مالیات کسب و کار و استراتژی: چه کار می کند و آنچه را نمی کند

[ad_1]

آن را در اواسط ماه دسامبر و زمان برای Solopreneurs و همه به طور مستقل به کار حرفه ای به فکر کردن در مورد چه مقدار پول ما دست به مالیات این سال است. برنامه ریزی مالیاتی است که معمولا در بالای ذهن به عنوان سال به پایان می رسد اما توصیه می شود که نگرانی بیش از مالیات است که همیشه مفید است. شهر نیویورک CPA و مالیات کسب و کار کوچک متخصص Michael Hanley توصیه می کند که شما مکث و دقت بررسی تاثیر مالیاتی تهاجمی استراتژی را در شرایط مالی خود را.

Hanley هشدار صاحبان کسب و کار کوچک و Solopreneurs در برابر متورم صرف در هزینه های کسب و کار به منظور کاهش مالیات به دلیل کسر یک دلار برای دلار بهره مند شوند. هر دلار نوشته شده به عنوان یک کسر بازده به طور متوسط تنها 30 سنت در مالیات بر پس انداز (با توجه به براکت مالیاتی و ساختار قانونی کسب و کار). اگر شما یک بلیط آیتم به خرید و شما پیش بینی که در این سال درآمد و در سال آینده خواهد شد در مورد همان و سپس خرید زمانی که شما می توانید بهترین قیمت در مورد, می شود آن را در این سال و یا بعد. پس انداز خود را می تواند به ارزش بیش از کسر.

Hanley همچنین آدرس ظاهرا تاکتیک معمول از صفر کردن یک کسب و کار بانک حساب دسامبر 31. برای پرداخت هزینه های کسب و کار اضافه کردن به حساب بازنشستگی و یا خرید تجهیزات کسب و کار و یا منابع را ممکن است به صفر تعادل حساب بانکی تاکتیک کار می کنند. پرداخت خود را یک جایزه گرفتن سهامداران توزیع اگر کسب و کار شما یک شرکت نهاد پرداخت خط اعتباری خود را در بانک و یا پرداخت کارت اعتباری کسب و کار را به شما نمی دهد مشروع کسر.

توسعه حرفه ای آموزش و پرورش است معافیت مالیاتی, بنابراین اگر شما در حال نگه داشتن پول است و به طور بالقوه مفید در کارگاه یا همایش ارائه شده در اواخر سال و یا اوایل سال جدید انجام ثبت نام و پرداخت هزینه و یا قبل از 31 دسامبر. اضافه کردن یک گواهینامه به رزومه خود را می توانید خدمات خود را به نظر می رسد ارزش بیشتر برای مشتریان و همچنین ممکن است توجیه افزایش در نرخ ساعات روز خود را و پروژه هزینه.

شما همچنین ممکن است در نظر پرتاب یک حزب تعطیلات برای مشتریان بالقوه و مشتریان ارجاع منابع و انتخاب همکاران کسب و کار (به معنی هیچ یک از کسانی که ممکن است سرقت یک مشتری!). حزب هزینه خواهد شد معافیت مالیاتی و بهترین از همه آن را می تواند تبدیل به یک شبکه ثروت باد اورده که باعث ایجاد ساعت قابل پرداخت برای شما در سال آینده و فراتر از آن.

مشتریان و منابع ارجاع می آیند دور با کسب و کار بیشتر و همچنین و آن را به رابطه خود را با شما با ارزش تر به آنها. اگر شما می توانید یک جدول و یا یک اتاق خصوصی در یک رستوران که نیاز به علاقه داشتن اما شهرت خوبی سپس طرح خود را و استفاده از Evite برای دعوت و پاسخ دهید. اجازه می دهد تا 7-10 روز برای پاسخ—در آخرین لحظه دعوت می شود فقط خوب است. خودانگیختگی است فریبندگی آن به خصوص در این زمان از سال است.

دعوت از 30 مهمان و انتظار 10 را نشان می دهد. مجموعه ای از پنج یا شش انگشت غذاها و ترتیب برای یک امضا کوکتل. اگر کسی می پرسد برای آبجو یا شراب و اجازه دهید آنها را آن را. حزب خود را می تواند اجرا از 6:00 بعد از ظهر – 8:00 PM. اکثر مردم خواهد شد که دو نوشیدنی رستوران را به شما بگویم که چقدر مواد غذایی به مجموعه ای از. شما احتمالا صرف $60/ص معنی است که در یک جدول 10 هزینه خواهد شد در مورد $750.

شما همچنین ممکن است در نظر گرفتن برگزاری یک مهمانی برای شما مرتبط-در اتصالات. این امر می تواند یک راه فوق العاده را به شما معرفی همکاران خود را به یک دیگر و ساعت قابل پرداخت ایجاد شود می تواند به عنوان یک نتیجه. شما ممکن است بخواهید به این پیتزا, سالاد آبجو و شراب امر اما خب که چی ؟ این یک ایده عالی بدون در نظر گرفتن. اگر شما 100 اتصالات طرح در 25 نمایش.

اگر آن را خیلی دیر به میزبان یک حزب در این سال کارت و تمبر مورد استفاده برای دسامبر تبریک که شما ارسال به مشتریان و منابع ارجاع معافیت مالیاتی هستند. اگر مشتریان خاص به شما داده می شود مقدار سخاوتمندانه از ساعت قابل پرداخت, شاید با یک جریان نگهدارنده و سپس ارسال آن دسته از مشتریان یک هدیه است. تایید با بخش منابع انسانی شرکت است که هدایای مجاز هستند و اگر وجود دارد این است که حداکثر مقدار هدیه. هدیه افزایش ارتباط و آن این است که معافیت مالیاتی و همچنین.

با تشکر برای خواندن

کیم

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.