غنا و رسیدن به مفاهیم اینترنت کارآفرین

[ad_1]

مفهوم غنا و رسیدن به عنوان نشان داده شده توسط Evans and Wurster در “به بیت دمیده” (1999) بوده است و سهم عمده ای را به درک ما از اینترنت کسب و کار استراتژی است.

این استدلال به طور خلاصه:

اقتصاد اطلاعات و اقتصاد فیزیکی چیزهایی که اساسا متفاوت از یکدیگر است. هنگامی که یک ملموس خوب است به فروش می رسد فروشنده نیست آن را خود دیگر. هنگامی که یک ایده نرم افزار و یا یک مقاله تحقیقی است به فروش می رسد فروشنده هنوز دارای آن و احتمالا فروش آن را یک بار دیگر.

اطلاعات را می توان تکرار بدون هیچ گونه قابل توجه هزینه و می تواند از طریق اینترنت توزیع شده در یک هزینه بسیار کم. دیگر از اطلاعات ملموس کالا بر اساس محل سکونت و چند بار پوشیدن.

در سنتی اقتصاد از چیزهایی که محصولات را به عنوان یک قانون جهانی – تجارت کردن بین غنا و رسیدن به. چون اطلاعات گنجانده شده در محصولات در یک حالت فیزیکی تحویل شرکت می توانید انتخاب کنید به “غنی” محصول و یا به یک مقدار زیادی از “رسیدن” یعنی مخاطبان گسترده ای هم از نظر جغرافیایی و یا رسیدن وسعت مشتری گروه های هدف. معنای “غنای” می تواند متفاوت باشد بسته به چهار چوب; به عنوان مثال یک تحقیق علمی نشریه و یا بسیار پیچیده استریو سرشار از اطلاعات است. علمی مقاله پژوهشی دارای مخاطبان بسیار کوچک در یک مکان داده شده در حالی که پیچیده استریو خواهد بود بسیار خاص و گران قیمت است. از این رو خود را “رسیدن به” پایین است.

همراه می آید از اینترنت. بیشتر این بسته نرم افزاری محصول ملموس و اطلاعات می شود dissolvable بیشتر منسوخ می شود تجارت کردن بین غنا و رسیدن به. خوب شرکت های بزرگ اینترنتی استراتژی خواهد شد از این رو اضافه کردن هر دو غنا و رسیدن به موجود استراتژی کسب و کار در همان زمان.

به صورت دیجیتال و یا به طور کامل digitizable محصولات تجارت کردن بین غنا و رسیدن وجود ندارد. ما می توانیم اضافه کردن به همان اندازه غنا به عنوان ما می خواهیم و هنوز هم جهانی برسد. بسیار “غنی” کسب و کار می تواند به عنوان یک بسیار خاص یک. در واقع برای وب سایت جدید کسب و کار در اینترنت لازم است به بسیار “غنی” یعنی به بسیار “طاقچه”.

بیشتر خاص موضوع یا موضوع از یک وب سایت هدفمند تر خواهد بود که بازدید کننده را به وب سایت از موتورهای جستجو است. در یک طرف آن خواهد بود آسان تر به بالای موتورهای جستجو با “غنی” تو رفتگی در دیوار از سوی دیگر – به هر مدل درآمد از وب سایت ممکن است – نرخ تبدیل بالاتر خواهد بود به عنوان ترافیک خواهد بود هدف قرار دادند. چرا که “رسیدن” است که در اینترنت و تنها منوط به محدودیت زبان ما واقعا در اکسل “غنای” ما در کسب و کار آنلاین.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *