مبتدی's Guide To Digital Marketing

[ad_1]

این است که کوتاه و شیرین راهنمای انواع بازاریابی دیجیتال است که امروز وجود دارد. شما می توانید با استفاده از هر یک از این ایده ها در بازاریابی خود را در حال حاضر. اگر شما don't انجام یکی از این نوع از بازاریابی را در نظر بگیرید با اضافه کردن آن را به استراتژی خود را.

بازاریابی محتوا

در بسیاری از زمینه ها, همه چیز درگیر با بازاریابی دیجیتال با تمرکز بر بازاریابی محتوا است. این شامل ایجاد محتوا است که درگیر اطلاع تشویق می کند و تبدیل مخاطب خود را به خرید محصولات و یا خدمات است.

بازاریابی موتور جستجو

این شامل استفاده از هر دو پرداخت شده و پرداخت نشده بازاریابی محتوا به مردم را به بازدید از وب سایت خود یا صفحات فرود. شما می توانید با استفاده از عبارات جستجو در مطالب و همچنین ایجاد تبلیغات با جست و شرایط برای پرداخت بازاریابی است که تمرکز بر روی عبارات جستجو.

بازاریابی رسانه های اجتماعی

این شامل استفاده از خود سیستم عامل رسانه های اجتماعی برای ترویج محتوا به مخاطبان خود را با درخواست از مردم برای به اشتراک گذاشتن مطالب و ترویج از طریق آگهی های محتوای شما're تلاش برای به اشتراک گذاشتن.

بهینه سازی موتور جستجو

SEO شامل استفاده از اطلاعات ارائه شده توسط موتور های جستجو برای بهینه سازی هر صفحه را در وب خود را در سیستم عامل رسانه های اجتماعی و ایمیل سیستم عامل در چنین راهی است که موتورهای جستجو شما در پیدا کردن و ارسال اطلاعات خود را به مخاطبان خود است.

بازاریابی ایمیل

واقعا بخشی از محتوا, بازاریابی, ساخت یک لیست ایمیل یک راه بسیار خوبی برای بازار به مخاطبان خود را در یک اسیر راه است. شما می توانید آنها را در لیست خود را و سپس شما می توانید آنها را در بازار به طور مستقیم و شخصا موارد شما می خواهید آنها را به خرید و استفاده از.

بازاریابی وابسته

این است یک راه عالی برای دریافت بیشتر از لینک دهنده به خود را آنلاین املاک و مستغلات. وابسته خواهد شد به اشتراک گذاری اطلاعات خود را به فروش و یک کمیسیون از فروش آن. ایجاد یک برنامه شگفت انگیز و با گرافیک و محتوای آن را برش و چسباندن آسان برای وابستگان به ترویج شما و از آن خواهد شد موفق.

بازاریابی رابطه

امروز ساختمان جوامع آنلاین است که بسیار مهم است برای کمک به شما در ایجاد روابط خود را با مخاطبان در عصر دیجیتال است. روز پنهان شده در پشت کامپیوتر خود را بیش از. You'll نیاز به زنده رویدادهای آموزشی و بسیاری از بحث و گفتگو با جامعه خود را به تعامل با آنها.

پرداخت پستها در طول کلیک کنید

اکثر کسب و کار آنلاین امروز نیاز به پرداخت برای برخی از بازاریابی است. بهترین نوع PPC (پرداخت برای هر کلیک). این به این معنی شما فقط زمانی که کسی کلیک اطلاعات خود را. که راه شما باید بیشتر از یک شانس به آنها را به صفحات فرود خود را محتوا و محصولات است. شما می توانید remarket به آنها را هنگامی که آنها می آیند به وب سایت خود را بیش از حد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.