قبل از خرید انواع ساز دهنی

سازدهنی دستگاهی مقرون به صرفه و قابل حمل است خرید بهترین ساز دهنی اینجا کلیک کنید که علی رغم اندازه کوچک و قیمت نسبتاً پایین آن ، صدا و صدای عالی ایجاد می کند. با استفاده از این ساز می توانید بلوز ، کانتری راک و همچنین جاز و کلاسیک بنوازید. در این متن ، انواع خرید بهترین ساز دهنی مختلف سازدهنی را بررسی می کنیم و همچنین سازدهنی مناسب را برای افراد مبتدی و متوسط ​​معرفی می کنیم.

قیمت ساز دهنی کروماتیک

 

سبک خود را انتخاب کنید
ابتدا باید به دنبال سبک مورد علاقه خود باشید: سبک هایی مانند: JAZZ – BLUES -0 POP / IRANI – ROCK – COUNTRYT – TRADITIONAL – CLASSIC

1- اگر با گوش دادن به سبک های زیر بیشتر به موسیقی خرید بهترین ساز دهنی علاقه مند شدید و احساس خوبی دارید ، بهتر است برای شروع هارمونیک های رنگی را انتخاب کنید: پاپ – پاپ / ایرانی – سنتی – کلاسیک – جاز – فولکلور

2- و اگر سبک مورد علاقه شما در سبک های زیر است خرید بهترین ساز دهنی ، بهتر است برای شروع از هارمونیک های دیاتونیک استفاده کنید: بلوز – کانتری-وسترن – پاپ و راک – جاز – فولک

3- و اگر سبک مورد نظر را در ذهن ندارید و عاشق این ساز شده اید ، بهتر است با سازدهنی رنگی شروع کنید.

راهنمای خرید ساز دهنی

 

انواع سازهای شفاهی
سازدهنی
قیمت هارمونیک

انواع مختلف سازدهنی به تفصیل: خرید بهترین ساز دهنی

1) رنگی

2) دیاتونیک

3) ترملو

4) اکتاو

5) ارکستر

اما سازهای شفاهی بر اساس قابلیت های خرید بهترین ساز دهنی مختلف و نوع صدا به 3 دسته تقسیم می شوند: دیاتونیک ، رنگی و ترمولو:

بهترین مارک ساز دهنی

 

هارمونیک Diatonic-1- سازدهنی خرید بهترین ساز دهنی دیاتونیک
رایج ترین سازدهنی برای سبک های پاپ ، بلوز و فولکلور دیاتونیک است – به دلیل استفاده گسترده از این نوع سازدهنی در موسیقی بلوز ، آن را سازدهنی Blues Harp نیز می نامند. سوراخ های این سازدهنی دو شکل نیست خرید بهترین ساز دهنی و هر سوراخ سازدهنی هم با دمیدن و هم با مکیدن به صدا در می آید. دو نوازنده ، هوارد لوی و کارلوس دل جونکو ، تکنیک بیش از حد را با استفاده از یک دیاتونیک 10 سوراخ توسعه دادند – رایج ترین خرید بهترین ساز دهنی نوع این سازدهنی اکنون مدل ده سوراخ است ، که براساس الگوی ریشتر با استفاده از نت های اصلی گام دیاتونی تنظیم می شود. . به این نوع سازدهنی ، سازدهنی دیاتونیک استاندارد ، خرید بهترین ساز دهنی یعنی سازدهنی دیاتونیک 10 سوراخ با تنظیم ریشتر و مرحله اصلی نیز گفته می شود.

قیمت ساز دهنی اسباب بازی

 

به لطف تکنیک Bending ، نوازنده می تواند خرید بهترین ساز دهنی فواصل نیمه پرده ای را نیز اجرا کند که به طور معمول بخشی از سازدهنی دیاتونیک نیستند و در واقع استفاده از این روش برای نواختن سازدهنی دیاتونیک بسیار معمول است. همچنین خرید بهترین ساز دهنی اگر یک نوازنده بر تکنیک Overbending تسلط داشته باشد ، می تواند فواصل رنگی دیگری را با این نوع سازدهنی اجرا کند و در واقع نت های مرحله رنگی (مقیاس Chromatic) را بر روی سازدهنی خرید بهترین ساز دهنی دیاتونیک اجرا کند. البته این تکنیک یکی از پیشرفته ترین تکنیک های بازی است که تسلط بر آن بسیار دشوار است. سازدهنی دیاتونیک انتخاب خوبی برای مبتدیان است و بیشتر مربیان برای خرید بهترین ساز دهنی شروع یک سازدهنی دیاتونیک 10 سوراخ توصیه می کنند.

قیمت ساز دهنی swan

 

سازدهنی دیاتونیک 10 سوراخ Hohner 1896 Marine Band یک انتخاب عالی برای مبتدیان است. مارک های دریایی توسط نوازندگان چنگ خرید بهترین ساز دهنی مانند Sonny Boy Williamson ، Little Walter و بسیاری دیگر مورد استفاده قرار گرفته است.

Lee Oskar Harmonic Minor Harmonica خرید بهترین ساز دهنی دارای تعدادی کلید برای تنظیم ، نواختن جاز کولی ، خاور شرقی و ژانرهای بسیار ساده تر از تنظیم دیاتونیک استاندارد است. این سازدهنی دارای یک شانه پلاستیکی صاف است که برای بسیاری خرید بهترین ساز دهنی از موسیقی دانان بسیار راحت تر از شانه های چوبی است.

آموزش ساز دهنی

دیاتونیک معروف 10 سوراخ دیگر Hohner Special 20 است که برای افراد خرید بهترین ساز دهنی مبتدی بسیار مناسب است و از لحن استانداردی برخوردار است. خرید بهترین ساز دهنی نی تاشو مورد علاقه بسیاری از نوازندگان بلوز است.

Seydel Blues Session دارای خرید بهترین ساز دهنی زنجیرهای استیل ضد زنگ است که سر و صدای زیادی ایجاد می کند و سوراخ های بزرگتر این سازدهنی نواختن نت های ساده را برای مبتدیان آسان می کند. توصیه می کنیم هنگام خرید مدل های مختلفی خرید بهترین ساز دهنی را امتحان کنید تا ببینید کدام یک با سبک بازی و صدای شما متناسب است.

هارمونیکای رنگی-2- سازدهنی رنگی
در این نوع سازدهنی ، مانند خرید بهترین ساز دهنی سازدهنی دیاتونیک ، یک ردیف سوراخ وجود دارد و هر سوراخ سازدهنی هم با ضربه و هم با کشش به صدا خرید بهترین ساز دهنی در می آید. اما مهمترین ویژگی سازدهنی رنگی وجود یک اسلاید است: یک تیغه فلزی بلند – تقریباً برابر با طول بدنه سازدهنی – که پشت دهانه قرار دارد. یک انتهای این دور تیغه برجسته فلزی خرید بهترین ساز دهنی دکمه نام دارد که معمولاً در سمت راست سازدهنی ، نزدیک اکتاو قرار دارد.

ساز دهنی چوبی

 

وقتی نوازنده انگشت خود خرید بهترین ساز دهنی را بر روی این انگشت شست قرار داده و آن را در جهت مخالف فشار می دهد ، نت از تمام سوراخ های سازدهنی در نیمه پرده بالا می رود – به عنوان مثال ، نت C به نت # C تبدیل می شود و نت D به نت #D تبدیل می شود. خرید بهترین ساز دهنی سازدهنی رنگی می تواند صدا و ضربه بسیار قدرتمندی ایجاد کند و بسیاری از نوازندگان چنگ بلوز مانند Little Walter ، Rod Piazza و George “Harmonica” Smith از مواد خرید بهترین ساز دهنی رنگی برای تولید زنگ های قوی استفاده کردند. نواختن رنگی از سازدهنی دیاتونیک سخت تر خرید بهترین ساز دهنی است ، بنابراین ما به مبتدیان توصیه می کنیم که با سازدهنی دیاتونیک شروع کنند. اگر با ساز دهانی دیاتونیک شروع کنید ، دستیابی به سازدهنی رنگی راحت تر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.