محافظت از خانواده با جی پی اس شخصی

بسیاری از خودروهای تولید شده توسط سیتروئن و پژو از این موتورها استفاده میکنند و شرکت ایران خودرو هم در بسیاری از تولیدات خود مثل سمند سورن، رانا و پژو پارس از این موتورها بهره برد. با کمک این دستگاههای هوشمند به بهترین نحوه از خودرو یا وسیله نقلیه میتوان حفاظت کرد و احتمال سرقت آن را به حداقل رساند. این دستگاه بهرهوری عملیاتی و ایمنی را افزایش میدهد و در عملیات اضطراری به عملیات نجات کمک میکند و دادهها را برای تدارکات فراهم میکند. از طرفی شکل جلوپنجرهی خودرو با طراحی سادهی خود، جلوهی یک خودروی اسپورت را از H30 Cross میگیرد و آن را شبیه به یک شاسیبلند ساده میکند.

خودروی دانگ فنگ H30 Cross از موتور TU5 J2/L3 (NFW) استفاده میکند که از سری موتورهای PSA TU است. به برخی شبکه های نسل دوم ۲G که از جی پی آر اس پشتیبانی می کنند ۲.۵G نیز گفته می شود. از این جهت، طراحی خودرو به عنوان یک کراساُور ضعفهای زیادی دارد و این بلاتکلیفی سازنده باعث شده تا H30 Cross چیزی بین یک خودروی هاچبک و کراساور باشد که برخی از ویژگیهای ظاهری هر دو گروه را دارا است. این خودرو به نوعی مدل شاسیبلند فشردهی خودروی فنگشن S30 است که از نظر ظاهری شباهت بسیار زیادی به مدل هاچبک H30 دارد.

امروزه حوزه فعالیت جیپیاس بسیار گسترده شده و در بخشهای مختلفی به کمک انسان آمده است. چنانچه در رابطه با هر یک از بخشها و موارد شرح داده شده نیاز به توضیحات دقیقتری داشتید، میتوانید از طریق شمارههای موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کنید و از آنها راهنمایی دقیقتری بخواهید.

همچنین امکان کنترل سیستم صوتی از روی فرمان وجود دارد. همچنین ردیاب شخصی بدون نصب IR160 دارای فضایی برای ورود یک سیمکارت بوده و با تمام شبکه های مخابراتی کشور همخوانی دارد. ردیاب ماشین دارای قابلیت پیغام اضطراری است و زمانی که آنتن گوشی و تمامی دسترسی های شما قطع شده باشد می توان از سیستم SOS استفاده کرد .

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد جی پی اس ردیاب شخصی برای افراد لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.