منفی SEO اثر یک لیست دایرکتوری

[ad_1]

آیا شما یک دایرکتوری یاهو مثال? آیا می دانید این می تواند اثر منفی بر روی خود آلی SERPS کلیک کنید از طریق نرخ? در سال گذشته ما شده اند اندازه گیری و تجزیه و تحلیل ترافیک از لیست ما را با یاهو برای ما طراحی وب سایت شرکت. با استفاده از جستجوی عبارت “طراحی وب سایت ایرلند” در یاهو RedFly Studios LTD تا به حال نسبتا ثابت موقعیت بین 1 و 3 در یاهو! SERPS. یک سه رتبه بندی شگفت انگیز! اما همه این است که به عنوان فوق العاده به عنوان آن به نظر می رسد…

گوگل نشان می دهد به طور خاص در راهنمای سایت:

ارسال سایت خود را به دایرکتوری مربوط مانند پروژه دایرکتوری باز و Yahoo! به عنوان به خوبی به عنوان دیگر خاص صنعت متخصص سایت.

هر چیزی که می تواند کمک به شما بهینه سازی موتور جستجو و تلاش مستقیما از دهان گوگل باید ارزش $299 مثال هزینه مناسب است ؟ شاید برای گوگل, اما آنچه در مورد یاهو? یاهو! تنها اجازه می دهد تا شما را به ارسال یک سایت خود را به دایرکتوری با استفاده از سایت های رسمی نام کسب و کار. یاهو نیز در لیست سایت خود را در عادی خود SERPS با استفاده از این عنوان است. در این مثال که “RedFlyStudios”.

در حال حاضر تمام متن لنگر قدرت کنار (یاهو با استفاده از تغییرمسیر به هر حال) ما را ساخته اند یک عجیب و غریب مشاهده است. هنگامی که لیست ما تصویب شد در دایرکتوری یاهو, همه جستجوهای است که بازگشت RedFly Studios در نتیجه در حال حاضر نشان می دهد یک عنوان فقط “RedFlyStudios”. همچنین از آنجا که لیست ما ترافیک از یاهو جستجو آلی کاهش یافته بیش از 40 درصد است. چرا که اتفاق می افتد ؟ سایت های دیگر برای بازگشت جستجوی “طراحی وب سایت ایرلند” همه نشان دادن عناوین توصیفی. آنچه را که به شما کلیک کنید ؟ عنوان توصیف دقیقا چه هستند شما را برای جستجو و یا نام شرکت شما ممکن است هرگز شنیده ؟ من می دانم آنچه من کلیک کنید و آنها حتی نمی پرداخت, Yahoo!

ما فقط می توانیم فرض کنیم که اگر تمام دیگر موتورهای جستجو را به طور مستمر ارائه مساوی یا بیشتر از سطح ترافیک به همان نتایج جستجو است که نسبت همان نسبت جستجوهای است که ساخته شده در یاهو.این امر نشان می دهد که به عنوان یک نتیجه از ما غیر توصیفی عنوان و dishing از $299 به صورت یک لیست دایرکتوری ما CTR در واقع کاهش یافته است.

بنابراین من از شما چه مقدار از رتبه بندی بالا در نتایج جستجو اگر مردم در واقع نه از طریق کلیک کردن به وب سایت خود را ؟ است فدا کردن ترافیک از یک موتور جستجو به ارزش یک عدم تایید افزایش دیگران ؟ شما تصمیم می گیرید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.