هتل بازاریابی اینترنتی

[ad_1]

مفهوم هتل اینترنت بازاریابی آمد و با آگاهی از اینترنت در میان مدیران هتل ها. زمانی که آنها متوجه شدم که آنها نیز می توانند بیشتر, رزرو, آنلاین, آنها شروع به ایجاد وب سایت خود را برای هتل ها و بسیاری از آنها نیز آغاز شده رزرو سیستم رزرو آنلاین برای راحتی بیشتر برای مشتریان است.

هتل ها در حال حاضر شروع به ایجاد وب سایت خود را به اجازه دهید مشتریان خود را رسیدن به آنها و رزرو آنلاین. از بازاریابی به HTML را به یک راه طولانی را برای این هتلداران اما این انقلاب اتحادش را تغییر معنای صنعت مهمان نوازی. این چند اقدامات باید تغییر روش سنتی رزرو اتاق و دانستن/مقایسه اتاق های مختلف و نرخ های مختلف ارائه شده توسط مدیران هتل ها.

یک هتل در حال حاضر استفاده از تصاویر خود را در دسترس برای بازدید کنندگان به دریافت احساس از نگاه این هتل در داخل و خارج. بازدید کنندگان می توانید این هتل را از طریق تصاویر و تورهای مجازی.

در حال حاضر هتل ها می توانید وب سایت خود را که در آن آنها می توانند به راحتی در مورد اتاق ها و نرخ, امکانات, امکانات/ امکانات آنها ارائه تورهای مجازی و البته آنلاین رزرو/ رزرو تسهیلات.

Gatesix Inc. درک نیاز به یک hotelier. آنها یک تیم تخصصی به راهنمای شما را از طریق فرایند و آنها آنلاین در دسترس هستند 24/7. آنها آمده اند تا با sub-division به نام Gatesix مهمان نوازی است که با تمرکز به سمت صنعت مهمان نوازی. آنها تعداد زیادی از صاحبان هتل و مشتریان از مارک و مستقل صاحبان هتل ها.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *