مقدمه ای بر SaaS (نرم افزار به عنوان یک سرویس)

[ad_1]

نرم افزار به عنوان یک سرویس (SaaS) یکی از مهم ترین اجزای محاسبات ابری. آن است که دیده می شود به عنوان خروج از مشتری-سرور و معماری مدل محاسبات و به عنوان یک گسترش طبیعی, وب 2.0, فشار برای برنامه های مبتنی بر وب. با SaaS رفته اند نگرانی خود را از صدور مجوز از بسته های نرم افزاری نصب به روز رسانی ها و وصله های راه اندازی جلسات آموزشی با فروشندگان ارتقاء سخت افزار مورد نیاز برای اجرای برنامه های نگهداری اختصاص داده شده در آن کارکنان به حفظ سرورها و دیگر هزینه های مرتبط با مشتری-سرور مدل.

اوایل نمونه از SaaS می توان به Hotmail که در حال حاضر در همه جا خدمات پست الکترونیکی متعلق به مایکروسافت است. بازگشت در سال 1996 Hotmail بود تازگی برای کاربران اینترنت که استفاده می شود برای نصب برنامه های ایمیل بر روی کامپیوتر خود و یا گرفتن ایمیل خود را از ارائه دهندگان آنلاین مانند امریکا آنلاین و CompuServe. با Hotmail کاربران می تواند نه تنها خود را دریافت پیام های جدید را از هر کامپیوتر متصل به اینترنت, اما آنها همچنین می توانید دسترسی خود را به آرشیو پیام ها و آدرس کتاب در هر زمان. حتی هنگام راه اندازی کسب و کار شروع به اتخاذ Hotmail به عنوان آن نیاز به یک سرور و یا نرم افزار نصب و راه اندازی.

برخی از اولین “true SaaS” برنامه های کاربردی طراحی شده بودند برای کسب و کار جهان است. مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) سیستم برای اولین بار ساخته شده در دسترس به عنوان یک اشتراک در اوایل قرن 21 است. سیستم های CRM تکامل از آنچه که تبدیل به یک تغییر پارادایم در فرآیند کسب و کار: یکپارچه مدیریت تجربه مشتری. از تماس با مدیریت به اتوماسیون نیروی فروش و خدمات مشتری به نقطه از فروش, ارزش سیستم های CRM را واقعا تبدیل به کسب و کار روند.

با SaaS برنامه های مورد نیاز توسط یک فرد یا یک شرکت در حال میزبانی از راه دور و تحویل از طریق اینترنت. این است ایده آل پیشنهاد برای راه اندازی یک کسب و کار MLM صاحب با نرم افزار خاص نیاز دارد. در گذشته راه اندازی کسب و کار مواجه شد و با ساخت پر هزینه سخت افزار سرمایه گذاری و ساخت و ساز به اندازه کافی به آن دارایی فقط به عملیات خود را رفتن. دولت بخشی از کسب و کار به تنهایی مورد نیاز راه حل های نرم افزار مانند یک مجموعه بهره وری مانند Microsoft Office و یا یک برنامه حسابداری مانند پرشین. با تشکر ظهور SaaS راه اندازی MLM نیست که به نگرانی در مورد همه است.

متصل به اینترنت و دستگاه مجهز به یک به روز و سازگار با مرورگر وب است که اغلب تمام آن طول می کشد برای راه اندازی یک کسب و کار به استفاده از SaaS. بیایید می گویند به عنوان مثال راه اندازی MLM نیاز به یک راه حل CRM به منظور آغاز فروش و استخدام ، منطقی, مدرن, شخصی, کامپیوتر (یا لپ تاپ, نت بوک یا حتی آی فون) و مشاوره با SaaS ارائه دهنده ممکن است قسمتی از نیازهای لازم برای دریافت همه چیز آغاز شده است. یک بار راه اندازی کسب و کار داده شده است آدرس وب سایت و اعتبار مورد نیاز برای ورود به نرم افزار کسب و کار جدید ممکن است شروع به سازماندهی خود در تماس با پایگاه داده, توسعه, استراتژی فروش, ایجاد, بازاریابی, مواد, را, حسابداری مطالب در یک لجر و حتی بیشتر بسته به نوع CRM گزینه های انتخاب شده است.

SaaS کار می کنند درست مثل سحر و جادو برای راه اندازی یک کسب و کار MLM است که با هدف به “تست آب” برای اولین بار و یا شروع به عامل فروتنی. یکی دیگر از استفاده از SaaS است که آن را بسیار مقیاس پذیر به این معنی است که ظرفیت آن می تواند به رشد همراه با کسب و کار و در همان سرعت. و پس از تمام جنبه های نگهداری نرم افزار در سمت چپ به SaaS ارائه دهنده خدمات راه اندازی کسب و کار مالک می تواند زمان بیشتری را صرف تمرکز بر رشد کسب و کار به جای نگرانی در مورد این مسائل.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.