نگه داشتن ضربه زدن تا زمانی که درب باز می شود

[ad_1]

در هر مرحله می شمارد. هر وقت می افزاید. بودن مداوم را برای باز کردن درب.

شما ببینید زمانی که شما دست کشیدن بر روی درب 10 بار آن نمی دهم زمان که درب آن ده بار که در را باز کرد.

آن را ساخت. تاثیر در نهایت گران درب باز است.

تلاش برای ایجاد یک فروش ؟ پرسیدن. هنگامی که یک شخص می گوید نه همه آنها واقعا معنی این است که “الان نه”. به عنوان طولانی به عنوان شما در حال احترام و نگه داشتن فضای مناسب و سپس شما خواهد شد که فروش.

بلند کردن اجسام وزن ؟ آنچه باعث می شود شما قوی تر است ؟ انجام آن و بیش از بیش تا زمانی که نتایج نشان داده شده است. درست مثل یک ماراتن تمام 26.2 مایل می سازد مسابقه نه یک مایل. این همه اضافه می کند تا در زندگی است.

همین امر بازاریابی خود را آنلاین روابط است. شما باید یک لیست از افرادی که در لیست شما. شما ایمیل آنها را. شما آنها را با ارائه محتوا. شما آنها را ارزش. شما حتی ممکن است آنها را به فروش همه چیز. اما با کمال تعجب آنها هنوز هم در فهرست خود را حتی اگر آنها نمی خرید چیزهای از شما. بنابراین تا زمانی که آنها نمی انتخاب کردن آنها به شما گفتن نه حالا اما بعد از آن به عنوان رابطه ساخته شده است و قوی تر آنها را به پیوستن و یا خرید آنچه شما آنها را به فروش برساند.

در اینجا می آید زیبایی از ضربه زدن ده بار در درب. شما در حال حاضر می دانیم که رویکرد و شاید آن را نه بار. سپس شما یاد می دهد که به زیرمجموعه خود را و شما فقط آنها را نجات داد ، از آنجا که از شکست شما را از طریق رفت و در حال حاضر هیچ را شما بدست شما ببینید چه کار می کند و چه کار نمی کند. شما آن را یک نقطه برای رسیدن به هدف خود را به عنوان سریع به عنوان شما می توانید اما شما اجازه می دهد تا روند کار آن را سحر و جادو.

نمی تواند کور “بله” یا راه آسان است. آنها فقط شما را خاموش-آهنگ و ممکن است شما را بسیار طولانی برای دریافت کنید که درب باز است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *