منابع ضایعات فلزی

همه ما به طور صد در صد انواع فلزات را دیده ایم و یا اسم آن ها را شنیده ایم و خیلی از ما ها می دانیم که منابع فلزات روزی تمام می شوند پس باید راهی جست . در حال حاضر مناسب ترین راه بازگردان ضایعات فلز به چرخه تولید است. ولی در این برای فعالان این صنعت قیمت روز ضایعات خیلی مهم است  

منابع تامین ضایعات 

قیمت قراضه ممکن است به طور قابل توجهی در طول زمان و در مکان های مختلف متفاوت باشد. قیمت ها اغلب بین خریداران و فروشندگان به طور مستقیم یا غیرمستقیم از طریق اینترنت مورد مذاکره قرار می گیرند. قیمت هایی که به عنوان قیمت های بازار نمایش داده می شوند ، قیمتی نیستند که بازیافت کنندگان در قراضه ها مشاهده خواهند کرد. قیمت های دیگر محدوده ای یا بالاتر هستند و مرتباً به روز نمی شوند. برخی از وب سایت های واحد های قراضه قیمت قراضه را به روز کرده اند. 

 

در ایالات متحده ، قیمت های قراضه در تعدادی از نشریات ، از جمله بازار فلزات آمریکا ، بر اساس فروش تایید شده و همچنین سایت های مرجع مانند قیمت های قراضه و حراج ها گزارش می شود. نشریات مستقر در خارج از ایالات متحده ، مانند شاخص فولاد ، نیز در مورد قیمت قراضه ایالات متحده گزارش می دهند که به طور فزاینده ای برای بازارهای جهانی صادرات اهمیت یافته است. دایرکتوری های قراضه نیز توسط بازیافت کنندگان برای یافتن امکاناتی در ایالات متحده و کانادا استفاده می شود و به کاربران امکان می دهد با حیاط تماس بگیرند. 

 

با داشتن منابع آنلاین برای بازیافت کنندگان ، برای جستجوی نکات مربوط به اسقاط ، مانند وب سایت ها ، وبلاگ ها و موتورهای جستجو ، از اسقاط غالباً به عنوان یک شغل پرمشغله استفاده می شود.

جدا کردن و جدا کردن فلزات برای کسب درآمد بیشتر در قراضه مهم است ، برای نکاتی مانند استفاده از آهنربا برای تعیین مواد آهنی و غیر آهنی ، که می تواند به بازیافت کنندگان کمک کند پول بیشتری در بازیافت فلزات خود کسب کنند. وقتی آهنربا به فلز بچسبد ، ماده ای آهنی خواهد بود ، مانند فولاد یا آهن. این معمولاً یک کالای ارزان قیمت است که بازیافت می شود اما معمولاً با مقادیر بیشتر از هزار پوند بازیافت می شود. فلزات غیر آهنی مانند مس ، آلومینیوم و برنج به آهن ربا نمی چسبند. برخی از گرانی های ارزان قیمت فولاد ضد زنگ مغناطیسی هستند ، گریدهای دیگر اینگونه نیستند. این کالاها کالاهای با قیمت بالاتری برای بازیافت فلزات هستند و جدا کردن آنها هنگام بازیافت از اهمیت برخوردار است. قیمت فلزات غیر آهنی نیز بیشتر از فلزات آهنی در نوسان است ، بنابراین توجه به این منابع و بازارهای کلی برای بازیافت کنندگان مهم است. 

 

خطرات 

پتانسیل زیادی در صنعت قراضه فلزات برای حوادثی وجود دارد که مواد خطرناکی که در قراضه وجود دارد باعث مرگ ، جراحت یا آسیب به محیط زیست می شود. یک مثال کلاسیک رادیواکتیویته موجود در قراضه است. حادثه و حادثه رادیولوژیکی مایاپوری حوادثی شامل مواد رادیواکتیو بودند. مواد سمی مانند آزبست و فلزات سمی مانند بریلیم ، کادمیوم و جیوه ممکن است خطرات مربوط به پرسنل را به همراه داشته باشد ، همچنین مواد آلوده کننده ای که برای کارخانه های ذوب فلزات در نظر گرفته شده است. 

 

بسیاری از ابزارهای تخصصی مورد استفاده در اسکاردارد خطرناک هستند ، مانند برش تمساح ، که با استفاده از نیروی هیدرولیک ، فشرده کننده ها و خرد کن های قراضه فلزات را برش می دهد.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *