قالیشویی چیذر

قالیشویی چیذر

قالیشویی چیذر

قالیشویی ملکه با همت و تلاش کارکنان برجسته و آموزش دیده، سعی دارد تا نقاط زیادی را تحت پوشش خود قرار دهد. امروز می توان گفت که به لطف شما عزیزان و تلاش های کادر اداری و کارکنان قالیشویی، تعداد شعبه های قالیشویی ملکه رو به افزایش است. یکی از این قالیشویی ها، قالیشویی چیذر می باشد که سال های زیادی است که به شهروندان این ناحیه، خدمت رسانی می کند.

قالیشویی چیذر در مرکزیت این محله واقع شده است. همین عامل نقش مهمی در استفاده ساکنان نواحی مختلف از خدمات این قالیشویی داشته است. از عواملی که در ارتقا و پیش رفت این قالیشویی نقش بسزایی داشته است، تنوع خدمات و بالا بودن سطح کیفی و کمی آن ها است. در ادامه قصد داریم که ویژگی هر کدام از خدمات را بیان و به طور اختصاصی توضیح دهیم.

خدمات تخصصی قالیشویی ملکه:

خدمات قالیشویی ملکه شامل شست وشوی انواع فرش، ریشه کشی و دارکشی و رنگ برداری و لکه گیری و…. است. مواردی که ذکر شد از مهم ترین خدمات قالیشویی ملکه به شمار می رود. این خدمات در تمامی شعب، از جمله قالیشویی چیذر ارائه می شوند. در ادامه قصد داریم تا هر کدام را برای شما توضیح و شیوه اجرای اجرای هر یک را برای شما تعریف کنیم.

شست وشوی انواع فرش:

قالیشویی چیذر در تمامی شعب، شست و شوی انواع فرش های شما را بر عهده می گیرد. این فرش ها می توانند شامل فرش های کرم و گل برجسته، فرش های ابریشم و تمام ابریشم، فرش های دست بافت، فرش هایی با زمینه لاکی و… باشند. هر کدام از این فرش ها با متد و شیوه متفاوتی شست و شو می شوند. معمولا برای شست و شوی آن ها ، از تجهیزات و امکانات مخصوص به خود استفاده می شود.

ریشه کشی:

یکی از خدماتی که قالیشویی جیذر به صورت تخصصی به مشتریان خود ارائه می دهد، ریشه کشی است. ریشه کشی به معنای تعویض ریشه های کهنه و وصل ریشه های جدید است. معمولا بنا به دلایل مختلفی، ریشه های فرش نیاز به تعویض پیدا می کنند. این ریشه ها در اصل به عنوان محافظ و نگه دارنده فرش، وصل می شوند.

ممکن است در طول زمان، به دلیل برخورد رطوبت و سوختگی و… دچار آسیب شوند. در این شرایط به شما پیشنهاد می کنیم که در صورت مشاهده این مشکل، از هر گونه اقدام بدون تخصص و دانش پرهیز کنید و انجام این کار را به قالیشویی ما واگذارکنید.

لکه گیری:

فرش های شما در قالیشویی چیذر،  با بهترین و مدرن ترین روش ها ، لکه گیری می شوند. اگر لکه ای را در فرش خود مشاهده کریدکه البته این لکه ها عمدتا جوهر و لاک های ریخته شده هستند، به شما پیشنهاد می کنیم اگر در صورت تلاش برای پاک کردن لکه به نتیجه نرسیدید، انجام این کار را به قالیشویی ملکه بسپارید. انجام این کار به مواد شوینده مخصوص و به تجهیزات خاصی نیاز دارد. در این به شرایط توصیه می کنیم که در صورت مشاهده این لکه ها با قالیشویی تماس بگیرید.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.