فروش منتقل توضیح داده شده خود را برای افزایش فروش آنلاین استراتژی

[ad_1]

اگر شما're یک دوره آنلاین خالق و شما're غرق در تمام tech جانبی ترویج دوره خود را و یا چگونه به دریافت پیام خود را در خارج وجود دارد و یا چگونه مردم را به خرید از شما و سپس این چیزی است که شما're رفتن به می خواهید به یادگیری امروز.

مردم کمی ضعف دارند و تمایل دارند به اجرا در جهت مخالف هنگامی که ما صحبت در فروش منتقل اما که's چه ما're رفتن به صحبت کردن در مورد امروز درست است ؟

آنچه من می خواهم انجام دهید این است برای کمک به کاهش پایمال برای شما وقتی که می آید به فروش تبدیل.

برخی از مردم به't مانند آن کلمه. آنها به “فروش قیف است که's بسیار رابطهای. آه!”

You're در کسب و کار شما're در کسب و کار برای فروش. که در آن رابطه می آید با مردم خواهد شد که دانش آموزان خود را یک روز ما امیدواریم که که از طریق قیف فروش.

چه قیف فروش این است که در واقع یک خیابان را ساخت که می دانیم عامل زیرا در حال حاضر شما'کردم این برنامه این دوره که هیچ کس ممکن است بدانید در مورد و یا یک تعداد کمی از مردم می دانم و شما نیاز به آن را دریافت در آنها.

اجازه دهید's بحث در مورد سرب و آهن ربا

آنها نیاز به دانستن در مورد شما. که's اولین گام در قیف است آنها را گرفتن به شما می دانید.

وجود دارد چند جنبه به یک قیف است و اولین نکته ها منجر آهن ربا. سرب آهنربا است که در آن به شما ارائه چیزی از ارزش های بزرگ به بالقوه خود را که آنها're رفتن به می خواهید.

آنها're رفتن به شما آدرس ایمیل خود را در ازای این اطلاعات است. I don't می دانم که اگر شما've got جدید Facebook صفحه طرح. که's تازگی منتشر شده است در سطح جهانی. آن's بوده است که در چند کشور برای کمی در حالی که در سطح جهان it's واقعا لگد کردن.

Facebook در نهایت به اندازه کافی به آن را ندارد چیز تغییر کرده است تا دوباره. در حال حاضر ما Facebook صفحات اختصاص داده شده در زبانه. وجود دارد'll be یک تب وجود دارد برای ویدئوها یک برگه برای پست و چنین. آن's نه فقط اسکرول که.

دوباره که فقط نشان از اهمیت مردم آدرس های پست الکترونیکی به دلیل Facebook می تواند هر چیزی را به صفحه خود را در هر زمان.

آن را حتی می تواند به از دست رفته.

آن را می تواند حذف شده است.

شما نیاز به مردم آدرس ایمیل و که's اولین گام در قیف که در آن مردم را وادار به می دانم که شما و آنها با ارائه آدرس ایمیل خود را در ازای یک قطعه از اطلاعات است که آنها're دنبال.

در حالت ایده آل منجر آهنربا مردم نیز به “من چگونه می توانم ایجاد یک رهبری مگنت ؟ چه منجر آهنربا بود ؟ چه می توانم انجام دهم؟”

یک نکته وقتی که می آید به سرب آهن ربا است که آن را's تراز وسط قرار دارد با هسته ای خود را ارائه دهد.

می گویند شما در انجام بازی رایانه و شما've یه برنامه در مورد آموزش رایانه واقعی تمرینات بدنی است. Don't خود را منجر آهنربا در مورد رژیم غذایی, دلیل این که شما're صحبت کردن در مورد رژیم غذایی و سپس در هسته خود را به شما ارائه're صحبت کردن در مورد تمرینات بدنی است.

نگه داشتن خود را منجر آهنربا سازگار و باید آن را splinted از هسته ای خود را ارائه دهد که در آن's برای رفتن به صحبت در مورد تمرینات و همچنین.

نگه داشتن آن را سازگار به برنامه است که شما می خواهید به فروش به دانش آموزان خود را. که's که در آن ما شروع می شود. که's که در آن مردم را وادار به می دانم که شما و شروع می شود که ساختمان ارتباط آن شروع به ساختن اعتماد است.

هنگامی که شما've خود را e-mail شما تحویل آنها که منجر آهنربا است که's کردم اطلاعات زیادی که's رفتن به کمک به آنها را تبدیل زندگی خود را که فقط کمی. غلبه بر یک بار و یا هر آنچه در آن است که's نگه داشتن آنها را در شب بیدار و یا یک مشکل است که می خواهید آنها را حل کند.

You're دادن اطلاعات آنها و آنها're رفتن “وای! من دوست دارم آنچه این فرد تا به حال به می گویند. آنها're در قدرت در این منطقه است. I'm رفتن به گوش دادن به آنها.” شما ارائه آنها را منجر آهنربا.

دنبال با یک E-mail از سری

گام بعدی این است که شما're رفتن به زیر با e-mail سری. در این e-mail, سری, شما,'re رفتن به در حال توسعه ارتباط و همچنین به آنها برخی از اضافی اطلاعات زیادی در مورد مناطق دیگر که آنها ممکن است در گیر شود.

این e-mail سری را دوباره ارائه ارزش به سجاف کمک به آنها غلبه بر نقطه درد را, اما همچنین ساخت که رابطه اعتماد ساخت. پس از شما've ارسال آنها را به یک e-mail و یا دو که's زمانی که شما می توانید آنها را به شما معرفی هسته ای خود را ارائه دهد “هی! اگر شما عاشق این اطلاعات این منجر آهنربا, you're رفتن به عشق من برنامه شکم بزرگ برای بازی رایانه مربیان . ”

I don't می دانم. بزرگ abs عالی خواهد بود. نمی't آن ؟ آره!

معرفی محصول اصلی شما به آنها و آنها را به انتقال بیش از. آنها برخی از اطلاعات در مورد آنچه's در محصول اصلی و گرم آنها را که در راه است.

فروش قیف و سرب آهنربا شروع رابطه بین کسی که نمی داند شما در همه به کسی که's برای رفتن به یک raving, raving در دانش آموزان که's برای رفتن به گفتن افراد دیگر در مورد خود برنامه و محصولات است.

من می دانم که بسیاری از مردم گرفتار در فن آوری و آنها را پایمال کردن. You'کردم یک برنامه فوق العاده اما شما're فقط از دست رفته در دنیای فناوری وجود دارد's, وردپرس, و وجود دارد,'s تمام پلاگین ها که رفتن … 20,000 پلاگین وردپرس که با آن.

پس از آن وجود دارد's چگونه می توانم به شما ارائه دوره. پس از آن وجود دارد's خود را بررسی کنید. پس از آن وجود دارد's صفحات فرود خود را. سپس مانند ما گفت ایمیل. چگونه می توانم به شما در سازماندهی همه که ؟

که's که در آن من می خواهم به شما کمک کند. I've کمک به صاحبان کسب و کار فروش محصولات خود را آنلاین که تولید چندین شش رقمی است. من می دانم کمی در مورد آنچه که من'm صحبت کردن در مورد در اینجا.

I've مشغول به کار در باطن و من می دانم که فن آوری مسائل و من می دانم که چگونه من می تواند به کاهش پایمال کردن برای شما. وجود دارد's فقط یک زن و شوهر از ابزار است که شما نیاز به سرمایه گذاری در, و آنها're نه ابزار گران قیمت.

برخی از افراد ممکن است در یکی از این ابزار می گویند برای مثال ClickFunnels. من عاشق ClickFunnels. آن را نشانی از آن همه است. شما می توانید شروع با است که فقط برای $ 97. که's حاشیه چیزی.

اگر شما're در حال اجرا یک کسب و کار آنلاین شما نیاز به قرار دادن تا من پول به آن است. آنچه که مردم انجام خواهد داد این است که آنها'll صرف 20 دلار در ماه در این دو و سپس یکی دیگر از 20 دلار در ماه در این یکی و یکی دیگر از 20 دلار در ماه در این یکی.

سپس شما سه چیز مختلف در جریان است که گروه ایدز چسبیده همه اینها با هم. در حالی که فقط اگر شما سرمایه گذاری در یک ابزار است که به پایان می رسد تا که همان قیمت آن را فقط ساده آن است.

شما می توانید دوره های خود را تا و در حال اجرا و به فروش می رسد در زمان به عنوان کوچک که ممکن است. که's آنچه ما می خواهیم. ما don't می خواهید شما را به کوبیدن سر خود را در برابر هر دیوار رفتن “اوه! من باید با استفاده از این ابزار? من باید با استفاده از این پلاگین ؟ من باید با استفاده از این پلت فرم؟” شما می خواهید برای دریافت برنامه های خود را تا و در حال اجرا به طوری که شما فقط می توانید شروع به ترویج آنها.

آنها را به بالقوه خود را به دانش آموزان و دریافت پیام خود را شنیده.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *