طراحی ui یا همراه رابطه کاربری چیست ؟

ui چیست؟

ui مخفف کلمه User Interface و به معنای رابط کاربری می باشد. ui به ظواهر و یا هر چیزی که در کاغذ سناریو (یا همان ظواهر تارنما شما) می باشد گفته میشود، که شامل تصاویر، متن ها، دیاگرام ها، ماژولها، جداول، ویدئوها و همچنین رنگ و مکان آن ها می باشد. در تمام ظاهر یک وب سایت را ui می نامند.  در عاقبت ui ظاهر سایت به کلمه دیگر : طراحی ui اصطلاحی هست که طرح گرافیکی و یا ظواهر و صورت و شمایل یک وب سایت یا این که اپلیکیشن را توصیف می کند همین به کل عناصری که در برگه وب هستند گفته می شود که به عضو اذن می دهد تا از شیوه اطلاعات ذخیره شده در یک دستگاه اهمیت آن ها ارتباط برقرار کرده و از آن به کار گیری نماید User Interface به معنای صورت ظاهری و دیداری سایت می باشد که کابران آن را مشاهده می کنند.

که به اختصار آن را UI می گویند. و یکی از از اصطلاحات بهینه سازی سایت که حساس و رایج نیز است می باشد. برای نمونه فرض کنید می‌خواهید از فروشگاهی خریدی انجام دهید ظاهر آن مغازه برایتان چقدر حساس دارد UI مانند فروشگاهی می باشد که می خواهید از آن خرید کردن کنید در SEO تارنما فروشگاهی میتوانید به حساس UI بخش اعظم پی ببرید. رابط کاربری ui هماهنگی و یکپارچه سازی طراحی و کارداران طراحی تارنما یا قابل انعطاف افزارها از وظایف با ui می باشد. 

افرادی که عمل ui انجام می دهد تصمیم گیرنده این می باشد که چه المانی در کدام قسمت برگه و چه نوع برنامه ای در طرح قرار بگیرد تا زیبایی خویش را به مخاطب نشان دیتا و سلیقه مخاطب را بشناسد. در طراحی UI به روانشناسی رنگ ها، چیدمان و طرز اکران خطاها پرداخته می شود و در واقعیت ظاهری از هر تارنما که به وسیله مخاطب دیده می شود UI یا این که رابط کاربری تلقی می شود که مهمترین بخش از یک پروژه است.

در وب برای این‌که بتوان فرایند ui را پوشش بخشید از گویش ها و نرم افزارهای CSS , Jquery , جاوا اسکریپت، فتوشاپ، گویش های برنامه نویسی و HTML استعمال می شود. منظور از رابط کاربری چیست؟ رابط کاربری (UI) نقطه تعامل و ارتباط کاربر و کامپیوتر و دستگاه های دیگر است. همین می تواند شامل ورقه نمایش، ورقه کلید، ماوس و ظاهر یک دسک تاپ باشد. همینطور روشی میباشد که کاربر از روش آن حساس یک برنامه یا یک ارتباط برقرار می کند. چرا UI مهم است؟ طراحی رابط کاربری بخش مهمی از تولید یک تجربه کاربری مثبت مهم یک جنس یا این که خدمات است. 

عمده اعضا گزینش می نمایند که آیا یک محصول یا این که خدمات را خیلی پرسرعت بر پایه ظواهر طراحی و امکان دسترسی طراحی می کنند. مسئولیت اهمیت یک طراح ساخت واسطه هایی هست که عضو زیاد کارآمد و قابل به کارگیری می داند. به همین عامل می باشد که طراحان در تلاشند تا نیازهای کاربر را بطور تام شعور نمایند و حوزه ای را که در آن اهمیت متاع تعامل می یابد، تحقیق کنند. کاربران بایستی بتوانند در هنگام تعامل با فرآورده ، اهداف و وظایف خویش را در حد قابلیت بدون نیاز به انجام برسانند و همچنین از 

راهبری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.