مقایسه پارتیشن تک جداره و دوجداره – Digi Kara Decor-پارتیشن اداری

به جز این دو مورد پارتیشن ها انواع از نظر جنس و جداره نیز در انواع متفاوتی تولید می شوند. پارتیشن تک جداره اداری از جنس شیشه ای برای پنهان کردن فضای مورد نظر اصلا مناسب نمی باشند. در ادامه این مقاله در مورد پارتیشن اداری تک جداره توضیحات تکمیلی ارائه می دهیم. پارتیشن تک جداره اداری همان پارتیشن شیشه ای می باشد. پارتیشن اداری از جمله وسایلی است که به منظور تقسیم بندی و جداسازی محوطهها مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از انواع پارتیشن برای تقسیم بندی یک محیط خاص سبب بهره مندی از میزان نور مناسب محیطی می شود. ویژگی پارتیشن های تک جداره متناسب با متریال مورد استفاده در ساخت آن ها متفاوت خواهد بود. به همین دلیل است که پارتیشن های اداری دارای ظاهری متفاوت هستند و معمولا بطور ویژه متناسب با نیاز شرکت ها و همچنین دکوراسیون داخلی آنها طراحی می شوند.

پارتیشن اداری تبریز
با استفاده از پارتیشن تک جداره می توان نمایی مدرن و امروزی طراحی کرد. با استفاده از پارتیشن اداری می توان با صرف هزینه های اندکی در کوتاه ترین زمان ممکن ،بدون دیوار کشی ، فضا را تفکیک کرد. با کمک پارتیشن ها می توان در کوتاه ترین زمان ممکن فضا را تفکیک کرد و یک فضای خصوصی برای کارمندان اداره ایجاد کرد. این جداکننده های کاذب باعث ایجاد فضاهای خصوصی و نیمه خصوصی می شوند به گونه ای که هر فرد فضای مجزای مربوط به خود را داشته باشد. با کمک پارتیشن تک جداره ام دی اف می توان یک فضای خصوصی و کاملا پوشیده ایجاد کرد. این پارتیشن چوبی ام دی اف در ارتفاع متفاوت تولید می شوند. با به کار بردن ام دی اف در پارتیشن دو جداره لبه های ام دی اف عایق سازی شده و ضخامت پارتیشن نیز زیادتر است. اما با این وجود میزان نارسایی پارتیشن تک جداره ام دی اف در مقایسه با سایر پارتیشن ها بیشتر می باشد.

طرح پارتیشن اداری در ساخت پارتیشن های تک جداره علاوه بر ام دی اف از شیشه های 6 میلی نیز استفاده می شود. به عبارت دیگر پارتیشن تک جدار ام دی اف می تواند به عنوان یک عنصر دکوراتیو مورد استفاده قرار بگیرد. علاوه بر آن با ابزار زدن روی پارتیشن اداری تک جداره ام دی اف می توان یک فضای زیبایی ر ا خلق کرد. پارتیشن های تک جداره از متشکل از یکسری ستون ها می باشند که ؛ قرار گرفتن آن را روی زمین راحت تر کرده است. بهگونهای که پارتیشنهای امروزی از اجزای مجزایی همچون باکسها و طبقات کوچک و بزرگ چوبی و شیشهای تشکیل شده است که به شکلهای متفاوت و متنوع بر روی قید یا داربست فلزی یا چوبی مونتاژ می شوند و به مجموعه حالتی پویا و متنوع قیمت پارتیشن های اداری میدهند.

پارتیشن اداری تاشو برخی مدل ها همراه آینه قدی هستند و برخی دیگر علاوه بر یک آینه کوچک فضایی برای قرار دادن وسایل ضروری در حمام مانند حوله و لباس و خوش بو کننده ها دارند. در ادامه برخی از مزایای استفاده از پارتیشنهای اداری را مشاهده میکنید. پارتیشن اداری تک جداره چه ویژگی هایی دارد؟ پارتیشن تک جداره متشکل از یک پانل ام دی اف ، شیشه ای یا آلومینیومی می باشد. در ساخت پارتیشن تک جداره اداری از ام دی اف 16 میلیمتری نیز استفاده می شود . پارتیشن تک جداره 6 میل ، پارتیشنی است که با كلاف آلومينيوم هشت پری و پركننده ام دی اف شش ميل دو رو با شيشه 4ميل ساده و يا شيشه برفی ساخته شده است. از این رو مورد توجه بسیاری از مدیران و شرکت ها قرار گرفته است. علاوه بر ارزیابی استحکام و دوام محصول، ایستایی و ثبات پارتیشن نیز به دقت باید مورد بررسی قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.