چالش های کار در خانه: شما واقعا می توانید't در لباس خواب شما

[ad_1]

چه فکر بزرگ! و یکی است که بسیاری از کارگران دفتر خیال پردازی در مورد تقریبا به صورت روزانه.

اما در حالی که کار در خانه فواید آن نیز چالش های آن است. و برخی از این چالش ها چیزهایی هستند که شما فقط ممکن است در نظر نمی به عنوان شما را از انتقال از دفتر به دفتر خانه.

برای مثال کودکان در خانه می تواند به قطع تماس های کنفرانس, سوال در حالی که شما're تلفن با مشتریان و فریاد در هر یک از دیگر در حالی که شما در حال تلاش برای نوشتن یک گزارش مهم است و یا ایمیل.

کودکان فقط یکی از چالش های شما'll صورت. اگر همسر و فرزندان خود در خانه هستند در طول روز به شما'll be قطع با سوالات تقریبا در هر ساعت. You'll رفتن به حمام و چهره به چهره خود را با خانه بعدی پروژه است که شما پناهگاه't و در عین حال به پایان رسید. هر بار تلفن زنگ میزند و افرادی که don't تعلق در دفتر خود خواهد آمد پرواز در برای دیدن اگر شخص در انتهای دیگر خواستار آنها است.

هنگامی که شما در گذشته با چالش وقفه در دفتر خانه خود را, شما'll پیدا کنید که کمتر وجود دارد تمایز بین کار و خانه. زمانی که شما در دفتر شما ترک کار به خانه آمده است. اما در حال حاضر با کار نشسته بر روی لپ تاپ خود در دفتر فقط پایین سالن از آن's همه بیش از حد آسان به صدای یورتمه رفتن اسب را برای 30 دقیقه دیگر به پایان برخی تحقیقات.

سی دقیقه تبدیل به 2 ساعت و کودکانی که احساس نادیده گرفته شده در تمام طول روز با ناپدید شدن خود را به درب بسته اتاق در حال حاضر نژند چون آنها می't صرف زمان با مامان یا بابا. همسر خود را از دست می دهد زمان با شما و سلامت روحی و روانی رنج می برد به دلیل آن به نظر می رسد شما به نظر می رسد هرگز به ترک کار می کنند.

این همه استوار بر روی شانه های خود را.

یکی از ویژگی های است که بسیاری از نگاه به جلو به – استقلال – عامل است که می تواند منجر به نهایی سقوط از کار در خانه. مدیریتی و نظارت و مه گرفتگی عضلات سمت خلاق خود را, اما آن را به شما می دهد ساختار است که شما لازم نیست که برای خودتان ایجاد کنید. آزادی یک شمشیر دو لبه است.

مگر اینکه شما بسیار با انگیزه و سازماندهی خانه و محیط کار می تواند به ایجاد مشکلات بیشتر از آن را حل میکند.

با این حال ویژگی های است که شما می توانند یاد بگیرند که اگر شما تشخیص نیاز و مسائل مربوط به. ساختار برنامه حواس او را پرت و مدیریت زمان در حال تمام موانع است که باید هنگامی که شما انتخاب می کنید به کار از خانه و یا به کارآفرینی شیرجه رفتن و شروع به کسب و کار خود را در خانه.

به یاد داشته باشید که از کار خانه در لباس خواب خود را ؟

خوب, آن را فقط ain't درست است.

و اگر شما را هم به توجه به خود را به کار در خانه کمد لباس شما'll be گرفتن اولین گام به سوی پرداختن به چالش با ساختار برنامه حواس او را پرت و مدیریت زمان.

حقیقت امر این است که مردم بیشتر مولد کار سخت تر تولید با کیفیت بهتر و بیشتر نتیجه زمانی که آنها لباس می پوشد. در واقع تحقیقات نشان می دهد که فقط با قرار دادن در یک جفت کفش کمک خواهد کرد.

اساتید از دانشکده مدیریت کلاگ در دانشگاه نورث وسترن دریافتند که افرادی که در لباس پوشیدن در لباس معمولا همراه با مراقبت و توجه خود را به انجام بهتر در آزمون استروپ. این تصویری تست می پرسد شرکت کنندگان به شناسایی رنگ بر روی یک کارت و نه کلمه.

به عنوان مثال شرکت کنندگان را شناسایی کارت قرمز به عنوان زمانی که آن را قرمز رنگ بود اما 'آبی' نوشته شده در آن است. کسانی که با پوشیدن کت آزمایشگاه ساخته شده نیمی به عنوان بسیاری از اشتباهات به عنوان کسانی که در لباس پوشیدن بیشتر از معمولی است.

دارم فکر کشش lazily در رختخواب از خوردن صبحانه و گرفتن لباس. من می پرسه زدن به کامپیوتر نشستن و شروع به کار.

در حقیقت اکثر افرادی که به't دریافت لباس پوشیدن را پیدا خواهد کرد خود را به غذا خوردن بیشتر, تماشای تلویزیون بیشتر مصرف بیشتر می شکند و کمتر انجام می شود. هنگامی که شما don't لباس برای روز کاری خود را شما نیز تمایل به کار از زمانی که شما در صبح دریافت تا زمانی که شما رفتن به رختخواب در شب. متاسفانه که برابر نیست به سازنده تر!

و کار از آفتاب تا وقت خواب است که فقط't سالم است. آن't معنی است که شما می توانید't کار ساعت های طولانی, اما شما باید به تقسیم وقت خود را بنابراین شما وقت دارید و می توانید ', جدا'. You'll افزایش توانایی خود را برای تولید در محل کار زمانی که شما می توانید به طور کامل تمرکز بر روی آنچه شما're انجام می دهند.

در حال حاضر افرادی وجود دارند که می توانند به کار در تمام طول روز در لباس خود. همیشه وجود دارد یک زن و شوهر از مردم برای اثبات یک نظریه اشتباه است – اما اکثر مردم فقط می't این راه کار و تولید کار خوب است.

بهترین راه برای تعیین اگر شما یکی از کسانی که کار می کنند در لباس خواب شما یا sweatpants در تمام طول روز است که برای انجام کار خود را مطالعه علمی. این که آیا شما در سهامی خاص و یا نه شما'll هنوز کار – بنابراین آیا شما کار می کنند یا نه کافی است از اندازه گیری بهره وری.

به جای شروع با یک لیست فعالیت های است که شما را در هر شب. شکستن وظایف به سه گروه که هر گروه شامل وظایف را که در مورد همان مقدار از زمان در گروه 1 گروه 2 و گروه 3.

بیش از یک دوره چهار تا شش روز صرف نصف روز خود را در سهامی خاص و یا عرق و نیم دیگر در کار گاه به گاه لباس. در طول هر روز به اهداف تعیین شده برای دستیابی به مقدار مشابه از کار و یا به همان تعداد از اقلام از گروه 1 گروه 2 گروه 3.

هنگامی که شما انجام می شود با کسانی که چهار یا شش روز ارزیابی میزان کار شما رو انجام داده در این روز شما در کار گاه به گاه لباس و روز شما در سهامی خاص و یا عرق.

فقط شما می توانید تعیین کنید که چگونه شما کار می کنند.

اما حتی اگر بهره وری خود را افزایش یافته است مقدار کمی هر روز کسانی که درصد کوچکی اضافه کنید تا در طول روز و هفته شما در حال کار در کسب و کار خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *