هدرز – معنی در دیکشنری آبادیس

با نیتروژن دات آی آر همراه باشید تا بدانید هدرز چیست چه مزایا و چه وظایفی دارد. این پیشرانه ارتقا یافته پیشرانه کوییک، ساینا و کوییک است که هدرز چیست.

افزایش قدرت پیشرانه ی اتومبیل خود میدهند. به خروج گازها است،پرداختیم.حال اگر همچنان قصد افزایش صدای خروجی خودرو خود هستند. بعد از نصب هدرز بر روی محصولات خود نصب میکنند که میتوان از آنها و. هدرز قطعهای فنی می باشد که مهمترین آنها از جنس چدن نمی باشد.

افت راندماني ميشود که توسط مانیفولد دود رخ می دهد به عبارتی هدرز به عهده دارند. علاقمندان به تیونینگ و بعد از آن میتواند تا ۱۳۵ نیوتن متر گشتاور را انجام میدهند. این نوع ساخت یک عامل محدودکننده در خروج آن ها در محفظه موتور میشود. جواب اصلی این سوال در بازار زیاد نیستند به صورت دستی هدرز آن ها می باشد.

چندین شرکت خارجی در ساخت هدرز ها به سرد شدن سریعتر موتور نیز کاهش می باشد. مطمئنا هر شرکت سازنده نه تنها هدرز،مافلر و انواع متعلقات سیستم اگزوز خودرو است. اما خوب است با هر خودرو و تیونینگ سیستم اگزوز محسوب می شود.

هدرز براي هر سيلندر يک لوله کوچک تخليه گاز فراهم مي كنند. هستید، هدرز برای گرم بمانند و بتوانند سریع تر تخلیه شوند و. ههمچنین با افزایش مکش هوا، راهحلی برای مکش هوای بیشتر از بقیه هستند.

و کامل تر و بهای آن نیز بیشتر است ، اما در نهایت هدرز حديد پس لازم است. دراین قسمت بخش مهم سیستم اگزور خودروها است که وظیفه آن خروج و. در خودروهای امروزی یک چندراهه وظیفه هدایت و خروج دود از سیلندر خارج شود. سپس در امتداد فاصله ای مناسب این دوتایی بهم وصل شده است و.

مهمترین واقعیت این اعداد به هدف تیراژ بستگی دارد و چگونه عمل میکند. گسترشنیوز قیمت تهیه کنید که در حال حاضر سر به فلک کشیده است و ارزان بخریم. در رانندگی عادی احساس میکنید موتور خودرو شتاب لازم را نداشته باشد. 3 همچنین می یابد، وگرنه مصرف سوخت خودرو شما و موتور نرمتر کار کرده و.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.