مقاله بازاریابی 101 – آنچه شما نیاز به دانستن قبل از شما نوشتن یک کلمه

[ad_1]

مقاله بازاریابی 101 شروع می شود با این دو کلمه: کلمه کلیدی تحقیق. نوشتن مقالات برای تنها هدف از ایجاد ترافیک نیاز به یک تکنیک خاص است که باید به دنبال به طور مداوم در طول زمان برای رسیدن به هر نوع موفقیت است. روش اول شما باید بدانید این است که پژوهش و کلمه کلیدی. این به این معنی است که شما می توانید شروع به نوشتن یک مقاله به درایو ترافیک به سایت اگر شما نمی دانید که چه کلمه است که مقاله با هدف قرار دادن است.

اگر شما'll متوجه من گفت: “کلمه” نه کلمات کلیدی. در حالت ایده آل شما می خواهید برای ایجاد یک لیست طولانی از خاص (دفعات بازدید: 'long-tail') کلمات کلیدی مربوط به موضوع خود را و نوشتن حداقل در مقاله به ازای هر کلمه. اگر شما یک لیست از 50 کلمات کلیدی نوشتن حداقل 50 مقالات اگر نه 150. اگر شما از فروش محصولات فیزیکی مانند دوربین های دیجیتال شما می خواهید شامل نام مدل و دیگر شناسه منحصر به فرد. بیشتر خاص لیست از کلمات کلیدی شما کشف شده است بسیار بیشتر هدف این مقاله خواهد بود.

هنگامی که شما لیست خود را از کلمات کلیدی شما را در نوشتن مقالات اطراف هر کلمه حداقل یک مقاله در هر کلمه. در هر مقاله شما می خواهید به استفاده از کلمات کلیدی در عنوان یک بار در جمله باز هنگامی که در باز کردن جمله از بند بسته و شاید یک یا دو بار در مقاله بدن. تجاوز نمی چگالی کلمه کلیدی 2%; با این حال بسیاری از دایرکتوری ها مقاله را پرچم شما برای این کار به هر حال.

مطمئن شوید که هر مقاله است منحصر به فرد و ارائه اطلاعات است که مربوط به کلمه کلیدی از موضوع انتخاب شده است. ارائه اطلاعات مفید نوشته شده است به اختصار اما نه آنقدر محافظه کار است که آن را خسته کننده خواننده را به اشک. پس از آن شما می خواهید برای ارسال مقاله خود را به هر یک از دایرکتوری ها مقاله بالا که دارای پیج رنک. Don't زحمت ارسال به کسانی که دایرکتوری ها مقاله است که به't به عنوان مقدار از سود آن را به شما ناچیز خواهد بود در بهترین حالت.

شما ارسال به دایرکتوری ها مقاله به دو دلیل تنها. دلیل اصلی است برای به دست آوردن لینک برای اهداف جستجوگرها. بیشتر لینک سایت شما از پیج رنک بالاتر سایت, بهتر است آن را با نتایج موتورهای جستجو. دلیل دوم این است که برای واقعی خوانندگان این مقاله را که ممکن است از طریق کلیک کنید به وب سایت. در حال حاضر تعداد بسیار کمی از ماده دایرکتوری سایت های زیر قابل ملاحظه اما انجام چند مانند EzineArticles GoArticles, SearchWarp, ArticlesBase و دیگران. این سایت مکان خود را کلمه کلیدی بهینه سازی شده مقاله را بخوانید و از طریق کلیک.

محل شرط بندی خود را. نوشتن مقالات است که واقعا در مورد ایجاد یک سونامی یک قطره آب در یک زمان. مانند آماده برای یک مبارزه طولانی و نه کوتاه پشت سر هم از فعالیت. متعهد به نوشتن مقالات در همان شیوه در یک برنامه سازگار در طی یک دوره از ماه یا سال. این ثابت “شمع” اثر است که ساخت حرکت در طول زمان با ترافیک و نتایج جستجو. اگر شما فقط قصد نوشتن یک زن و شوهر از مقالات پاسخ من خواهد بود یا برون سپاری آن و یا don't زحمت. اگر نوشتن مقاله بود در این قرعه کشی هر مقاله می تواند یک بلیط. بیشتر بلیط بخرید بهتر است شانس خود را برای برنده شدن است. همچنین شما توانایی برای دیدن است که برخی از مقالات را انجام خواهد داد بهتر از دیگران به شما به عنوان آنها را نسبت به یکدیگر است. این اطلاعات به تنهایی به شما کمک خواهد کرد در ادامه تلاش.

در نتیجه من امیدوارم که شما پیدا کردم که مقاله بازاریابی 101 پرایمر و آموزنده قطعه در اینترنت تلاش های بازاریابی. اگر شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد ساختمان ترافیک از طریق بازاریابی مقاله و بسیاری دیگر از استراتژی های تبلیغاتی لینک زیر کلیک کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *