مزایا و معایب چاپ تی شرت

[ad_1]

وجود دارد یک زن و شوهر از محبوب ترین روش های چاپ تی شرت و تمام این روش ها مزایا و معایب خود. نگاهی گذرا به برخی از این جوانب مثبت و منفی می تواند کمک به شما در تصمیم گیری بهترین و مناسب ترین روش چاپ تی شرت. انتخاب روش چاپ در نهایت بستگی به نیاز شما این نوع از تصویر شما می خواهید و بودجه خود را.

انتقال حرارت چاپ انجام می شود با کمک انتقال حرارت کاغذ. یک تصویر چاپ شده بر روی این کاغذ و سپس این مقاله قرار داده شده است بر روی تی شرت. یک پرس حرارتی استفاده می شود برای فشار دادن این مقاله. تصویر می شود پیوند به پوشاک با استفاده از گرما توسط t-پیراهن پرس حرارتی. این یک روش ارزان است و می تواند به راحتی مورد استفاده کاربران خانگی. این راه خوبی است برای چاپ تی شرت در یک مقیاس کوچکتر و روش ایده آل برای کسانی که می خواهند برای شروع یک کسب و کار کوچک از چاپ تی شرت. این تجهیزات به راحتی در دسترس هستند و شامل سرمایه گذاری کم.

این روش شما را قادر به دریافت پیچیده عکاسی و چند رنگ تصاویر و که بیش از حد بدون بیش از حد از ظروف سرباز یا مسافر. با این حال وجود دارد برخی از محدودیت ها از این فرایند است. هر زمان که شما می خواهید برای چاپ تی شرت شما نیاز به قطع این شکل که شما می خواهید برای چاپ و حذف بخشی است که شما نمی خواهید بر روی تی شرت. این طول می کشد تا مقدار زیادی از زمان و فرایند می شود غیر عملی اگر شما نیاز به انجام این کار به صورت فله.

چاپ دیجیتال یکی دیگر از روش های استفاده می شود که برای چاپ تی شرت. این روش چاپ است که به دست آوردن محبوبیت به تدریج. برای چاپ روی t-shirt, آن را کشیده و در یک قاب در زیر جوهر جت پرینتر ، چاپ بر روی پوشاک انجام شده است دقیقا آن را به عنوان انجام شده بر روی کاغذ. جوهر افشان انتقال کاغذ مورد استفاده برای چاپ و طراحی مشابه در تعداد زیادی از لباس های با سهولت. این روش خوب است به را انتخاب کنید اگر شما می خواهید برای تکثیر خاص عکاسی چاپ آرم و یا دیگر چند رنگ تصاویر.

بزرگترین نقطه ضعف این روش این است که هزینه چاپ بالا می رود و دلیل آن مصرف مقدار زیادی از زمان در چاپ فقط یک لباس. به رغم هزینه های بالا چاپ محو هر چه زودتر. علاوه بر این به عنوان این است که یک تکنولوژی جدید وجود دارد بسیاری از مشکلات عملی در استفاده از ماشین آلات و حمل و نقل آنها موثر است.

چاپ روی صفحه نمایش است که سنتی ترین راه چاپ تی شرت. نهایی چاپ و رنگ آمده بسیار درخشان و طولانی در مقایسه با زمانی که به چاپ ایجاد شده توسط روش های دیگر است. هزینه چاپ پایین باقی می ماند و این یک روش مناسب برای چاپ جمعی. نقطه ضعف این روش این است که شما نیاز به ذخیره تمام صفحه نمایش اگر شما می خواهید به استفاده از طرح های بعد. آن را کمی کثیف است و هر رنگ باید به طور جداگانه چاپ شده. می توان آن را بسیار وقت گیر است و نمی تواند مورد استفاده برای ایجاد عکاسی کپی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.