چرا شما استراتژی بازاریابی دیجیتال برنده't کار بدون SEO

[ad_1]

بازاریابی دیجیتال است که روند استفاده از کانال های دیجیتال به بازار و تبلیغات محصولات و خدمات. این تلاش ها استفاده می شود برای ایجاد علاقه از مخاطبان و تبدیل آن به فرصت های فروش.

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) بازاریابی موتور جستجو (SEM) بازاریابی محتوا گذار بازاریابی محتوا, اتوماسیون, کمپین بازاریابی, تجارت الکترونیک, بازاریابی رسانه های اجتماعی, بازاریابی ایمیل, بازاریابی مستقیم, کتاب الکترونیکی, کتاب دیسک های نوری و بازی و…. برخی از نمونه هایی از بازاریابی دیجیتال است.

این مقاله به طور خاص در مورد اهمیت جستجوگرها.

بهینه سازی موتور جستجو و یا جستجوگرها است که این عمل با استفاده از تکنیک های پذیرفته شده برای افزایش رتبه یک وب سایت در نتایج موتورهای جستجو. این عمل بهترین تضمین می کند یک وب سایت را دریافت ترافیک بیشتر از نتایج جستجو.

توجه: روش ها مانند استفاده از تبلیغات پرداخت برای دریافت ترافیک از موتورهای جستجو به بخشی از جستجوگرها به دلیل تبلیغات نیست “طبیعی” بخشی از نتایج جستجو. چنین روش سقوط تحت SEM.

در زیر من'll شما سه دلیل است که توضیح دهد که چرا SEO مهم است که برای وب سایت خود را.

1) SEO توجه بر موثر ترین ابزار فروش کسب و کار است

آنچه که موثر ترین ابزار فروش کسب و کار است ؟ وب سایت خود را!

آن's همیشه باز – 7 روز هفته و 365 روز سال و هرگز می پرسد برای مرخصی استعلاجی و یا دیر می رسد به کار. آن را می کشد در فروش منجر و انتخاب کردن فهم و بدون هیچ زحمتی. شما وب سایت خود را “کارمند عالی” از آنجا که آن را چند وظایف به طور موثر و تکل هزاران چشم انداز در یک بار.

بهینه سازی موتور جستجو کاغذ برداشته توجه مخاطبان خود و هدایت آن به سمت خود را “کارمند عالی.”

2) SEO اجازه می دهد تا مردم برای پیدا کردن وب سایت شما

خود را به اولین نقطه تماس با مخاطبان خود را آنلاین وب سایت شما است. مگر مردم می توانند آن را پیدا کنید وب سایت خود را به عنوان خوب است به عنوان غیر موجود.

یکی دیگر از دلایل SEO لازم است برای وب سایت شما است که به دلیل نقش آن در بازاریابی دیجیتال است .

گوگل بدنام است برای مخفی بودن بنابراین ما don't می دانم که آخرین آمار. اما در سال 2012 این امپراتوری اعلام کرد که آن را دریافت 3 میلیارد نمایش داده شد در هر روز! که's 90 میلیارد دلار در هر ماه یا 1.1 تریلیون جستجو در سال!

بنابراین نادیده گرفتن SEO در خطر خود شما.

جستجوگرها می شود کسب و کار خود و پیدا متوجه و عاشق.

3) SEO اعتبار می سازد

جستجوگرها می توانید نام تجاری خود را قوی تر و بیشتر به رسمیت شناخته شده و می تواند آن را افزایش دهد virality. هدف شما باید برای وب سایت خود را به نشان می دهد تا در بالای نتایج زمانی که مردم جستجو در گوگل برای یک کلمه کلیدی مرتبط با کسب و کار شما.

اگر شما می توانید دستیابی به این هدف پس انداز خود را به طور خودکار بر این باورند که وب سایت شما تبلیغ محصول و یا خدمات آنها به دنبال.

امروزه هر کس فقط “گوگل آن است.” اگر وب سایت شما به نمایش در بالای لیست نتایج پس از آن اعتبار خود را افزایش قابل ملاحظه ای است.

البته وجود دارد خیلی بیشتر در مورد اهمیت جستجوگرها از دلایل بالا بحث شد. فقط به عنوان وجود دارد خیلی بیشتر به بازاریابی دیجیتال از جستجوگرها. این مقاله به عنوان یک مفید مقدمه به این موضوع است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.