مهاجرت به کانادا یا آلمان – کوچر

کانادا چک آپ پزشکی، عدم سوء پیشینه، انگشت نگاری، عکس بیومتریک، و ارائه ترجمه مدارک لازم از سری مدارک مشترک میان تمام شیوه های مهاجرت به کانادا محسوب می شود. برای دریافت ویزا چه در کانادا چه در کشور های دیگر نیازمند تأیید دادگاه و ارائه مدارک معتبر هستید. برای شناخت بیشتر ماهیت اقامت موقت کانادا باید با این پرسش شروع کرد که اقامت موقت کانادا با اقامت دائم آن چه تفاوتی دارد؟ در این بین تفاوتی میان مشاور مهاجرت به کانادا و وکیل مهاجرت به کانادا نیز وجود دارد. داشتن حمایت از این نهادها کلید دریافت ویزا و اقامت شما در یکی از محبوب ترین کشور های دنیا به حساب می آید. مخصوصا اینکه دفتر ویزا اپلیکیشن در ایران وجود ندارد و برای انگشت نگاری باید هزینه سفر تا کشوری دیگر را حساب کنید. کانادا با درآمدی حدود 1.6 تریلیون دلار در سال ، یکی از ده کشور برتر اقتصادی جهان به حساب میآید که بخش عمده آن علیرغم منابع طبیعی گسترده، متکی به خدمات است، به نحوی که 78.9% از افراد در حرفههای خدماتی مشغول به کار هستند.

های زیر را مد نظر داشته باشد.

کانادا نویسنده : نگین توکلیمونترآل، دومین شهر بزرگ کانادا، پایتخت فرهنگی و اقتصادی استان کبک، دومین شهر فرانسویزبان پس از پاریس است. ریجنال کتگوری: متقاضیانی که ثروت آن ها در حدود ۳۰۰,۰۰۰ دلار کانادا باشد و مایل باشند حداقل ۱۰۰,۰۰۰ دلار کانادا برای ایجاد یک بیزینس و کسب و کار سرمایه گذاری نمایند، می توانند از طریق این برنامه واجد شرایط شده و با دریافت اجازه کار وارد کانادا شوند و پس از ۱۲ ماه از گذشت مدیریت کسب و کار ایجاد شده خود در کانادا برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام نمایند. دریافت این ویزا به طور کلی بین ۱۲ تا ۱۶ ماه به طول می انجامد. به طور کلی مهاجرت فدرال را می توان به سه دسته تقسیم کرد: اکسپرس اینتری، تجاری و آزمایشی. به طور کلی هر متقاضی مهاجرت باید در برنامه ریزی مالی خود در مسیر مهاجرت به کانادا هزینه های زیر را مد نظر داشته باشد. این بخش از هزینه ها بسته به برنامه مهاجرتی مورد نظر بسیار متغیر هستند.

{||||||||||||||||}

مسیر پناهندگی به کانادا ، پر از خطراتی غیر قابل جبران است، به این معنی که پناهندگی به کانادا می تواند هزینه های غیر قابل جبران و بازگشتی برای شما داشته باشد. نکته ای که در خصوص تمامی روش های مهاجرت و اقامت در کانادا حائز اهمیت است، دریافت مشاوره های کافی و مورد اعتماد از بهترین مشاورها و وکلای مهاجرت است. این روش مناسب افرادی است که امتیاز برنامه های مهاجرتی کانادا را نداشته و همچنین به خاطر سن بالا، شانس دریافت ویزای تحصیلی بصورت مستقیم از خارج از خاک کانادا را نداشته باشند. در صورتی که به هر طریقی پرونده شما در دادگاه به مشکلی بر بخورد، وکیل مهاجرت به کانادا از حق و حقوق شما به طور کامل دفاع می کند. در صورتی که به هر نحوی پرونده شما شکست بخورد، منجر به ایجاد تأثیرات منفی بر سابقه شما شود. این برج که در سال ۱۹۷۶ افتتاح شد، تا سال ۲۰۰۷ بلندترین برج جهان محسوب میشد.۲۰.

و دریافت اقامت دائم در این کشور محبوب را کسب کنید.

در این خصوص می توانید هم از طریق فیلم های آموزشی موجود در سایت زرین کانادا و هم از طریق مشاوره های رایگان آن، بهترین انتخاب را برای مهاجرت به کانادا انجام دهید. همچنین، شماره تماس ۰۲۱۷۲۸۱۹ آماده ارائه مشاوره های رایگان در خصوص مهاجرت به شما می باشد. پاسخ تمامی سؤالاتتان در این خصوص را کسب کنید. شما می توانید با جستجو سازمان وکالتی زرین کانادا در گوگل، تمام اطلاعات لازم در خصوص مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دائم در این کشور محبوب را کسب کنید. اگر فکر می کنید که شما منابع مالی مورد نیاز و تجربه کسب و کار را دارید، لطفا برای اطلاعات بیشتر و ارزیابی کامل با ما تماس بگیرید. امروزه با توجه به بازار کار و رشد اقتصادی کشور کانادا اکثر دانش آموزان پس از فارغ التحصیلی از مدارس به سراغ کالج ها و یا موسسات آموزش فنی و حرفه ای میروند تا مهارت کسب کرده و بتوانند زودتر وارد بازار کار شوند.

با افزایش رشد اقتصادی استان و کاهش میزان تولد، انتظار می رود که مهاجرت به کبک در آینده افزایش یابد. برنامه ی تکمیلی مهاجرت کانادایی (CIIP)برنامه ایست که فقط در برخی نقاط خارج از کانادا ارایه میشود . زیرا اثبات رابطه ازدواج برای مهاجرت مستلزم ارایه مدارک قوی به افسر صدور ویزا است. میزان شهریه برای دریافت مدرک کارشناسی از ۷،۲۰۳ دلار تا ۴۹،۸۰۰ دلار در سال متغیر خواهد بود، در حالی که شهریه سالانه برای مدارک کارشناسی ارشد بین ۳،۲۲۲ تا ۴۲،۸۵۰ دلار هزینه خواهد داشت. در واقع یکی از مهم ترین دلایلی که موجب افزایش سیل جمعیت مهاجران به سمت کانادا می شود، وجود برنامه های متعدد، متنوع و خاص برای مهاجرت به این کشور می باشد. همچنین در این کشور نخست وزیر، از بالاترین مقام رسمی کشور برخوردار می باشد. همچنین اقای علی یمینی مشاور رسمی مهاجرت و عضو شورای سیاست گذاری و نظارت بر مشاورین رسمی کانادا (ICCRC) و با کد R512859 بصورت قانونی و تحت قوانین اداره مهاجرت کانادا مشغول به خدمت رسانی به هموطنان و متقاضیان محترم می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.