پرسش و پاسخ سوالات پزشکی (رایگان) – رادینو رادینو خدمات پزشکی آنلاین

سلام خسته نباشید من ۱۴هفته و ۲روزه ک باردارم وقتی نزدیکی داریم دخول ک انجام میشه واژنم خیلی سوزش پیدا میکنه و بعد از نزدیکی اولین ادراری ک میکنم سوزش داره و دیگه سوزش ندارم دکترم رفتم بدون معاینه قرص نوشتن ولی من استفاده نکردم سوزشمم تقریبا یک هفته طول میکشه بعدش چند هفته خوبه دوباره یک هفته سوزش دارم میتونم توی تشت آب نمک بشینم برای درمانش؟

سلام خانوم دکتر خسته نباشین من شماره نوبت ۲۱۹۱هستم من اخرین بار ۲۶بهمن پریود شده بودم تا فروردین ماه صبر کردم بعد رفتم دکتر باردار نبودم حالا ۲اردیبهشت پریود شدم دکتر برام روکین،متفورمین و زینک پلاس، ویتامین داده حالا اگه بخوام این ماه اقدام کنم باردار شم میشه متفورمین و روکین رو نخورم این ماه حامله شم؟

برای برطرف کردن بوی بد واژن و قارچ های واژینال و عفونت حداقل سه الی چهار مرتبه استفاده از محصول نیاز است تا اثرات آن نمایان گردد همچنین برای رفع کیست های تخمدانی و فیبروم با نظر پزشک و مدت سه ماه باید از این محصول استفاده گردد. گیاه ماریانا / خواص و مضرات / شیاف ماریانا و کاربرد آن . شیاف ماریانا که اصطلاحا به آن قرص ماریانا نیز گفته می شود تاثیرات بی نظیری دارد و بلافاصله پس از استفاده (کمتر از ۲ ساعت) حداکثر میزان تنگ شدگی را ایجاد می کند.

بعضی اوقات، حتی زنانی که از نظر جنسی فعال نیستند، از خشکی واژن و تحریکاتی که ممکن است با آن همراه باشد، رنج میبرند. یه سوال داشتم که برام خیلی حیاتی هس چون اولین باره این اتفاق برام میوفته من ۲۰سالمه و یه سالی میشه ازدواج کردم من۱۴ این ماه پریود شدم و تقریبا۵یا۶روز طول کشید پریودم تموم شد چون میخوام چاق بشم کمبود وزن دارم به پیشنهاد دوستم که داروخانه کار میکنه قرص آبجو خریدم و چند روزی استفاده کردم بعد اینکه پریودم تموم شد پریودمم نامنظمه از این قرص استفاده کردم دوروز بعد پریودم که تموم شده بود با همسرم نزدیکی داشتیم چون قصد بارداری ندارم با استفاده از کاندوم جلوگیری میکنیم همون روز شبش لکه های قهوه ای دیدم.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد شیاف ماریانا خوبه یا بد لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.