فیلادلفیا محلی کسب و کار و سود از اینترنت

[ad_1]

فیلادلفیا کسب و کار در حال شروع به دیدن افزایش مشتریان با توجه به محبوبیت از فن آوری تلفن همراه و محلی هدفمند, تبلیغات در اینترنت.

شما ممکن است یکی از افرادی که درک کنند که ما در یک شروع جدید از تغییر رفتاری در این کشور است. به عنوان بیشتر و بیشتر آمریکایی ها می گرفتن بر روی آخرین مرحله از دستگاه تلفن همراه تکامل ما در حال تبدیل شدن راحت تر با گرفتن اطلاعات ما از ما دستگاه های تلفن همراه به جای استفاده از کامپیوتر و روزنامه ها و صفحات زرد. دستگاه های تلفن همراه مانند تلفن های همراه و PDA و تلفن های شاه توت را به مردم یک راه جایگزین برای دریافت اطلاعات بر روی بروید و یا زمانی که آنها دور از خانه یا دفتر.

به عنوان یک صاحب کسب و کار مهم است به رسمیت شناختن این تغییر در اوایل و سرمایه گذاری بر روی آن.

استفاده از تلفن همراه در امریکا در حال افزایش است و در حال تحول در یک سرعت سریع. فن آوری تلفن همراه به شدت تغییر راه ما تعامل با جهان پس از هدف قرار دادن بازار است. با توجه به AOL-پیو نظرسنجی آمریکایی ها می خواهم به قادر به استفاده از تلفن های خود را به:

* استفاده از نقشه موبایل: 51 درصد

* ارسال پیام های متنی: 48 درصد

* تصاویر: 47 درصد

* بازی: 34 درصد

* ارسال از تلفن همراه e-mail: 32 درصد

* استفاده از تلفن همراه جستجو: 31 درصد

* پخش موسیقی: 25 درصد

* ضبط ویدئو: 23 درصد

این مهم است که درک کنند که استفاده از تلفن همراه و فن آوری رشد می کند و مردم تبدیل خواهد شد راحت تر با ویژگی های اضافی و خدمات مبتنی بر وب. این باز می شود درب جدید برای کسب و کارهای محلی برای رسیدن به مشتریان جدید با استفاده از اینترنت.

چگونه ؟ اجازه بدهید توضیح دهم.

همراه با فن آوری تلفن همراه و اینترنت و موتورهای جستجو در حال تحول است و همچنین. جست و تکنولوژی رشد کرده است به نقطه ای که در آن یک فرد در موقعیت جغرافیایی می توان مشخص و کاربر می تواند با ارائه کسب و کارهای محلی و دیگر مکان های اطراف. کاربران سپس می توانید مشاهده شماره تلفن و آدرس و یا وب سایت کسب و کار است. برخی از خدمات حتی اجازه می دهد تا کاربران برای دریافت مسیرهای به طور مستقیم به یک کسب و کار از مکان فعلی خود را. این است که شناخته شده به عنوان موضعی جستجو.

چرا که شرکت های موتور جستجو مانند گوگل در حال ساخت موضعی جستجو کارآمد تر و به کاربران گزینه های بیشتر موضعی جستجو در حال تبدیل شدن به شایع تر قرار داده خواهد شد و در نهایت بیش از صفحات زرد به عنوان فرد به طور متوسط اولیه وسیله ای برای گرفتن اطلاعات کسب و کار محلی.

بیایید می گویند شما صاحب یک پیتزا فروشی در مرکز شهر فیلادلفیا و خانواده جانسون فقط اتفاق می افتد به سفر تا بازار St و آنها می خواهند برخی از پیتزا برای ناهار.

کاملا ناآشنا با منطقه جانسون پسر نوجوان با استفاده از گوگل تلفن همراه برای پیدا کردن گنجه فروشگاه پیتزا برای 4 و بازار خیابان در فیلادلفیا.

را کسب و کار خود و یکی از اولین به نشان می دهد تا بر روی تلفن همراه من یا نه ؟

به رسم موازی کسب و کار خود و نشان برای اولین بار در محلی نتایج جستجو برای فیلادلفیا است مثل این است که کسب و کار ذکر شده در صفحات زرد به جز صفحات زرد نمی توانید بگویید این شخص چگونه می توانید وجود دارد و یا به آنها بگویید که کسب و کار نزدیک است. آن را به مراتب پیچیده تر و به مراتب جذاب تر و به مراتب راحت تر از صفحات زرد. و آن را تنها در زمان قبل از همه در حال انجام آن!

هر کسب و کار در فیلادلفیا می تواند از سود خوبی طراحی و اجرا موضعی جستجو کمپین بازاریابی. اگر کسب و کار خود و تبلیغ و یا می توانید تبلیغات در صفحات زرد شما همچنین باید در حال اجرا یک محلی جستجو در آگهی مبارزات انتخاباتی در فیلادلفیا.

شروع یک جستجوی محلی کمپین تبلیغاتی امروز. آن را هوشمند برای کسب و کار خود را ذکر شده در اوایل به این دلیل که دیگر شما صبر کنید سخت تر و پر هزینه تر خواهد بود آن را انجام دهید بعد. به خصوص زمانی که رقابت خود را در حال حاضر جلوتر از شما!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *