مزایای کار با Facebook ترجیح بازاریابی توسعه دهنده

[ad_1]

به Facebook® ترجیح بازاریابی برنامه توسعه که قبلا ترجیح توسعه دهنده مشاور برنامه با هدف کمک به توسعه دهندگان برای ساخت محصولات است که بازاریابی اجتماعی آسان تر و موثر تر است. توسعه شرکت های انتخاب شده به این برنامه داده می شود PMD مدالها بر اساس منطقه خود را از تعالی.

چهار PMD مدالها برای صفحات (پست برنامه ریزی و هدف قرار دادن اعتدال
اجازه نشستند و دیگر ابزار برای مدیریت Facebook Pages) تبلیغات (پیشرفته آگهی, ایجاد کمپین, مدیریت و قابلیت های گزارش دهی), نرم افزار (خدمات و سیستم عامل برای ساخت اجتماعی فعال یکپارچگی – سفارشی یا سلف سرویس) و بینش (صفحه ها و پست تحلیل, الگوبرداری, KPI, ردیابی و دیگر ابزار برای اندازه گیری عملکرد در سراسر Facebook اشیاء).

بازاریابی اجتماعی متفاوت از بازاریابی سنتی و آن نیاز به یک مجموعه خاص از مهارت های خود را با نام تجاری's احساس حضور آنلاین. حق انتخاب شریک زندگی می تواند تمام تفاوت را. شما نیاز به یک شریک که می تواند نه فقط استراتژی بلکه اجرای خوب در حالی که همچنین پیوستن به Facebook دستورالعمل.

کار با یک ترجیح بازاریابی توسعه دهنده متفاوت از کار با یک به طور منظم توسعه برنامه های کاربردی. پس PMDs انتخاب شده و پس از سخت فرآیند انتخاب وجود دارد بسیاری از مزایای از کار با یک:

• کیفیت بهتر: Facebook ترجیح بازاریابی توسعه دهندگان متفاوت از سایر شرکت توسعه در توانایی خود را برای درک رسانه های اجتماعی و امکانات مختلف Facebook پلت فرم ارائه می دهد. شرکت هایی که در حال PMDs توسعه یافته چندین محبوب Facebook برنامه مدیریت نام تجاری صفحات و توسعه یافته بسیار جذاب Facebook ابزار.

عالی • * * * سازگاری با سیاست: PMDs توسعه برنامه های کاربردی که سیاست مطابق و سازگار با تمام مرورگرهای بزرگ. آنها را به استفاده کامل از Facebook's رابط های برنامه کاربردی و پلت فرم و ترکیب پلاگین ها و ابزارهای دیگر ترک هیچ جایی برای ویژگی های مبادله. بنابراین وجود's هیچ تهدیدی از مبارزات انتخاباتی خود را که به حالت تعلیق و یا برداشته شده در زمینه سیاست نقض.

• بهینه پشتیبانی از برنامه های: Facebook آینده نگه می دارد تا با ویژگی های اجتماعی, سیاست و ارتقاء دستورالعمل. شرکت در PMD برنامه های اضافی پشتیبانی از PMD نمایندگان. این کمک می کند تا آنها را در توسعه و حمایت از برنامه های است که شکستن نیست وقتی Facebook معرفی تغییرات به پلت فرم.

• آزادی خلاق تر: اگر شما یک برنامه نوآورانه ایده و یا یک کمپین است که ادغام Facebook با رسانه های مختلف مانند تلویزیون و یا دیجیتال هوردنجس (یک PMD می توانید بحث در مورد امکانات آن با PMD برنامه تیم و آمد تا با راه حل های که شما بهترین کت و شلوار.

اگر شما به دنبال گسترش شبکه خود را از طریق درگیر شدن Facebook, فعالیت, به دنبال ترجیح بازاریابی توسعه دهندگان که برنامه های جالب و مبارزات خود را به اعتبار. تجربه کار با یک PMD قطعا با ارزش تر است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *