چه شماره یک مهارت است که شما نیاز به موفقیت در هر کسب و کار MLM?

[ad_1]

داشتن این مهارت شما را در بخشی از این آمار از 97 ٪ از بازاریابان شبکه است که در بازاریابی شبکه ای موفق.

آنچه که در این مهارت است که می تواند باعث شکستن و یا شما موفقیت بازاریابی شبکه?

آن است که فاقد آموزش بازاریابی. من صحبت کردن در مورد این نوع از آموزش است که شما دریافت خواهید کرد از خطوط گفتن به شما برای ایجاد لیست از افرادی که می شناسید و به اشتراک گذاری خود را از فرصت ها و جبران خسارت طرح با آنها.

شما نیاز به کشف راه را برای ایجاد ارتباط با مردم برای اولین بار به طوری که آنها را می دانم و اعتماد شما قبل از اینکه شما می توانید به اشتراک گذاری با آنها فرصت خود را. به جای گفتن آنها در مورد فرصت خود را به اشتراک گذاری با آنها منافع است که شما را و که آنها می تواند داشته باشد. مردم در مورد آنچه آنها می تواند به نفع و می تواند مراقبت کمتر اگر شما به آنها گفت که خود شرکت xyz یک شرکت بزرگ با بهترین محصول یا طرح پرداخت غرامت در جهان است.

آنچه آنها می خواهند بدانند: آیا من می توانم پول را با این ؟ چه هستند مزایای به من و خانواده ام ؟ آن را دشوار است به انجام این کار ؟ چقدر زمان باید برای قرار دادن به آن ؟ چقدر آن را هزینه رفتن به من ؟ من چه کاری باید انجام دهید ؟ این شرکت قانونی است ؟ آیا من مجبور به خرید یا فروش ؟

موفقیت شما بستگی دارد تا حد زیادی در پاسخ به این نوع سوالات.

فاقد حق نوع آموزش بازاریابی چیزی است که 97 ٪ از بازاریابان شبکه است که شکست را تجربه می کنند. شما می توانید نگه دارید انجام کارهای مشابه و انتظار نتایج متفاوت است.

برای چیزهایی که شما نیاز به تغییر. طرح انجام و بررسی نتایج خود را. قانون طلایی این است که به نگه داشتن در بازی. بیشتر شما بازی بهتر به شما تبدیل خواهد شد. چرا ؟ از آنجا که شما در حال گرفتن بهتر از آن.

این روش از بازاریابی است که شامل تماس های سرد آگهی خرید, توزیع دی وی دی به غریبه ها ، باعث بالا ساییدگی رای دادن. چرا ؟ اکثر بازاریابان شبکه را دریافت نمی کنید برای به دست آوردن پول و یا کسب پول بسیار کمی در شبکه خود را در بازار کسب و کار با استفاده از این روش. این نیز تا حدی مسئول این شکست رای اکثریت قریب به اتفاق شبکه بازاریابان.

توزیع دی وی دی و سپس سعی کنید و آن را به عقب و یا حتی به مردم برای تماشای این دی وی دی بسیار خسته کننده و وقت گیر است. شما فقط می توانید دیگران بزرگ در بازاریابی شبکه ای اگر شما ساخت یک اندازه مناسب و معقول سازمان و سپس شما نیاز به نگه داشتن در حال گسترش است که سازمان به طوری که کسب و کار شما خواهد شد نگه داشتن ساختمان حرکت است. در اینجا این است دلیل که چرا مردم سقوط تخت در بازاریابی شبکه ای و در نهایت شکست.

مردم از اجرا منجر به بحث بیش از حد و همچنین اجرا از کمک های مالی برای کسب و کار خود را.

راه حل این است که به یاد بگیرند که چگونه به بازار خود را با استراتژی های بازاریابی رایگان 24/7 و برای به دست آوردن یک رهبر است که می تواند شما مربی های مختلف استراتژی های بازاریابی به طوری که شما هرگز اجرا از آگهی ها و همچنین بهره مندی از کمک های مالی برای کسب و کار شما.

سریعترین راه برای شما به شروع به قرار دادن پول در جیب شما است که از طریق کمیسیون های وابسته. این ایجاد خواهد شد کمک های مالی برای کسب و کار خود را به عنوان شما رشد خط پایین خود را در کسب و کار اولیه شما.

همه است که در نوعی از بازاریابی شبکه ای شرکت کنم که آنها را نهایی شرکت است. در واقع آنچه مردم درک نمی کنند این است که اگر شما می دانید چگونه به بازار شما قادر خواهد بود به یک موفقیت در آنچه تا کنون شرکت.

البته خوب وجود دارد و شرکت های بزرگ در خارج وجود دارد, اما نکته این است که حتی در شرکت های بزرگ این میزان شکست بالا است به دلیل یکی از عوامل شایع است و عدم وجود افراد قادر بودن به بازار خود و جذب مردم به آنها.

این دانش اساسی است که شما نیاز دارید برای به دست آوردن است به یاد بگیرند که چگونه برای تبدیل شدن به یک فرد از ارزش.

ثانیا: کشف یک رهبر و یک سیستم و بهره مندی از رفتن آموزش بازاریابی در تبلیغات, وبلاگ نویسی, مقاله بازاریابی, پرداخت پستها در طول کلیک کنید بازاریابی رسانه های اجتماعی و خیلی بیشتر. مربی تیم خود را به انجام همان و بقیه خواهد بود سابقه در ساخت.

بنابراین بخشی از مشکل این است که نمی توانند به بازار است.

پیدا کردن یک رهبر و داشتن دسترسی به رایگان بازاریابی آموزش بسیار ساده راه حل برای مشکل خود را. پس از این کشف به اشتراک گذاری دانش است که شما آموخته اند که از رهبر خود را با تیم و مربی آنها را به انجام همان.

همانطور که شما در یادگیری خود را از رهبر لازم است مهارت های بازاریابی شما را تبدیل به یک رهبر خود و در روند شما در حال مربیگری تیم خود را به تبدیل شدن به رهبران نیز هست.

آنچه که در نتیجه انجام این کار ؟ انجام این کار خواهد شد در نتیجه در یک تیم از رهبران که ایجاد بیشتر رهبران است که یک دستور العمل برای موفقیت است.

بعدی کشف را می توان در خودرو (شرکت) است که رشد خود را در دراز مدت درآمد باقی مانده است.

که بخشی از یک شرکت بازاریابی شبکه ای است که یک جایزه و بسیار مهم است اگر شما می خواهید تا مطمئن شوید که از ساختمان های بلند مدت درآمد باقی مانده است. برخی از معیار است که یک شرکت بازاریابی شبکه ای باید داشته باشد:

1. باید آن را یک شرکت عمومی

2. باید اختصاصی منحصر به فرد از فن آوری های انحصاری

3. تکنولوژی باید اعتبار

4. این شرکت باید پایبند به تمام good manufacturing practice قوانین

5. تجارت در نزدک (اعتبار)

6. این تکنولوژی تنها باید به دست آمده از طریق همکاران و یا توزیع کنندگان تنها

7. باید وجود داشته باشد به نظر می رسد کمتر حمایت

8. باید یک بازار جهانی و تقاضا برای فن آوری

9. نه نیاز شما را به خرید سهام تنها آنچه شما نیاز دارید برای استفاده خود.

10. تحویل به مردم خانه در سراسر جهان است.

11. شما باید قادر به به اشتراک گذاری در جهانی به نوبه خود بیش از این شرکت است.

12. این کمک خواهد کرد اگر MIT زمینه تکنولوژی از شرکت خود را به عنوان بخشی از ده فن آوری های نوظهور است که رفتن به تغییر جهان است.

13. همچنین این امر می تواند علاوه اگر تکنولوژی معتبر است در علم.

این چند نکته را باید به اندازه کافی برای شما برای انتخاب یک شرکت به عنوان بخشی از یک بار شما را کشف کرده اند رهبر خود را که می تواند و خواهد شد کمک به شما در دستیابی به مهارت های بازاریابی خود را.

من امیدوارم که شما متوجه در حال حاضر آن است که این شرکت خواهد شد که رشد ثروت برای خود بلکه مهارت است که شما توسعه در رشد ثروت.

چه پیشنهاد من این است که برای استفاده از این شرکت است که خود را رهبر موفق با شما به اشتراک و است که آنها تا به حال موفقیت در بازاریابی است. من هم پیشنهاد می کنم که شما انجام تحقیقات خود را با توجه به شرکت است که او یا او نشان می دهد برای شما به استفاده از.

نکته اصلی این است که اگر شما یاد بگیرند به بازار شما می توانید موفقیت در هر کسب و کار MLM است که مشروع است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.