محبوب سرمایه گذاری مشترک است که کار

[ad_1]

همه در اطراف ما اقتصاد ما پیدا کردن شواهدی از موفق سرمایه گذاری مشترک. نگاه در روزنامه. سازمان دیده بان آن را در اخبار. پیدا کردن آن در تابلوهای تبلیغاتی و تبلیغات. محبوب ترین JV باید اعمال تأثیر زیادی بر جامعه ما اقتصاد ما و همچنین پیشرفت های فن آوری.

در آمریکا و در بسیاری از کشورهای پیشرفته در جهان که در آن دولت نفوذ زیادی و مقررات بیش از ترکیب و ادغام شرکت ها پیدا کنید که سرمایه گذاری مشترک هستند یک راه عالی برای پیوستن به نیروهای بدون سخت نظارت دولت. در زیر برخی از نمونه هایی از سرمایه گذاری مشترک و نتایج می بینید تقریبا هر روز.

سونی و اریکسون را سرمایه گذاری مشترک

ژاپنی, الکترونیک, غول, سونی, شده است پیشرو تولید کننده لوازم الکترونیکی مصرفی از جمله صوتی و تصویری و ارتباطات برای چند دهه. همراه با تاسیس تولید همه گیر سونی تا به حال جهانی بازاریابی تسلط در تمام محصولات خود از جمله تصاویر متحرک و موسیقی ضبط شده است. با تمام خود را بازاریابی تخصص آنها هنوز هم نیاز به فن آوری های نوآورانه متخصص به منظور توسعه بازاریابی رابطه است.

ورود سوئدی متخصص فن آوری اریکسون. اریکسون متخصص در توسعه نوآورانه تجهیزات مخابراتی برای شبکه های تلفن همراه. در سال 2001 سونی و اریکسون تیمی در یک سرمایه گذاری مشترک 50-50 در حال حاضر در سراسر جهان شناخته شده به عنوان سونی اریکسون برای توسعه و ایجاد نوآورانه خود را با نام تجاری به عنوان جذاب ترین و غالب در گوشی های تلفن همراه میباشد. خود را موفق سرمایه گذاری مشترک منجر به توسعه و تولید و بازاریابی از برخی از بهترین دستی گوشی های تلفن همراه در دسترس است.

ورایزون و وودافون JV تلاش

و در ادامه با موبایل و ارتباطات صنعت چه کسی?t دیده می شود که پسر خوب درخواست ?can you hear me now?? برای ورایزون بی سیم? ورایزون ارتباطات بود پیشرو در ارائه پهنای باند و دیگر ارتباطات بی سیم محصولات. در سال 2000 آنها می خواستند برای پرش به تلفن همراه شبکه های بی سیم ارائه دهنده صنعت و یک شریک اروپایی بی سیم, کرگدن, Vodafone.

Vodafone بود ؟ پیشرو بین المللی ارتباطات تلفن همراه, گروه, ارائه سرویس های بی سیم برای صدها میلیون نفر از مشتریان. آنها قادر به شیر به بازار آمریکای شمالی با یک استراتژیک سرمایه گذاری مشترک با ورایزون ارتباطات است. با ترکیب Verizon?s تلفن همراه, رایانه های شخصی و صفحه بندی دارایی های با وودافون?s ارتباطات بی سیم تکنولوژی و بازاریابی آنها در حال حاضر تبدیل شدن به ملت ؟ s ?بیشتر قابل اعتماد است ؟ و بزرگترین شبکه های بی سیم.

سرمایه گذاری مشترک بین مزدا و فورد

شرکت فورد موتور تا به حال در دسترس قطعات ریخته گری, مرکز واقع در فلت راک میشیگان. مزدا دیدم یک فرصت برای خرید و بازسازی این کارخانه شروع به تولید یک خط از اتومبیل است. بعد از مزدا تا به حال موفقیت با MX-6 مدل و تولید فورد ؟ خود پروب مدل فورد همکاری با مزدا برای تشکیل یک شرکت سرمایه گذاری مشترک AutoAlliance بین المللی در سال 1992. از آن پس آنها را تولید کرده اند برخی از پیشرو مدل خودرو از جمله فورد, گربه وحشی پشمالو, خط, موستانگ فورد و مزدا 6.

اینها فقط چند نمونه از قابل رویت ترین و محبوب ترین سرمایه گذاری مشترک در شمال امریکا و جهان است. هر چند این سرمایه گذاری مشترک بزرگ در مقیاس پریدن به کسب و کار بین المللی و بازاریابی و حتی صاحبان کسب و کار کوچک می توانید از آنها یاد بگیرند. ترکیب سرمایه و تکنولوژی و بازاریابی زرنگ و دانا هستند فقط تعداد کمی از راه صاحبان کسب و کار و کارآفرینان می تواند ایجاد سرمایه گذاری مشترک. با استفاده از خلاقیت و تجربه در کسب و کار وجود دارد عملا هیچ محدودیتی در چگونه دو یا بیشتر شرکت ها می توانند ترکیب به شکل یک سرمایه گذاری مشترک.

Copyright (c) 2009 مسیحی Fea

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *