چه چیزی باعث RevvNRG طرح جبران ایستادگی کردن ؟

[ad_1]

بسیاری از افراد داده اند تا در بازاریابی چند سطحی یا MLM. اما RevvNRG طرح پرداخت غرامت است چند چیز را پیشنهاد خواهد کرد که بازگرداندن ایمان خود را در گفت رویکرد کسب و کار. در اکثر کسب و کار MLM فرصت های افراد موفق چون از رهبری ضعیف و فقیر و بی خطر است. با RevvNRG شما تضمین از راه های مختلفی برای کسب درآمد و پتانسیل برای کسب درآمد است تا با حمایت رهبری جامد و تجربه شکل مردم پشت این محصول است.

طرح جبران باینری

یکی از RevvNRG طرح جبران مدل است که به نام جبران باینری. این است که نسبتا یک رویکرد جدید به چند سطح بازاریابی است اما رشد سهم عادلانه خود را از زیر. طراحی بسیار ساده و آسان به درک هستند و چندین مزیت است که آن را از همه جذاب تر به پتانسیل کاربران و بازاریابان. با این نوع برنامه ریزی حداکثر مستقیم زیرمجموعه از یک عضو است که دو نفر. اعضای اضافی هستند و سپس اضافه شده در زیر هر یک از دو عضو. چه می کند این است که آن را ایجاد یک مدیریت آسان فرصت است. به عنوان یک رهبر شما خواهد شد تنها پس از دو نفر که آنها را همان به اشتراک گذاشتن مسئولیت با خود به زیر شاخه های. با کار آسانی در دست این تیم می تواند در رسیدن به هدف خود را خیلی آسان تر از داشتن چند شاخه در یک زمان.

طرح جبران باینری با این نسخهها کار در یک راه است که در آن مخرج مشترک خود دو عضو’ درآمد گرفته شده است و پس از آن شمارش درآمد خود را. برای مثال اگر یکی از اعضای خود را به دست آورده 900 امتیاز و تنها به دست آورده 600 امتیاز شما فقط پرداخت 600 امتیاز است. باقی مانده از سه صد انجام خواهد شد بیش از بعدی کمیسیون پرداخت. این اهرم بالقوه درآمد و کمک خواهد کرد که ایجاد انگیزه تمام اعضا به کار به همان اندازه. در غیر این صورت آنها کسب درآمد بسیار کم است.

بدون هزینه ثبت نام و بدون درپوش

بسیاری از پتانسیل اعضای خاموش توسط این واقعیت است که آنها باید برای شل کردن مبالغ هنگفتی برای اولین بار قبل از آنها شروع به کسب درآمد. با RevvNRG طرح جبران خسارت وجود ندارد و هزینه ثبت نام. این به این معنی همه شما باید انجام دهید این است برای پیدا کردن زیرمجموعه کاربران خواهد شد که شروع به فروش محصول و کسب درآمد. در بالای این RevvNRG ندارد درپوش نظر درآمد. بسیاری از شرکت های MLM باید حداکثر پتانسیل درآمد. این به این معنی است که این شرکت نمی خواهد به شما پرداخت بالاتر از یک مقدار مشخصی. RevvNRG محدود نمی کند آنچه شما می توانید کسب درآمد و به عنوان یک شرکت RevvNRG را تشویق می کند تا پتانسیل درآمد شما به عنوان یک عضو نیاز به صرف تنها به عنوان کمی تا 29 دلار برای این محصول در هر ماه برای استفاده شخصی شما. شما همچنین می توانید فروش این محصول در خرده فروشی بر خلاف بسیاری دیگر از محصولات MLM است که در آن شما نیاز به آنها را به فروش به صورت فله.

وجود دارد اطلاعات بیشتر به RevvNRG طرح پرداخت غرامت از آنچه مورد بحث ما است. آن را کاملا شگفت انگیز در استراتژی بازاریابی است که پشتیبانی از اعضای خود را بدون ترس از سقوط بازار. شما همچنین می توانید بقیه مطمئن باشید که شما به اندازه کافی از حمایت این شرکت از نظر آموزش.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.