ویروسی بازاریابی اینترنتی – ایجاد کمپین موفق بازاریابی ویروسی

[ad_1]

این رویای هر بازاریاب اینترنتی در نهایت باید یک مقاله e-book و یا دیگر کمپین بازاریابی ویروسی. این اساسا بدان معنی است که مردم همچنان به تصویب دیجیتال خود را محصول مقاله و یا فیلم را بارها و بارها تا زمانی که شما تبدیل به یک نام خانگی. این می تواند انجام شگفتی برای کسب و کار خود و اینکه آیا شما یک بازاریاب اینترنتی و یا فقط با شروع کردن در بازاریابی اینترنتی شما باید آگاه باشید از مزایای موفقیت آمیز مبارزات بازاریابی ویروسی می تواند به شما به ارمغان بیاورد.

اما چگونه شما ایجاد یک کمپین بازاریابی می شود که ویروسی هستند ؟ آن طول می کشد برخی از خلاقیت و جرات. شما باید برای ایجاد چیزی که خیلی ارزش به صورت رایگان است که مردم نمی تواند کمک کند به آن عبور کند و یا شما را مجبور به ایجاد چیزی بسیار ظالمانه و یا بحث برانگیز که مردم نمی تواند کمک کند اما در مورد آن صحبت کنید.

بزرگترین کلیدی برای ایجاد موفقیت آمیز مبارزات بازاریابی ویروسی است که به توقف تلاش به لطفا به همه. فکر می کنم از منحصر به فرد ترین, خلاق ظالمانه و بحث راه برای ارائه وب سایت خود را و آن را انجام دهد. شما باید منحصر به فرد باشد و شما باید برای ایجاد احساسات است. این که آیا آن احساس خوب, بد, زشت, عصبانی, شاد, خنده دار, و یا در غیر این صورت به طور کامل به شما اما بدون قوی احساسات هیچ کس را به جلو مبارزات انتخاباتی خود را.

تنها استثنا برای این قانون است که اگر شما به دور چیزی که خیلی ارزش مردم نمی توانند باور این برنامه رایگان است. این به این معنا نیست نوشتن کتاب های الکترونیکی دادن اطلاعات کلی پر از لینک های وابسته و شروع به بازاریابی آن را به صورت رایگان و با یک ثبت نام. وجود دارد هیچ محدودیت و آن را به طور کاملا رایگان در حالی که هنوز هم با ارزش است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.