چهار محتوای ایده های بازاریابی شما باید سعی کنید از

[ad_1]

بازاریابی محتوا یکی از سودآور ترین راه به نمایش گذاشتن کسب و کار خود را به وب. با ایجاد محتوای با کیفیت بالا وب سایت خود را بیشتر به دست آوردن بک لینک از وب سایت های دیگر و در نتیجه افزایش رتبه بندی شما در نتایج جستجوی گوگل. با قطعه از محتوا شما می توانید ساخت یک بزرگتر مخاطبان به وب سایت خود را از طریق رسانه های اجتماعی نیز می باشد. ترافیک بیشتر شما می توانید به وب سایت خود را بیشتر به مردم سود از محصولات یا خدمات خود را.

برای یک وب سایت تنها با شروع کردن در بازاریابی محتوا می توان آن را یک چالش دلهره آور برای شروع تولید محتوا ارزش بک لینک. در این مقاله ما'll اتمام چهار ایده برای بازاریابی محتوا است. اگر دوست دارید یک نوع خاصی از مقاله شما می توانید شروع به آزمایش با آن در وبلاگ خود را به دیدن اگر آن را می کشد در هر ترافیک.

در این مقاله ما'll نگاهی به انواع محتوای محبوب است که در وب امروز است.

1. لیست بر اساس مقاله

یکی از محبوب ترین وب سایت های خبری است Buzzfeed که ایجاد یک لیست بر اساس مقالات. مطالعات اخیر به بازاریابی آنلاین نشان داده اند که مشتریان تمایل به کلیک بر روی عنوان با یک عدد در ابتدا. شاید داشتن یک شماره در عنوان تحکیم مقدار از اطلاعات است. آن را نیز می دهد مروری سریع بر روی تعدادی از آیتم های این خواننده می تواند از طریق اسکن.

نمونه هایی از این عناوین عبارتند از:

• 6 دلیل خود را در استخر شنا به جلبک

• 5 تم هیجان انگیز برای حزب بعدی خود را / مناسبت

• 7 با دوام اپل آی فون موارد ما می پرستمش

• 4 راه برای پاک کردن ویروس از کامپیوتر خود را

همانطور که می بینید این عناوین کمک به آن را آسان برای خواننده به کلیک بر روی و این می تواند به افزایش خود را کلیک کنید از طریق نرخ در نتایج جستجوی گوگل.

در آینده با لیست بر اساس مقالات آسان است اگر شما می دانید زیادی در مورد وب سایت شما's تو رفتگی در دیوار. فقط به خاطر اینکه شما تو رفتگی در دیوار است که در کامپیوتر و یا مکانیک و یا تمیز کردن پنجره آن معنا نیست که شما می توانید't ایجاد محتوا بر روی آن. گسترش دامنه خود را و تمرکز بر روی جنبه های عملی خود را در تو رفتگی در دیوار و اطلاعات کلیدی در مصرف کنندگان می خواهم به دانستن است.

2. دادهنمایی

Infographics آخرین روند و آنها می تواند کمک به شما جذب ترافیک بیشتر و بک لینک به وب سایت خود را. Infographic می کند آنچه در آن می گوید در عنوان. این گرافیک که حاوی اطلاعات است. در یک نمونه infographic, شما می توانید صفحه نمایش, آمار, آمار و ارقام و تصاویر در گرافیک.

Infographics دیده اند های اخیر محبوبیت در چند سال گذشته به خصوص با ظهور پینترست و عکس های سایت.

شما don't نیاز به یک طراح گرافیک برای ایجاد یک دادهنمایی. در واقع شما می توانید از طریق یکی از وب سایت های مانند http://www.venngage.com یا http://www.piktochart.com . همه این ابزارها رایگان هستند و ارائه قالب های. همه شما باید انجام دهید این است که قرار دادن خود را از حقایق و آمار به الگو و شما باید آماده infographic!

هنگامی که شما've خود را ایجاد infographic شما می توانید از وب سایت های دیگر در تو رفتگی در دیوار خود را به نمایش آن و یا لینک به infographic در وب سایت خود. که راه شما در حال به دست آوردن بک لینک به وب سایت خود را. اگر شما هنوز هم می خواهید برای ایجاد یک متنی مقاله از مقاله فقط با ارسال متن دادهنمایی به وبلاگ خود را و شما باید یک متن مقاله نیز می باشد. اگر خود را infographic,'s عنوان جاذب است و وعده و اطلاعات مفید خود را وسیع می تواند جلب صدها سهام در رسانه های اجتماعی و بسیاری از لینک دهنده. برخی از infographics حتی رفته ویروسی و در نتیجه میلیون ها نفر از بینندگان. در حالی که بسیار نادر است آن را کاملا امکان پذیر است که خود را وسیع می تواند در جذب مشتریان جدید از نتایج جستجوی Google و از رسانه های اجتماعی.

3. مقاله چگونه به

این نوع از وب سایت مقاله با تمرکز بر نشان دادن بیننده چگونه به انجام کاری که آیا آن's مورد پخت کوکی ها و یا تمیز کردن گرد و غبار از ماشین خود را's داخلی. این حوزه می تواند بسیار گسترده و یا می توان آن را بسیار باریک بسته به تو رفتگی در دیوار شما.

قبل از اینکه شما ایجاد عنوان برای مقالات خود را با قرار دادن یک لیست از کلمات کلیدی از طریق Google Keyword Planner.

وجود دارد بسیاری از راهنماهای آنلاین است که به شما نشان می دهد چگونه به انجام این کار, اما من بیشتر توصیه Backlinko's Guide برای پیدا کردن کلمات کلیدی سودآور با استفاده از این ابزار.

هنگامی که شما پیدا کردن کلمات کلیدی با این برنامه که بیش از 2000 جستجو در هر ماه شما می توانید به نوبه خود این کلمات کلیدی به عنوان. برخی از نمونه ها می تواند شامل:

• چگونه به پخت کوکی ها در 10 دقیقه: یک روش سریعتر

• چگونه به پاک کردن کامپیوتر شما از شر Adware در سی دقیقه

• چگونه برای ردیابی اصل و نسب خود را با استفاده از تحقیقات آنلاین

هنگامی که شما در حال نوشتن این مقاله, شما می توانید نگه دارید مراحل کوتاه و مختصر است. این یکی از مزایای استفاده از “چگونه به” مقاله وجود دارد که بدون نیاز به نوشتن طولانی و پیچ در پیچ معابر. به عنوان طولانی به عنوان شما را به وضوح دولت که گام در راه مختصر و مراحل کمک خواهد کرد که خواننده شما را به ایجاد یک دارایی ارزشمند برای جهان آنلاین.

مقاله خود را شروع خواهد شد رتبه بندی در کنار دیگر راهنماهای اما اگر کمی وجود دارد که رقابت های آن ممکن است شروع به رتبه بندی فورا.

نتيجه گيری

کسانی که استفاده از بازاریابی محتوا به عنوان بخشی از استراتژی کسب و کار را شروع به دیدن نتایج در چند ماه. اثرات نوشتن مطالب ممکن است در حالی که برای دیدن اما هنگامی که ترافیک شروع به افزایش می دهد, شما می توانید انتظار می رود که ترافیک به نگه داشتن جریان در طول ماه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.