مزایا و معایب سایت های حراج آنلاین

[ad_1]

ویژگی های خوب سایت حراج آنلاین

o سایت باید برجسته سیاست حفظ حریم خصوصی است که تضمین می کند که سایت را ارائه لینک امن هنگامی که یک مشتری وارد جزئیات کارت اعتباری و فروش نیست اطلاعات مربوط به مشتری.

o بسیار روشن تعریف سیاست ها و روش باید پس از تصویب هنگامی که و اگر هر گونه اشتباه معامله رخ می دهد.

o امتیاز از خریداران و فروشندگان تسهیل شناسایی فروشندگان که وجود ندارد به پایان مقرون به صرفه.

o هزینه ها و کمیسیون باید ذکر شده در سایت. بسیاری از سایت ها نیست و هیچ هزینهای از مناقصه اما فروشندگان اغلب مجبور به پرداخت هزینه های کوچک برای لیست اقلام و کمیسیون فروش هر آیتم استفاده کنید. بنابراین داوطلبان باید مقایسه سایت های حراج آنلاین برای هزینه ها و نرخ کمیسیون برای گرفتن ایده از نرخ فعلی.

o خوب سایت حراج آنلاین باید سپردن خدمات گزینه هایی مانند پی پال. این خدمات را خرید و فروش سریع تر با جلوگیری از خریداران و فروشندگان از تبدیل شدن به واسطه. خریدار می تواند به طور مستقیم ارسال های کوچک هزینه ها و پرداخت به escrew خدمات پس از دریافت وجوه escrew آموزش می دهد تا فروشندگان به کشتی کالا. هنگامی که خریدار دریافت کالا در وضعیت قابل قبول وجوه منتقل شده به فروشنده از طریق escrew خدمات.

o خوب سایت حراج آنلاین باید پرداخت بین المللی و گزینه های حمل و نقل. سایت های تجاری پشتیبانی فروش بین المللی.

مزایای استفاده از سایت های حراج آنلاین

سایت های حراج آنلاین ارائه چندین مزیت:

o سایت های حراج آنلاین متوقف نمی کسب و کار به حمل و فروش محصول از طریق فروش سنتی روش.

o سایت حراج آنلاین نیز کاهش توزیع هزینه یک محصول. می توان آن را ذخیره شده در یک محل تا آن را آماده برای حمل و نقل. آن را نیز کاهش هزینه بسته بندی از موارد برای توزیع به واسطه مانند فروشگاه های خرده فروشی. آن را نیز حفاظت از کالا از خسارت و امن نگه داشتن آنها.

o حراج آنلاین نیز کمک می کند تا کسب و کارهای کوچک برای فروش فصلی خود را قطع و یا کالاهای آسیب دیده اغلب با سود و از بین بردن موجودی هزینه به آنها را ذخیره کنید.

o سایت های حراج آنلاین باز کردن درب از بازارهای بین المللی برای کسب و کارهای کوچک و کمک به گسترش بازار جهانی است. که تقریبا غیر ممکن است برای رسیدن به طریق عادی کانال های بازاریابی.

o سایت های حراج آنلاین نیز کمک به کسب و کار جدید است که ارائه محصولات جدید و می شود آن را آسان برای تنظیم قیمت در بازار بر اساس عرضه و تقاضا است.

o این سایت همچنین کمک به پیدا کردن آنچه که مشتریان حاضر به پرداخت بدون انجام کار وقت گیر و گران تحقیقات بازار است.

معایب مزایده آنلاین

مزایده آنلاین فراهم نیست و خریداران با گزینه شخصا مشاهده و ارزیابی موارد قبل از خرید. این ممکن است منجر به امکان تقلب.

یکی دیگر از اشکال عمده این است که آن را نیز ممکن است برای هر کسب و کار برای شرکت در حراج آنلاین. شرکت ها را به میزبان خود را وب سایت های حراج و برای این منظور آنها باید به استخدام آموزش کارکنان فنی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.