قطع مسیر

[ad_1]

به دنبال قطع مسیر راه حل برای تصاویر خود را?

این یکی از به طور گسترده ای استفاده می شود تکنیک های رتوش عکس و ویرایش تصویر دیجیتال و اصلاحات.

آنچه در حال قطع مسیرهای? آنچه که برای آنها استفاده می شود ؟

قطع مسیرهای یکی از به طور گسترده ای استفاده می شود تکنیک های رتوش عکس و ویرایش تصویر دیجیتال و اصلاحات.tgis یک بردار مسیر و یا شکل مورد استفاده برای جداسازی اشیاء در تصاویر و یا عکس ها (به دستکاری) از پس زمینه خود را و یا لایه. این اجازه می دهد تا اشیاء است که هایی از خود را در پس زمینه قرار داده می شود در زمینه های مختلف. این سرویس در حال ایجاد برای پنهان کردن قسمت های ناخواسته از یک تصویر. زمانی که قطع مسیر اعمال می شود به یک تصویر هر چیزی را در داخل مسیر گنجانده شده است و هر چیز دیگری خارج از این مسیر حذف شده است. بنابراین قطع مسیر را می توان آزادانه تغییر بدون از دست دادن پس زمینه.

چگونه قطع مسیر کشیده شده است ؟

قطع مسیرهای کشیده شده با استفاده از عکس فروشگاه ابزار pen که کاهش یک تصویر از پس زمینه آن است. با استفاده از Photo shop ابزار pen تضمین بهترین کیفیت و منحنی های طبیعی. اشیاء در تصاویر کوتاه چند پیکسل در تصاویر به طوری که هیچ خطوط قابل مشاهده خواهد بود و پس از بزرگنمایی هر دو بر روی صفحه نمایش و چاپ. کارشناس تساوی همه قطع مسیرهای دستی تنها با استفاده از عکس فروشگاه ابزار pen برای اطمینان از بهترین کیفیت. هنگامی که یک مسیر کشیده شده است به یک تصویر متخصص امر قطع مسیر بر روی آن به طوری که وقتی آن قرار داده شده است در طرح بندی مانند در طراحی کوارک X Press Photo shop یا تصویرگر آن را نشان می دهد تنها بخش بود که در داخل مسیر. بنابراین همه چیز را خارج از مسیر حذف شده و یکی می توانید انتخاب کنید هر رنگ پس زمینه یکی می خواهد به استفاده از.

که نیاز به خدمات راه ش?

در واقع بسیاری از افراد و شرکت ها نیاز به این سرویس برای رتوش عکس و تصویر دیجیتال اصلاحات است. این خدمات به طور خاص برای اشخاص که در عکاسی (هر دو تازه کار و حرفه ای), تبلیغات, طراحی, چاپ, و غیره. به عنوان مثال شما یک فهرست نویسی شرکت معمولا با استفاده از ده ها و صدها نفر از تصاویر در کاتالوگ خود را و آنها را می خواهید به حذف پس زمینه از محصول خود را/نمایشگاه تصاویر قبل از آنها محل آنها را به طرح. به همین ترتیب یک شرکت طراحی وب نیاز به انتشار تصاویر در وب سایت های که در آن آنها مورد نیاز برای استفاده از این سرویس برای حذف پس زمینه.

که در آن شما می توانید قطع مسیر انجام می شود برای تصاویر خود را/ عکس ؟

وجود دارد تعدادی از شرکت های درگیر در ارائه رتوش عکس و تصویر اصلاح خدمات که ارائه عکس درمان خدمات به مشتریان متنوع – عکاسان, فهرست شرکت ها, آژانس های تبلیغاتی, عکس استودیو, مجلات, چاپ, وب سایت شرکت توسعه و شرکت های طراحی گرافیک. یک مشتری فقط نیاز به بررسی کنید که اصلاح تصویر ارائه دهنده خدمات رو تجربه کافی شهرت برای ارائه برتر درجه مقرون به صرفه و خدمات با کیفیت و مورد اعتماد بسیاری از. عکس خوب درمان ارائه دهندگان خدمات به شما تسهیلات آزمایشی رایگان به طوری که شما می توانید خود را چک کنید کیفیت خدمات. برای تصویر خود را افزایش!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *