نگه داشتن مطالب وب سایت منحصر به فرد اما Don't فراموش نکنید که برای اضافه کردن ارزش

[ad_1]

هنگامی که در تلاش برای رتبه بندی صفحات و ساخت بهترین برنامه جستجوگرها برای هر وب سایت نیاز به توجه خاص به محتوای قرار داده شده است که در این مکان به اینترنت نمی توان نادیده گرفت. در حالی که از آن شده است بارها و بارها اعلام کرد که کیفیت منتشر شده محتوای اینترنت است که به عنوان مهم به عنوان مکرر ارسال مطلب به سایت ها و وبلاگ های منحصر به فرد است یکی دیگر از جنبه است که باید به طور جدی در نظر گرفته شود به عنوان به خوبی.

مجدد همان اطلاعات را از منابع دیگر در نظر گرفته شده است محتوای تکراری توسط گوگل's موتورهای جستجو و در اغلب موارد باعث کاهش رتبه بندی آن نظر مهم است که باید به وضوح قابل درک قبل از چنین اقدامی است که تا به حال در نظر گرفته شود.

ایجاد منحصر به فرد محتوای اصلی است که در واقع از ارزش به خوانندگان حیاتی است قبل از یکی دیگر از مقاله و یا پست وبلاگ نوشته شده است. بنابراین چه چیزی باعث می شود تا اصالت? در اینجا یک توضیح آن را به عنوان اشاره به محتوا و چگونه برای رسیدن به یک هدف از ایجاد محتوای اصلی و نه فقط متفاوت دقت کنید, کپی اطلاعات.

محتوای منحصر به فرد

در عرصه اینترنت ارسال محتوای منحصر به فرد در نظر گرفته شده است که متن آن عبور تست از هر سرقت ادبی ابزاری است که در دسترس است; آن است که همه حق تا زمانی که مطالب نوشته شده-دوباره نوشته شده است و یا ارائه شده در یک راه متفاوت است که درست است که't درست است. بله همه که مواد نوشته شده است ممکن است در واقع گذشت که سرقت ادبی آزمون است و نه دقیقا تکراری از دیگر چون نوشتن کلمات در یک جهت متفاوت است و نسخه فعلی می خواند متفاوت از یکی از اصلی. متاسفانه این نه ایجاد منحصر به فرد است که همچنین ارزش را فراهم می کند. دقیق همان ایده های ارائه شده فقط در راه های مختلف با کمی کلمات متفاوت است.

اصالت که می افزاید: ارزش زمانی رخ می دهد که محتوای ایجاد شده است به کت و شلوار بهتر خوانندگان معمولا با اضافه کردن ایده های دیگر و پاسخ آمده است که از ذهن نویسنده است. اساسا خواندن همان مقاله نوشته شده است چند راه مختلف است که هنوز هم که – همان مقاله است. اضافه کردن امتیاز بیشتر و بیشتر اطلاعات ارزشمند است که چه چیزی باعث می شود هر نوشته و مواد منحصر به فرد مرتبط است. در واقع وجود دارد بسیاری بیشتر درگیر در بازنویسی محتوا برای وب و یا حتی نوشتن مطالب جدید بر اساس اطلاعات موجود نسبت به سادگی ارائه ایده های مشابه در روش های مختلف.

اضافه کردن مقدار

بهترین راه برای کسب درآمد بیشتر خواننده علاقه و موافقت با محتوای منحصر به فرد است که می افزاید: ارزش. نه تنها این اطلاعات بهتر در خدمت خوانندگان آن را به دست آورید وب سایت بیشتر بازدید داشته است. لینک و از انتشار پست هایی که تلقی معتبر تر نیز دارای بیشتر ارزش SEO از آن قابل درک است که چیزی است که ارائه شده به غیر از فقط اطلاعات همان است که در حال حاضر وجود دارد خارج وجود دارد در اینترنت.

اضافه کردن مقدار به نوشتن کار ساده و ساده است. برای نوشتن مطالب با کیفیت و ارزش چیزی اضافی باید گنجانده شده است که شما را در یک مقاله ایستادگی کردن از دیگران. معرفی ایده های بیشتر و یا کسب اطلاعات بیشتر هر چیزی که بهتر است پاسخ سوالات که جذب خوانندگان در وهله اول می تواند به انجام رساندن یک هدف است. با تلاش برای ایجاد بیشتر قابل استفاده محتوا و ارزش وب سایت را می توان افزایش یافته است به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه SEO تلاش است.

با استفاده از استدلال مشابه آن نیز باید متوجه شدم که مطالب تکراری حتی اگر آن را می خواند کاملا متفاوت از هر جای دیگری در واقع می تواند آسیب یک وب سایت است. چیزی که هنوز هم می تواند به رسمیت شناخته شده به عنوان محتوای تکراری شناخته شده است به یک اثر منفی بر تلاش های SEO. حداقل یک نقطه مختلف و یا جزئیات باید در هر مقاله اضافی بیت از اطلاعات و یا نکته اضافی به آن را متمایز از regurgitated مقالات که در حال حاضر وجود دارد.

امیدوارم این کمک کرده است به روشن شدن تفاوت بین داشتن فقط منحصر به فرد محتوای وب سایت و داشتن اطلاعات منحصر به فرد است که با ارزش به بازدید کنندگان وب سایت و موتورهای جستجو. در ساده ترین تعریف بهترین راه برای ایجاد محتوا است که هر دو منحصر به فرد و با ارزش است که شامل ایده های جدید و افکار جدید جدید, چشم انداز که قبلا پوشش داده شده است که می توانید هر مقاله واقعا اصلی تلاش!

[ad_2]

Source by Chris M Hunter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *