چالش های مواجه شده توسط توسعه دهندگان نرم افزار آندروید

[ad_1]

در حالی که در حال توسعه برنامه های تلفن همراه کسب و کار هدف های آندروید با توجه به گسترده آن در سراسر جهان از سیستم عامل تلفن همراه در بازار به اشتراک بگذارید. حروف الفبا ساخته شده آندروید در دسترس است به عنوان یک منبع باز پلت فرم تلفن همراه. همچنین این به روز رسانی سیستم عامل تلفن همراه در فواصل منظم با ویژگی های جدید و پیشرفت. اما نفوذ رای از نسخه منحصر به فرد از سیستم عامل تلفن همراه متفاوت است.

حروف الفبا تنظیم نمی کند Android گوشی های هوشمند قرص و phablets تولید شده توسط شرکت های مختلف. از این رو دستگاه های تولید شده توسط شرکت های مختلف می آیند با تغییر ویژگی های سخت افزاری با وجود اینکه توسط همان نسخه از آندروید. به همین دلیل است; از آن می شود ضروری برای توسعه دهندگان برای ساخت برنامه های تلفن همراه با هدف قرار دادن طیف گسترده ای از دستگاه های طراحی شده توسط نسخه های مختلف اندروید.

در حالی که برنامه ریزی توسعه و تست برنامه های تلفن همراه, آنها نیاز به تمرکز گسترده در دسترسی به آن قابلیت عملکرد و قابلیت استفاده و امنیت نرم افزار تلفن همراه برای نگه داشتن کاربران مشغول صرف نظر از انتخاب خود را از دستگاه آندروید. همچنین آنها نیاز به کشف راه هایی برای ایجاد برنامه تحویل شخصی تجربه کاربر در سراسر دستگاه های مختلف و سیستم عامل نسخه. آنها نیاز بیشتر به آدرس تعدادی از چالش های مشترک به منظور توسعه یک قوی اندروید برنامه.

آشنایی با 7 مشترک چالش های مواجه شده توسط توسعه دهندگان نرم افزار آندروید

1) نرم افزار تکه تکه شدن

همانطور که قبلا ذکر شد سهم بازار از فرد نسخه های اندروید متفاوت است. با توجه به آخرین آمار منتشر شده توسط گوگل در نسخه های اخیر از خود سیستم عامل تلفن همراه – شیرینی بادامی – سهم بازار پایین تر از پیشینیان خود – باد صبا, اب نبات چوبی و KitKat. هر نسخه جدید اندروید همراه با چند ویژگی های جدید و پیشرفت. توسعه دهندگان باید شامل ویژگی های خاص در این برنامه به آن را ارائه تجربه کاربر بهینه با بهره گیری از این ویژگی های جدید است. در همان زمان, آنها همچنین نیاز به اطمینان حاصل شود که برنامه ارائه غنی و تجربه کاربری شخصی در دستگاه های طراحی شده توسط نسخه های قدیمی تر از اندروید است. توسعه دهندگان را به هدف قرار دادن چندین نسخه از آندروید را با نرم افزار محبوب و سود آور در کوتاه مدت اجرا شود.

2) مختلف ویژگی های سخت افزاری

بر خلاف دیگر سیستم های عامل تلفن همراه آندروید منبع باز است. الفبای اجازه می دهد تا تولید کنندگان دستگاه برای سفارشی کردن سیستم عامل خود را با توجه به نیازهای خاص خود را دارند. همچنین, آن را تنظیم نمی کند دستگاه های اندروید راه اندازی شده توسط تولید کنندگان مختلف است. از این رو این دستگاه با تغییر ویژگی های سخت افزاری با وجود اینکه توسط همان نسخه از آندروید. مثلا دو دستگاه مجهز به Android شیرینی بادامی ممکن است متفاوت از یکدیگر در رده صفحه نمایش اندازه صفحه نمایش و رزولوشن دوربین و دیگر ویژگی های سخت افزاری. در حالی که در حال توسعه یک برنامه اندروید توسعه دهندگان نیاز به اطمینان حاصل شود که آن را به ارائه تجربه شخصی برای هر کاربر با دسترسی به تمام ویژگی های سخت افزاری دستگاه خود را.

3) هیچ یونیفرم رابط کاربر طراحی فرایند و یا قوانین

گوگل را منتشر کرده است هر مشترک رابط کاربر (UI) طراحی فرایند و یا قوانین برای موبایل توسعه دهندگان نرم افزار. از این رو بسیاری از توسعه دهندگان برای ساخت برنامه اندروید بدون زیر هر استاندارد UI فرآیند توسعه یا قوانین. زمانی که توسعه دهندگان ایجاد سفارشی UI رابط در راه خود را, برنامه های, به نظر نمی آید و یا عملکرد به طور مداوم در سراسر دستگاه های مختلف است. ناسازگاری و تنوع UI بر تجربه کاربر تحویل داده شده توسط برنامه های آندروید به طور مستقیم. هوشمند توسعه دهندگان برای انتخاب کردن طرح پاسخگو برای حفظ UI سازگار در سراسر بسیاری از دستگاه های. همچنین توسعه دهندگان برای تست UI از تلفن همراه خود را برنامه جامع با ترکیب هر دو دستگاه های واقعی و شبیه ساز. اما اغلب توسعه دهندگان برای پیدا کردن آن دلهره آور برای طراحی یک UI که برنامه را نگاه سازگار در سراسر انواع دستگاه های آندروید.

4) API ناسازگاری

بسیاری از توسعه دهندگان با استفاده از شخص ثالث رابط های برنامه کاربردی به منظور ارتقاء موبایل به قابلیت های نرم افزار و قابلیت همکاری. اما کیفیت APIs ثالث در دسترس برای توسعه دهندگان نرم افزار آندروید متفاوت است. برخی از رابط های برنامه کاربردی طراحی شده برای یک نسخه خاص از اندروید. این Api ها کار نمی کند در دستگاه های مجهز به نسخه های مختلف سیستم عامل تلفن همراه. توسعه دهندگان را به کشف راه هایی برای ایجاد یک API کار بر روی نسخه های مختلف اندروید. اما آنها اغلب پیدا کردن آن به چالش کشیدن را به برنامه کار هموار در دستگاه های آندروید با همان مجموعه ای از رابط های برنامه کاربردی.

5) نقص های امنیتی

آن منبع باز طبیعت باعث می شود آن را آسان تر برای تولید کنندگان دستگاه به آندروید سفارشی با توجه به نیازهای خاص خود را دارند. اما باز بودن و عظیم آن در بازار به اشتراک گذاری ساخته شده آندروید در معرض مکرر حملات امنیتی. موارد زیادی وجود دارد که امنیت میلیون ها نفر از دستگاه های آندروید است نهفته نقص های امنیتی و یا اشکالات مانند Stagefright, ‘Certifi-دروازه mRST, FakeID نصب ربودن و TowelRoot. توسعه دهندگان باید شامل ویژگی های امنیتی قوی در نرم افزار و استفاده از آخرین رمزگذاری مکانیزم برای حفظ اطلاعات کاربر امن با وجود هدف حملات امنیتی و نقص های امنیتی در اندروید.

6) آندروید دید موتور جستجو

آخرین اطلاعات ارسال شده بر روی وب سایت های مختلف به تصویر می کشد که گوگل فروشگاه بازی دارای تعداد بسیار بالاتر از برنامه های تلفن همراه از فروشگاه App اپل. همچنین درصد زیادی از دستگاه های آندروید کاربران ترجیح می دهند برنامه های رایگان برای پرداخت می شود. از این رو توسعه دهندگان باید برای ترویج برنامه های تلفن همراه به شدت برای به انجام رساندن بالاتر دانلود اعداد و پیاده سازی نرم افزار کسب درآمد گزینه های. آنها همچنین نیاز به پیاده سازی جامع دیجیتال, استراتژی بازاریابی برای ترویج برنامه با هدف قرار دادن مناسب ترین کاربران. بسیاری از توسعه دهندگان را به سود خدمات بازاریابی دیجیتال حرفه ای برای ترویج برنامه های خود را به شدت.

7) مسائل مربوط به ثبت اختراع

کاربران باید گزینه را انتخاب کنید از چندین برنامه های آندروید ارائه یکسان امکانات و ویژگی های. اما توسعه دهندگان اغلب پیدا کردن آن را دلهره آور برای ساخت برنامه های کاربردی با ویژگی های منحصر به فرد و قابلیت های. آنها اغلب شامل امکانات و ویژگی های نرم افزار است که آن را شبیه به یک تعداد برنامه های موجود در همان رده در فروشگاه بازی. بر خلاف اپل و گوگل نیست پیاده سازی دستورالعمل های دقیق برای ارزیابی کیفیت نرم افزار جدید ارائه شده برای آن در فروشگاه app. عدم استاندارد ارزیابی کیفیت دستورالعمل اغلب توسعه دهندگان مسائل مربوط به ثبت اختراع است. برخی از توسعه دهندگان برای طراحی و تغییر برنامه های خود را در آینده برای جلوگیری از مسائل مربوط به ثبت اختراع.

اکثر توسعه دهندگان نرم افزار آندروید امروزه کار در چالاک محیط توسعه برای ساخت برنامه های اندروید به سرعت در حال. آنها به هماهنگی به طور مداوم با QA حرفه ای و شرکت فعالانه در برنامه های تلفن همراه تست. از این رو توسعه دهندگان نیز نیاز به آدرس تعدادی از مسائل مشترک در اندروید نرم افزار تست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *