فرم دیگر لک های پوستی «اکتینیک کراتوزیس

بوتیل رزورسینول با توانایی بالا در مهار آنزیم تیروزیناز و کاهش سنتز ملانین در پوست سبب جلوگیری از بروز و همچنین کاهش سایز و اندازه لک های قهوه ای و تیره پوستی می شود. از ترکیبات موثر موجود در آن نیاسینامید (ویتامین B3 ) جهت مهار ملانین و جلوگیری از نفوذ آن به لایه های بالایی پوست اسید لاکتیک طبیعی جهت حذف سلول های مرده و تسریع در کلاژن سازی ویتامین C و E جهت روشن شدن و حفظ شادابی پوست و مقابله با رادیکال های آزاد مضر در هوا همچنین سرشار از ترکیبات ضد لک و روشن کننده است.

این ضد لک با استفاده از 10 ماده موثره بکار رفته در فرمولاسیون خود، بر روی تمامی مراحل ساخته شدن ملانین اثر می گذارد و باعث رفع لک و جلوگیری از تشکیل لک های جدید می گردد. در بین ویتامین های مختلف، ویتامین سی بهترین ماده روشن کننده برای پوست است. با سلام ، این کرم علاوه بر تاثیر بر روی لک ها ، یک کرم روشن کننده است ، بنابراین اثر روشن کنندگی خوبی دارد و می توان به عنوان یک کرم روشن کننده از آن استفاده کرد. از مالش شدید کرم بر روی پوست، خودداری نمایید. ماسک های ضد لک و روشن کننده صورت اغلب خاصیت لایه برداری دارند بنابراین سعی کنید با توجه به جنس پوستتان که خشک ، معمولی یا چرب است هفته ای 1 تا 3 بار از آن ها استفاده کنید و شب هنگام خواب از کرم های آبرسان قوی روی پوست استفاده نمایید.

کرم ضد لک قوی درماتوم به رفع لک های تیره پوستی و تغییر رنگ پوست ناشی ازافزایش سن، تغییرات هورمونی، عوارض برخی از داروها و همچنین اشعه مضر نور خورشید کمک می کند. یکی از ترکیبات به کار رفته در کرم ضد لک درماتوم کینتین بوده که به عنوان یک حامل بسیار قوی برای مواد موثره عمل می کند.

دور لبها، روی بینی و بالای گونهها از میزان کمی اسکراب استفاده کنید. اجازه ندهید وجود لک روی پوست شما را ناراحت کند استفاده از انواع ماسک ضد لک خانگی به شما کمک میکند برای همیشه با لک های صورتتان خداحافظی کنید. با استفاده از انواع کرم های ضد لک می توانید لکه های صورت را تا حد زیادی کاهش دهید. به خاطر داشته باشید برای پیشگیری از ایجاد لک های جدید روی صورت یا پررنگ تر شدن لک های فعلی حتما در طول روز در صورتی که در معرض آفتاب قرار میگیرید از کرم ضد افتاب قوی استفاده کنید و هر 2 ساعت یک بار ضد آفتاب را تجدید کنید.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد قیمت کرم ضد لک 4050 لطفا از سایت ما دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.