موفقیت MLM راهنمایی – چیزهایی که شما برنده't بر این باورند تا زمانی که شما موفق

[ad_1]

این لیست MLM موفقیت, نکات بسیار مهم برای موفقیت شما در بازاریابی شبکه ای. واقعا … هستند. اگر شما در حال تجربه MLM'er شما تقریبا قطعا انجام این اشتباه زمانی که شما آغاز شده است. سپس شما به رسمیت شناخته شده و مشکلات خود را نمیفهمد چگونه به آنها ثابت شد و موفق تر است. اگر شما را دیده اند این لیست موفقیت MLM راهنمایی در اوایل خود را MLM حرفه ای را تصور کنید که در آن شما خواهد بود در حال حاضر.

اگر شما're آغاز در صنعت بازاریابی شبکه ای شما واقعا باید با توجه به پرداخت. با توجه به این لیست موفقیت MLM نکات را به شما صرفه جویی در مقدار زیادی از تلاش و نا امیدی. متاسفانه بسیاری از خوانندگان در اینجا خواهد شد به آنها بی اعتنایی و برنده't درک آنها را تا وقتی که شما آن را امتحان کنید سقوط سازماندهی مجدد و سپس در نهایت تشخیص دهند که این لیست از نکات را ساخته اند یک تفاوت. آیا به نفع خودتان. خواندن لیست موفقیت MLM راهنمایی. قرار دادن برخی از فکر به آن است. انجام برخی تحقیقات به تایید می کنند که آنها معتبر هستند. سپس شروع به ساخت کسب و کار خود و راه درست از سمت راست شروع.

موفقیت MLM راهنمایی – Tip # 1 – به حساب نمی آید در اوایل موفقیت
اولین چیزی که در لیست ما از موفقیت MLM نکات این است که شما باید فرض کنیم شما برنده't را میلیون ها نفر در هفته آینده. صنعت بازاریابی شبکه ای افسانه فرصت است. شما می توانید کسب و کار خود و تولید درآمد اضافی برای سال آمده است. اما واقعیت این است که موفقیت فوق العاده شما در مورد شنیدن می کند't اتفاق می افتد فورا. شما نیاز به قرار دادن در یک مقدار زیادی از کار و زمان آن را به توسعه. آن's دقیق که افسانه اینترنت ساخته شده است آن را بسیار آسان تر برای ایجاد یک شبکه بازاریابی کسب و کار بسیار سریع تر از در “کهن سال”. اما باور نمی کنم داستان MLM'ers در حال توسعه چند سطح کسب و کار تنها در یک زمان کوتاه است. این شده است می تواند انجام شود اگر شما شروع به بازاریابی زمانی که اینترنت فقط پررونق. اگر شما're انتظار این اتفاق می افتد در حال حاضر شما به سرعت در حال بود سرخورده و رها کردن بر روی کسب و کار شما.

موفقیت MLM نکات – نکته # 2 – فرض نکنید دوستان و خانواده خود را در حال راز موفقیت
ورودی بعدی در لیست ما از موفقیت MLM راهنمایی است برای محدود نمی کند تمرکز خود را به مردم شما می دانید. این است که احتمالا آنچه upline خود گفت: برای انجام … شروع با یک لیست از همه شما می دانید ، صدا مانند آنچه که شما شنیده می شود ؟ این را می't کار می کنند. مشکل این است که اگر شما می خواهید برای ایجاد یک کسب و کار شما باید به یک مقدار زیادی از کسب و کار منجر. شما به سادگی می توانید't دریافت کنید که با صحبت کردن به دوستان و خانواده خود را.

موفقیت MLM نکات – نکته # 3 – منجر نمی شود خود را با بازاریابی شبکه ای کسب و کار
صحبت کردن در مورد خود را در چند سطح کسب و کار قبل از موعد مقرر است یک قطعه در لیست ما از موفقیت MLM راهنمایی. این یک اشتباه اساسی ساخته شده توسط جدید MLM'ers. آنها فقط واقعا تحت فشار با توجه به (مشروع) محصولات فوق العاده خود را در شرکت MLM. آنها باور دارند که هر فرد به آنها صحبت خواهد شد و می خواهید از آن است که یک فرصت فوق العاده است. علاوه بر این که سایت فوق العاده ای از خود را MLM. شکست ممکن است احاطه شده همه از این به نفع شما مناسب است ؟ اشتباه است. فروش کسب و کار MLM شما در حال رفتن به ساخت کسب و کار شما. به شما خواهد شد برچسب “دزد” اگر بسیاری از زمان استراتژی های بازاریابی.

واقعیت تلخ این است که هیچ کس می خواهد به ثبت نام با کسب و کار شما. آن't مهم نیست که چه نوع از محصولات شما داشته باشد. هیچ کس می خواهد برای پیوستن به. بسیار بسیار مختصر رویکرد این است: 1 – پیدا کردن یک گروه از افرادی که ممکن است علاقه مند در محصولات MLM. 2 – ایجاد ارتباط با آنها. 3 – کشف کردن آنچه آنها می خواهند. 4 – در حال حاضر شما می توانید به بحث در مورد خود را MLM محصولات. اگر شما در مورد بازاریابی شبکه ای محصولات زمانی که آنها باور دارند که شما آنها را گوش دهید. اگر شما آن را قبل از شما یک رابطه, آنها برنده't care.

موفقیت MLM نکات – نکته # 4 – پیوستن به یک رهبر نه یک شرکت
4th از ما MLM موفقیت راهنمایی در حال پیوستن به یک تیم با رهبران خوب. درست است که شما قطعا باید پیوستن به یک شرکت است که شما در باور. اما می توان آن را به طور مشابه, مهم است که شما ثبت نام با یک upline رهبر است که شما اعتماد. چرا این مهم است ؟ آیا شما ترجیح می دهید برای شروع از ابتدا و یا پلاگین به چیزی که در حال حاضر ثابت شده موفق ؟ آن را حس بیشتری به انجام همه چیز را در خود و یا دریافت سرريز از رهبر / تهیه کننده? آیا شما می خواهید برای راه اندازی خود را “شروع” اطلاعات و مقابله با آموزش مداوم و یا پیوستن به سیستم خود را رهبر در حال حاضر ایجاد شده ؟

موفقیت MLM نکات – نکته # 5 – سعی نکنید بیش از حد بسیاری از انواع مختلف بازاریابی
5 در لیست MLM موفقیت نکات محدود کردن استراتژی های بازاریابی خود را. آن's دقیق است که شما'll نیاز به استراتژی های چندگانه پس از شما'e تا به حال برخی از موفقیت است. اما بیش از حد بسیاری از استراتژی های بیش از حد به زودی خواهد شد درایو شما دیوانه.

این آخرین آیتم در لیست ما از موفقیت MLM نکات حیاتی است به دو دلیل متفاوت. یکی از آنها این است که شما فقط لازم نیست که زمان برای رسیدگی به همه آنها را. این به این معنی نتایج خود را بسیار ضعیف خواهد بود. آن's بیشتر مفید برای تمرکز و واقعا خوب در فقط یک استراتژی بازاریابی است. هنگامی که شما're متخصص شما'll دریافت نتایج است که و بهتر هستند و شما بسیار سریعتر خواهد بود. سپس شما'll باید زمان بیشتری در دسترس برای تبدیل شدن به یک متخصص در روش دیگر – حتی به عنوان یکی از اولین و هنوز هم به شما می دهد نتایج. دلیل دیگر این است که's اطلاعات بیش از حد در دسترس است. این بزرگترین نگرانی برای بازاریابان شبکه است. اینترنت راه بیش از حد اطلاعات در دسترس است. اگر شما تلاش برای نگه داشتن زمان در همه چیز شما'خواهید بود به طور کامل غرق شده است.

پیدا کردن یک استراتژی بازاریابی است. تحقیقات و نیشگون گرفتن و کشیدن آن تا زمانی که شما دیدن نتایج با کیفیت خوب و شما می توانید آن را موثر تر است. سپس … شما باید رشد و اضافه کردن یک استراتژی دوم.

این لیست از موفقیت MLM راهنمایی برنامه ریزی شده بود به فاش کردن به شما تعدادی از عمده اشتباهات ساخته شده توسط افراد جدید هنگامی که شروع کسب و کار MLM خود. اگر شما را در درک این موفقیت MLM راهنمایی شما'll شروع به توسعه کسب و کار شبکه بازاریابی بهترین راه است. You'خواهید مطمئن شوید که کسب و کار MLM شما خواهد بود در دراز مدت. شما بزرگتر از پاداش های مالی و شما'll دیدن این پاداش بسیار سریع تر است.

که's یک چیز خوب درست است ؟

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.