پول را آنلاین تست وب سایت

[ad_1]

در یک دنیای ساختگی آنلاین, شانس, it's خوب به درک وجود دارد چند واقعی اینترنت سمت hustles شما می توانید مقابله با تولید سالم و سمت و حقوق و دستمزد. یکی از خاص مانند فشار توسط سایت تست شده است. در صورتی که شما've هیچ وجه سعی کردم آن را پس از آن در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای پیدا کردن آنچه در آن است که چقدر شما احتمالا می تواند و همچنین پرداخت خواهد شد به شما برای شروع.

آنچه که دقیقا توسط سایت تست ؟

سایت تست نسبتا ایده ساده است که در آن افرادی که هیچ فوری روابط با نام تجاری اختصاص زمان با استفاده از دسترسی و بررسی با نام تجاری's وب سایت به عنوان یک راه برای ارائه نظرات در مورد ویژگی ها و درخواست تجدید نظر از سایت اینترنتی. سایت تست بی بها است امروز's بازار, دقیقا همان جایی که وب سایت انجام نقشی اساسی در هر دو اندازه کوچک و بزرگ مارک' قابلیت رسیدن شرکت و تبدیل مشتریان آنلاین. آن's به اندازه کافی برای داشتن یک وب سایت سایت نیاز به افزایش توان در یک راه است که آن را ترویج نام تجاری بزرگ انجمن ها و در نهایت دیسک های سودآور تبدیل شده است.

هنگامی که شما یک نگاهی به مقدار زیادی از زمان و دلار مارک های سرمایه گذاری به طراحی وب سایت و توسعه آن را تبدیل به آشکار است که چرا آنها را تست بنابراین به طور قابل توجهی. در حالی که هر سناریو متنوع است در اینجا چند میانگین هزینه های که برای توسعه یک سفارشی ساخته شده سایت:

کوچک کسب و کار سایت: $ 2000 $ 8,000 تومان
متوسط کسب و کار صفحه وب: 10.000 $ به $ 25,000 تومان
E-commerce سایت اینترنتی: $ 5,000 $ 40,000 تومان
بزرگ کسب و کار سایت: $ 25 ، 000 به $ 40,000 تومان

و بنابراین تمام کسانی که به سادگی هزینه های به دست آوردن و کار. هنگامی که شما پرتاب در هزینه های اضافی شامل نام دامنه, SSL گواهینامه, وب, صفحه, میزبانی وب, سیستم مدیریت محتوا, ثابت, طراحی وب سایت تبلیغاتی و بهینه سازی به طور منظم هزینه های می تواند هزاران دلار در هر ماه. بدیهی است در صورتی که یک کسب و کار به سرمایه گذاری در یک سایت آنها می خواهند برای اطمینان از این توابع. آنها باید از روش های متنوع برای شناسایی که چگونه به خوبی یک سایت اینترنتی کار می کند اما هیچ چیز در تمام ضربان خام فیلتر نشده, طبیعت, از کاربر تست.

چقدر ممکن است به شما کمک کند برای ایجاد وب سایت های تست?

اجازه دهید's بسیار واضح و روشن در مورد یک نقطه در پیشرفت شما واقعا نمی خواهید به پولدار شدن تست وب سایت حداقل در این قابلیت را دارد. برای گسسته اکثریت افراد, سایت تست طراحی شده است به شما تمام وقت کار می کنند و برنده't خود را تغییر کل سود. این می تواند خود را تکمیل جریان نقدی و ارائه شما متوسط هزینه های اضافی بودجه برای آخر هفته که پس از تعطیلات و یا برای یک خرید بزرگ بدون تخلیه تمام پس انداز خود را.

به طور کلی تقریبا تمام سایت تست کسب و کار در حال رفتن به شما پرداخت $ 10 در هر سایت اینترنتی که شما تست. گاهی اوقات شما'll دریافت 15 دلار به 25 دلار و در عین حال این غیر معمول استثنا هستند و اغلب صرفا ارائه شده به کسانی که با تجربه. یک سایت تست جلسه معمولا طول می کشد برای 15 تا 30 دقیقه اگر چه وجود دارد تنها چند که می توان در سمت راست در حدود 10 دقیقه است.

در بسیاری از موارد سایت تست امکانات فرستاده شده به کاربران نهایی از طریق ایمیل-و یا در داخل یک پلت فرم آنلاین-و شما را به “ادعا” این آزمون به منظور به دست آوردن دسترسی. بر تعداد کاربران رقیب برای گزینه های آن را قطعا می تواند سخت تر برای به دست آوردن آزمون با چند شرکت بیش از دیگران است. اگر شما فرستاده پنج ارائه می دهد برای تست وب سایت در هر روز به شما'll به احتمال زیاد به سادگی و به طور موثر ادعا می کنند یک یا دو-و شما'll باید به عمل به سرعت. پس گفت که اضافی $ 10 روزانه به راحتی می توانید اضافه کنید. اگر شما تست پنج وب سایت هر هفته در که رای شما به راحتی می توانید نسبتا انتظار می رود برای تولید اضافی $ 200 در هر ماه.

[ad_2]

Source by Ramon Tarruella

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *