موزیلا فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر است که وب سایت شما از دست دادن فروش به علت ناسازگاری مرورگر?

[ad_1]

وجود دارد بسیاری از مردم که مرور اینترنت با استفاده از اینترنت اکسپلورر. هم وجود دارد تعداد زیادی که مرور اینترنت با استفاده از موزیلا فایرفاکس. آن است که واقعا یک موضوع از اولویت های شخصی. من با استفاده از هر دو مرورگر غالبا. اکثر کارشناسان فن ترجیح می دهند موزیلا فایرفاکس. به عنوان یک برنامه نویس و طراح وب سایت من در درجه اول استفاده از موزیلا فایرفاکس زمانی که من گشت و گذار در اینترنت.

زمانی که من طراحی و ساخت وب سایت من تست آنها را در هر دو مرورگر. من آمده اند در سراسر برخی از وب سایت های که تنها در اینترنت اکسپلورر. که اساسا بدان معنی است شما فقط فروش به افرادی که به مرور به سایت خود را با استفاده از اینترنت اکسپلورر.

بنابراین شاید شما نمی خواهید کسب و کار از کسانی که گشت و گذار در موزیلا فایرفاکس. من شک دارم. اگر شما در کسب و کار شما می خواهید به فروش ، نه فقط به یک جمعیت از کاربران مرورگر.

I've سراسر وب سایت های است که می تواند در موزیلا فایرفاکس, اما شما نمی تواند جای یک آیتم در سبد خرید و خرید آن. بیشتر از دست فروش.

من نیز دیده می شود سایت هایی که به درستی نمایش در موزیلا فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر و بالعکس. وجود دارد برخی از خصلت های کوچک و کد مسائلی است که نیاز به برخی از افزایش سرعت برای نمایش صحیح در مرورگرهای.

I don't سعی کنید برای تست هر سایت در هر سایت مرورگر است که می آید همراه است. مرورگرهای جدید همراه است که به طور کامل تست شده است و ممکن است یا نه ممکن است تبدیل به یک عامل اصلی. اکثر خوانندگان یا با استفاده از اینترنت اکسپلورر یا موزیلا فایرفاکس است.

اگر شما صاحب یک وب سایت توصیه من به شما دانلود هر دو مرورگر. سپس تست و مشاهده وب سایت خود را در هر دو.

نیز وجود دارد برخی از تناقضات در برخی از سازندگان سایت هنگام مشاهده در مرورگرهای مختلف. من می دانم که یک در خاص است که در پنل مدیریت سازنده در اینترنت اکسپلورر شما باید یک انتخاب از ویرایش با استفاده از WYSIWIG یا HTML mode. اما در همان سایت ساز مدیریت در فایرفاکس موزیلا, WYSIWIG حالت غیر قابل جراحی است و شما باید به ویرایش صفحات و مطالب در HTML مستقیم.

که خوب است اگر شما مهارت در کد HTML. اگر نه, شما'd کرایه بهتر بارگذاری سازنده در اینترنت اکسپلورر. طراحان سایت سازنده بدیهی است که نه خود را بررسی کنید سازنده's سازگاری در هر دو مرورگر قبل از انتشار.

من یک بار تماس دو صاحبان کسب و کار به آنها اطلاع دهد که من با استفاده از Mozilla Firefox به عنوان مرورگر من و نمی تواند خرید اقلام یا دیدن بخش هایی از وب سایت خود را. هر دو از آنها به من گفت که آنها آگاه بودند از این مسئله است. چند نفر نوشته شده بود آنها را به اجازه دهید آنها را می دانیم. آنها گفتند: “ما به't می دانم که چگونه به آن را تعمیر. ما سایت سازنده تنها اجازه می دهد تا پرداخت یا سایت مشاهده در مرورگر اینترنت اکسپلورر.”

اگر که من'd واقعا نگران فروش من در از دست دادن به خاطر ناسازگاری مرورگر. من به احتمال زیاد تغییر سایت سازندگان. بسیاری از مردم با استفاده از هر دو این مرورگرها. به عنوان یک صاحب کسب و کار من می خواهم به فروش به همه آنها نه فقط خریداران از اینترنت اکسپلورر یا موزیلا فایرفاکس. من می خواهم به کسب و کار از همه خوانندگان این.

مطمئن شوید که سایت شما توابع در مرورگرهای محبوب است. اگر نه, شما می تواند از دست دادن پول.

[ad_2]

Source by Laura Maness Brown

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *