مزایای استفاده از محصولات دیجیتال

[ad_1]

هنگامی که شما به فکر شروع کسب و کار آنلاین خود چه به ذهن می آید ؟ آفلاین خرده فروشی, مغازه, مفهوم معطوف به اینترنت آرنا ؟ یک محصول دیجیتال قابل دانلود مانند نرم افزار, کتاب الکترونیکی, کتاب و دفترچه راهنما? هیچ اشتباه یا حق پاسخ در اینجا اما محصولات دیجیتال قطعا ارائه برخی از مزایای بیش از محصولات فیزیکی.

اکثر کاربران اینترنت بسیار آشنا با محصولات فیزیکی. قبل از اینترنت آمد, بسیاری از محصولات فروخته شده بودند فیزیکی و ملموس محصولات مانند تلویزیون و مبلمان و لباس و اسباب بازی. شما می توانید ارائه جزئیات است که 5 حواس خواستار مانند بینایی و شنوایی بوی و طعم و مزه. بسیاری از فروشگاه های آفلاین را نقل مکان کرد به دنیای اینترنت مانند بارنز و اشراف بانک دارویی, فروشگاه ها و فروشگاه های لباس. فروشگاه آنلاین کاهش هزینه های سربار.

پس چرا من معرفی محصولات دیجیتال بیش از فیزیکی ، حمل و نقل. یکی از محدودیت فروش در سراسر جهان از محصولات فیزیکی در E-خلیج حمل و نقل هزینه های اقلام حجیم و بزرگ. شما به راحتی می توانید با پرداخت 20 دلار به یک یخچال بريدن به خانه خود را, اما اگر شما آن را خرید از یک کشور دیگر آن را به شما هزینه چند صد دلار حداقل. شما نیاز به یک محل برای ذخیره این محصولات فیزیکی در حالی که شما در حال فروش آنها و انبار ذخیره سازی هزینه. شما می توانید با استفاده از کشتی قطره عرضه به مشتریان خود را, اما حاشیه سود خود را بطور چشمگیری کاهش می یابد. اگر محصولات شما نیاز به ذخیره سازی ویژه مانند سردخانه هزینه های تشدید خواهد شد.

این است که در آن محصولات دیجیتال قابل دانلود هستند که باید یک مزیت است. شما به راحتی می توانید به فروشگاه محصولات دیجیتال بر روی دیسک سخت خود و امروزه دستگاه های ذخیره سازی دیجیتال’ قیمت ها کاهش یافته و ارزش به سرعت با گذشت زمان همانطور که تکنولوژی پیشرفت می کند. تحویل یک ضربه محکم و ناگهانی فقط اجازه می دهد تا مشتریان خود را به دانلود آن از اینترنت است.

وجود دارد برخی از نزولی به محصولات دیجیتال هر چند, اما آنها نسبتا جزئی به مزایای خود را دارند. من شنیده ام مردم عاقلی که تحت تاثیر ارزش خود را در محصولات دیجیتال از دست داده زمانی که هارد دیسک سقوط کرد و یا زمانی که سرور را تحت تاثیر قرار بود توسط ویروس ها است که پاک کردن تمام داده ها. حتی اگر تجهیزات به آنها را ذخیره و میزبان وب سایت در یک مقیاس بزرگتر ممکن است گران امروزه گزینه های انبوه هستند زمانی که آن را آمد به میزبانی هستند که کاهش در هزینه.

وجود دارد پول می شود ساخته شده در هر دو جسمی و محصولات دیجیتال است. برای بدون هیچ زحمتی رایگان و تجاری استفاده از محصولات دیجیتال اما هر چه محصولات شما را انتخاب کنید رقبای فراوان بنابراین شما باید به حق استراتژی های بازاریابی را به نفع خود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *