مسابقه آنلاین گیک شو

مسابقه آنلاین گیک شو
مسابقه گیک شو چه می باشد ؟
گیک شو او‌لین خصوصی از مسابقات گیک آنلاین است که در هر ماه اجرا مي شود و در آن میتوانید تراز می داند های مرتبط با فن IT را با برگزیدگان ها محک بزنید و با گزینش آیتم های صحیح , چیره جوایز نقدی و فیزیکی گردید .

مسابقه گیک شو چه‌گونه برگزار می شود؟
پس از نام نویسی و قرعه کشی , وارد چارت مسابقه خواهید شد مسابقه آنلاین و در تیم های چهار نفره قرار خواهید گرفت . بعد در حین معلوم شما می بایست به آزمونی که ما برای شما در لحاظ گرفته ایم جواب دهید و امتیاز کسب نمایید . ( امتحان به صورت تستی در تارنما اجرا مي شود ) .

چارت مسابقه گیک شو

اگر که در مجموعه خویش قسمتی از دو نفر با بالاترین امتیاز گردید به تراز آن‌گاه صعود خواهید کرد و قابل ذکر است که در هر تراز تعداد سوال های ارتقاء خواهد یافت و مرحله سوالات دشوار خواهد شد .

در سطح پایان درصورتی که که بتوانید موفق مسابقه گیک شو گردید جایزه نقدی در میان ۵۰ تا ۱۰۰ هزار تومان + جوایز فیزیکی که براتون پست می شود را اخذ خواهید کرد و همینطور در یکی عصر های آموزشی گیک آنلاین می‌توانید به صورت مجانی کمپانی فرمائید .

به چه سوالاتی بایستی پاسخ بدیم؟
سوال های مسابقه گیک شو از شبکه , وب , ویندوز , مشقت بار افزار , اپلیکیشن و مبانی رایانه همراه پباده سازی شده‌است .

برای شناخت با سوالهای گیک شو میتوانید در مثال آزمونی که برای شناخت در لحاظ گرفته شده را با مرجعه پیوند ذیل و وارد کردن اسم و اسم خانوادگی خویش امتحان را برگزار فرمایید و تراز می داند های خویش را محک بزنید .

مثال امتحان مسابقه گیک شو
چه‌طور بایستی کمپانی کنیم؟
برای کمپانی در مسابقه کافی است فرم تحت را کامل شدن فرمایید تا ما با شما تماس بگیریم . ( همینطور میتوانید برای آگهی از زمان برگزاری مسابقه گیک شو به کانال @GeekOnline رجوع نمایید . )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *