لیفت شقیقه با نخ – کلینیک زیبایی پوست و مو

این عمل باعث میشود تا قسمتهای سوزانده شده پوست به سمت بالا کشیده شوند. با افزایش سن پوست صورت و گردن شل شده و روی گونهها، خط فک و اطراف لب چین و چروک زیاد میشود. در صورتی که نخ ها از جای خود تکان بخورند و یا جایگذاری آنها درست انجام نشود عدم تقارن در دو طرف صورت اتفاق می افتد. برای جواب این سوال باید گفت که عمل های جراحی به هرگونه و شدتی که باشند چه بزرگ چه کوچک عوارضی را خواهند داشت ولی بسته به نوع و شدت عمل کم یا زیاد می باشد در اینجا اشاره میکنیم به برخی از عوارض عمل لیفت شقیقه ، به طور کلی این عمل سبک بوده و عوارض خطرناکی را بر جای نخواهد گذاشت .

شلی و نازکی پوست و بافتهای ناحیه شقیقه، به افتادگی کلی ناحیه شقیقه و کاهش استحکام آنها در مقابل جاذبه زمین منجر می شود. در واقع لیفت شقیقه هیچ تاثیری بر روی شل شدگی و افتادگی پوست ناحیه پیشانی ندارد و تنها گوشه چشم ها را به سمت بالا می کشاند.

شرایط بیمار: نوع پوست و سن بیمار می تواند بر روی هزینه جراحی موثر باشد. به زبان ساده تر از طریق این برش کوچک پوست و لایه های زیرین پوست انقدر کشیده می شود تا چین و چروک گوشه چشم از بین رود این عمل بدون درد و خونریزی انجام می شود ، لیفت شقیقه برای افراد مسن که چین و چروک های عمیق دارند بسیار مناسب است . از قرار گرفتن در معرض نور خورشید بپرهیزید یا از کرم ضد آفتابی که توسط پزشکتان تجویز شده استفاده کنید.

در هنگام استراجت سر خود را بالاتر از بدن قرار دهید تا باعث افزایش کبودی و تورم نشود. رایجترین عوارض پس از لیفت شقیقه با هریک از روشهای معرفی شده تورم، قرمزی، التهاب و کبودی است. هریک از روشهایی که در این مطلب به آنها پرداخته شد، شرایط و فرآیند متفاوتی دارند که در تعیین هزینه این عمل موثر است. از روش های دیگر بالا کشیدن ابرو در کرمانشاه که نیازی به جراحی و بیهوشی ندارد می توان به لیفت شقیقه با نخ، لیفت شقیقه با تزریق ژل، تزریق بوتاکس، تزریق چربی، پلاسما جت، پلکسر و …

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از لیفت شقیقه اندوسکوپیک ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه لیفت شقیقه رشت وب تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.