لیست فروشگاه های اینترنتی ایران 2021

سازمانها می توانند لوازم مصرفی خود مانند کاغذ، چسب، خودکار، چایی، موارد شوینده و . یعنی خداییش خنده م میگیره از فروشگاه اینترنتی کیمیا آنلاین که اول داشت لوازم دیجیتالی و این چیزا میفروخت و حالا زده توی کار پوشاک در کنار این چیزایی فروشگاه اینترنتی 30 بوک که قبلا میفروخت! اما چی بگم که با گذشت زمان، نیاز سنجی دیجی کالایی ها تکمیل شده و با توجه به نیاز اصلی آن زمان، با تولید محتوای قوی و ارزشمند ،در مورد فروش و نقد و بررسی محصولاتشون ،در این فروشگاه آنلاین بیشتر و بیشتر دربین مردم اعتبار لازم رو کسب کردن. OpenBox شامل کالاهایی می شدند که پس از خرید مشتری عمدتا به دلیل مغایرت کالای سفارش داده شده و یا وجود خط و خش و مشکلات اساسی ، پس از تست کالا توسط کارشناسان دیجی کالا و تعلق امتیاز نسبت به ایراداتی که در آن دیده می شود در بخش OpenBox سایت دیجی کالا با قیمت پایین تری به فروش گذاشته می شوند.

دنبال خرید شمع خودرو یا موتور سیکلت اصل با مناسبترین قیمت هستید؟ در این صورت پس از تست کالا توسط کارشناسان، در خود سایت فروشگاهی دیجی کالا، با قیمتی پایین تر از قیمت اصلی به فروش می رسه. و این شد که دیجی کالا شد دیجی کالا.البته بهبود تجربه کاربری، ضمانت برگشت کالا ،قیمتی مناسب تر از بقیه اجناس در بازار، این ها نیز در محبوبیت این آمازون ایرانی نیز، بی تاثیر نبودااا! باید بتونیم کاری کنیم که اون کاربری که وارد سایت میشه و به هر دلیلی خوشش میاد و میمونه، خرید هم بکنه از ما!

بعد از اون کاربر بعد از انتخاب جزییات محصول و ثبت سفارش، باید به راحتی و با اعتماد خرید خودشو انجام بده و اتصال به درگاه پرداخت هم به آسونی انجام بشه. در این صورت کاربرا میتونن با نصب اون بر روی گوشی هاشون یه محیط جدیدی از فروشگاه رو تجربه کنن و خریدشونم انجام بدن. من معمولا از همون ۱۰ لینک اول گوگل خریدامو انجام میدم، چون حس میکنم نسبت به بقیه مورد اعتمادتر هستن. محصولات OpenBox تا 24 ساعت مهلت تست دارند و در صورت مشاهده ایراد ، کالا با کالایی دیگر که در سایت موجود است تعویض خواهد شد و یا در صورت عدم موجودی کالا، هزینه آن به مشتری استرداد می شود.

تیرینک بخشی را به نام بلاگ تیرینک راه اندازی کرده است که در آن مطالب مفیدی در زمینه دمنوش ها و نوشیدنی های مختلف برای افزایش آگاهی مخاطبان قرار داده است. استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی مو تن رو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. بهترین فروشگاه اینترنتی فروشگاهی میتونه باشه که در بُعد اول همه ی نیازهای کاربراش رو بتونه برطرف کنه و برای هر محصول تنوع زیادی داشته باشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.