مزایای بالقوه خود را به ترویج کسب و کار آنلاین از طریق مقالات, خبرنامه & Facebook بازاریابی

[ad_1]

در کار به عنوان یک متخصص بازاریابی وب یکی از کلیدی ارائه به مشتریان است “توسعه وب سیستم بازاریابی” – که یک وب سایت است که کمک می کند تا مشتری تولید بیشتر کسب و کار فروش و/یا پیروزی بیشتر مشتریان بالقوه است.

برای برنده شدن بیش از چشم انداز به عنوان مشتریان من اغلب ارائه آسان به درک زبان – اطلاعات و آموزش در مورد کلید وب سایت بازاریابی اجزای سیستم است که می تواند گنجانیده شده به وب سایت خود را برای رسیدن به هدف ذکر شده در بالا.

این اهمیت تا حدودی غیر معمول سرویس های من را در اینجا منعکس شده است در این واقعیت است که بیش از 95 درصد از کسانی که در استخدام من در حال حاضر وب سایت های موجود – که آنها درگیر من به دوباره اختراع توسط ترکیب یک وب سایت سفارشی سیستم بازاریابی.

اما دقیقا چه مزایای آیا من می دهند که آنها را متقاعد?

در مورد سوال فوق عبور کرده و ذهن خود را, شما خواهد بود خوشحالم که می دانم که شما به تنهایی نیست. هر مدیر با احساس مسئولیت خواسته است همان سوال. پاسخ من – اغلب با توجه شفاهی در جلسه اما گاهی اوقات در فرم نوشته شده است (از طریق ایمیل) – در 70 تا 75 درصد از موارد شده اند به اندازه کافی خوب را به نفع خود من است.

آنچه در زیر یک مثل از توضیحات من ارائه چشم انداز در گذشته در مورد وب سایت خاص سیستم بازاریابی وظایف من قطعات من را ادغام به وب سایت خود را (به عنوان به خوبی به عنوان وظایف/فعالیت های من انجام خواهد داد) و مزایای آن تعلق خواهد به کسب و کار خود را به عنوان یک نتیجه.

اگر شما می خواهید برای دریافت انواع نتایج وعده داده شده در زیر, شما خواهد شد نیاز به پیاده سازی یک وب سایت بازاریابی سیستم متشکل از توصیف اجزاء برای کسب و کار شما در اینترنت است. تماس با من در 234-803-302-1263 اگر شما نیاز به کمک به تصمیم گیری چگونه برای رفتن در مورد آن.

1. انتشار یک خبرنامه وب سایت: شرکت شما باید یک “چهره” ارائه آن را به جهان از طریق آن ارتباط با مشتریان و مشتریان بالقوه است. خبرنامه نه تنها کمک می کند تا به شما اقامت در ارتباط با کسانی که شما می دانید, اما آن را نیز شما را قادر می سازد استفاده از آنها برای رسیدن به و تبدیل آن می دانند.

علاوه بر این, شما را به فروش مستقیم رزین به مشترکان خود را که بیشتر احتمال دارد به اعتماد و باز به پیشرفت های خود را. در طول زمان شما را پیدا خواهد کرد که بیشتر در فروش, درخواست برای خدمات خود را و دیگر درآمد-کسب درآمد فرصت خواهد آمد خود را از طریق عضویت در خبرنامه کانال ارائه می دهد. و است که چرا شما نیاز به اجرای یک خبرنامه به طور منظم خدمات.

شما می توانید طراحی سفارشی عضویت در خبرنامه, قالب اچ تی ام ال. خبرنامه HTML است که به سادگی بصری تاب/نسخه بهبود یافته از یک متن بر اساس یک, اما آن را به شما ارائه می دهد استفاده از قادر بودن به ارائه تصویر بر اساس اطلاعات به مشترکین است که ثابت شده است برای تحریک بالاتر خواندن علاقه مشترک.

با این که برخی از مشترکان دریافت نمی ممکن خبرنامه HTML در قالب شما ارسال آن در صورتی که استفاده از ایمیل است که “فیلتر” ایمیل های HTML. در نیجریه با این حال از آنجایی که اکثریت مردم به استفاده بیشتر از خدمات رایگان مانند Yahoo! که HTML دوستانه وجود دارد هنوز هم معقول مزایای بود.

2. ایجاد مقالات بازاریابی مشخصات: از جمله تهیه تبلیغاتی byline (در بالای دایرکتوری ها مانند Ezinearticles.com) برای مدیر عامل و/یا دیگر کلید افسران.

بسیار مهم است به پر معتبر دایرکتوری ها و دیگر رسانه های بازاریابی آنلاین خود را با مشخصات (رسمی توصیف از شما با نام تجاری شما و آنچه شما انجام دهد). انجام این کار خواهد شد اطمینان حاصل شود که وقتی کسی نوع نام خود را در یک موتور جستجو تصویر سمت راست شما می خواهید به پروژه این است که آنچه آنها را ببینید.

در جهان امروز که مردم ملاقات و یا شنیدن در مورد کسی که منافع و نگرانی های آنها معمولا بلافاصله “گوگل”/نام او. آن را ضروری است که شما کنترل توصیف از شما که می آیند تا.

با تهیه یک پروفایل شخصی برای شما و انتشار آن را در دایرکتوری ها مقاله و دیگر مکان های آنلاین شما را افزایش قرار گرفتن در معرض بین المللی و تجدید نظر در حالی که تحکیم اعتبار خود را به عنوان “کارشناسان” در زمینه تخصص. این تضمین شده است به خوانندگان خود را درک هر نویسنده به عنوان صالح و قابل اعتماد است.

3. نوشتن مقالات در آزمایش موضوعات مورد علاقه و انتشار/ترویج از طریق دایرکتوری های آنلاین

انجام بسیاری از بازدید کنندگان وب سایت خود دریافت کنید آدرس وب سایت خود را از شما و روزنامه ها و دیگر رسانه های جمعی? اگر بله, شما ممکن است برخی از کار را به انجام. بگویم من مشتریان است که به هدف برای رسیدن به یک وضعیت که در آن تا 80 درصد از کسانی که وب سایت خود را افرادی هستند که پیدا کردن آن خود را بدون گرفتن گفت: URL. و به همین دلیل گرفتن توسط موتورهای جستجو یافت شده است بهترین شرط بندی شما برای دستیابی به حداکثر رسیدن به بازاریابی و تاثیر هزینه به طور موثر.

مقالات بازاریابی است که به رسمیت شناخته شده توسط بهترین کسب و کار بازاریابی متخصص در سراسر جهان به عنوان یک بی انتها روش بازاریابی است که شما را قادر به رسیدن به مطلوب شهرت و به رسمیت شناختن است که می داند بدون محدودیت های جغرافیایی.

مقالات بازاریابی شما را بیشتر پیروان از طریق کانال های غیر مستقیم – که خارج از دسترس رسانه ها و دیگر کانال های تبلیغاتی.

4. فراموش سخت کوش Facebook & وب سایت و بازاریابی آنلاین

بسیاری از کسب و کار تمایل به راه اندازی یک Facebook با حضور یک طرفه چشم انداز. که است که می گویند که آنها اجازه دهید مردم به آنها روی Facebook. آنچه شما نیاز به انجام است توسعه و پیاده سازی یک استراتژی به عمد اضافی ایجاد آگاهی در داخل و خارج Facebook ABOUT your Facebook و سایت های مبتنی بر محصولات و خدمات.

این بسیار مهم است زیرا وجود خواهد داشت هزاران نفر از پیروان بالقوه وجود دارد که هنوز هم نمی دانم که شما وجود دارد. شما باید به فشار از (رفتن به حلقه های اجتماعی خود در Facebook و شبکه به طور کلی) و کشیدن آنها را به Facebook.

شما مثلا عمدا شرکت در انجمن های آنلاین/گروه های بحث و Facebook شبکه در بحث ساخت مطمئن شوید که برای اضافه کردن ملموس ارزش. به عنوان فرصت خود را ارائه, شما اضافه کردن امضای خود را – و یا لینک به صفحات مربوطه در وب سایت خود یا Facebook page – که خوانندگان می توانید کلیک کنید. در این روند برخی از کسانی که دنبال این لینک را توسعه علاقه به آنچه شما ارائه دهد.

می توان گفت که با قرار دادن یک Facebook Ad کمک خواهد کرد رسیدن به بالا اما واقعیت این است که تبلیغات به طور موقت (و نیاز به پرداخت) در حالی که آنچه که من پیشنهاد را ترک دائمی و یا طولانی مدت “trails” که دیگران قادر خواهد بود به دنبال به دست آوردن خود را به Facebook و سایت حضور – و شما نمی خواهد نیاز به پرداخت به نگه داشتن انجام آن را برای همیشه لطفا برای!

خلاصه: استراتژی های بالا اگر به خوبی اجرا خواهد شد به طور چشمگیری افزایش بازاریابی خود برسد و تاثیر آنلاین. اگر شما اقامت مجدانه متعهد به انجام آنها, به طور منظم, شما ملزم به دستیابی به اندازه گیری نام/به رسمیت شناختن نام تجاری خواهد شد که پایدار برای دراز مدت برنده شدن شما مطلوب توجه و علاقه از مخاطبان خود را در طول زمان. موفق باشید!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *