طراحی وب سایت و تکامل آن

[ad_1]

طراحی وب سایت آمده است یک راه طولانی از ماه اوت سال 1991 زمانی که اولین وب سایت راه اندازی شد. Tim Berners-Lee منتشر شده مبتنی بر متن سایت از طرف اروپایی سازمان تحقیقات هسته ای. سایت خود را آموزنده و تنها در راه های تعاملی. بدوی در آن به نظر می رسد مطالب شامل لینک و در واقع برداشته شده از وب در سال 1993. بعدها تصمیم به بازگرداندن این سایت با توجه به اهمیت انسان و توسعه فن آوری.

س: یکی از بزرگترین تفاوت های بین وب سایت ها از اوایل دهه 1990 و کسانی که از امروز ؟

یک: اولین وب سایت تا کنون ایجاد شده صرفا برای اهداف آموزشی در حالی که امروز صاحبان می تواند ارائه دهد ثروت از اطلاعات فروش محصولات و خدمات ارائه سیستم عامل برای تعامل اجتماعی و خیلی بیشتر. همه از این انجام شده است در یک شیوه ای بصری جذاب.

س: می تواند به بحث ما در مورد سرعت ؟

یک: کاملا! شما ممکن است در اطراف به اندازه کافی بلند به یاد داشته باشید روز از dialup اینترنت. اگر نه آن را به شدت توصیه می شود شما به آن نگاه کنید. کسانی که مورد استفاده برای روشنایی فیبر سریع پهنای باند تقریبا قطعا روشنفکر به یادگیری فرایند dialup و چگونه این امر به معنای تلفن (خط زمین) نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد و تا حدودی آهسته و در زمان های متناوب. این به در نظر گرفتن وب سایت از 90 بر اساس شد در درجه اول در اطراف متن. طرح بندی طراحی یک مفهوم آینده همراه با تصاویر تایپوگرافی و ناوبری. با توجه به ساده (به دنبال) طبیعت بدوی سایت این بدان معنی است که کاربر تجربه به عنوان بهینه سازی شده آن را به عنوان احتمالا می تواند و این مفهوم بود که بر اساس یک کاربر نیاز به اطلاعات از یک وب سایت است که کار می کرد از طریق یک اتصال dialup.

س: پس چه اتفاقی افتاد ؟

یک: نسبت به اواسط سال 1990 در صفحه سایت سازندگان شروع به رشد در محبوبیت با طراحان وب انتخاب این گزینه به عنوان یک ترجیح طرح است. ارائه جداول و ستون ها و ردیف محتوا قادر به جدا به بلوک خاص بر اساس یک موضوع یا دسته. این به معنای یک صفحه وب برگزار می شود و حتی بیشتر درخواست تجدید نظر بصری از کسانی که از اوایل دهه 1990. تمرکز اصلی همچنان به کاربران تجربه.

س: آیا شما به یاد داشته باشید صفحه شمارنده ؟

یک: صفحه شمارنده شد نشانه های بزرگ ارائه بینش به تعداد افرادی که به بازدید از یک صفحه وب است. این نوع از اطلاعات مهم برای هر صاحب وب سایت و مشتری است. سابق می دهد یک ایده از تعداد زیادی از مردم فرود بر روی وب سایت با دومی دادن پتانسیل خواننده ایده از سایت محبوبیت است.

س: می تواند ما را نگاه در ساختار صفحه و سپس و در حال حاضر ؟

یک: همانطور که قبلا ذکر شد, وب سایت اولیه ساختار استوار بود به شدت در اطراف متن قبل از حرکت بر روی یک مطلب جعبه مانند احساس از نظر بلوک ها و ستون ها. امروز صفحات وب در ارائه ناوبری عالی برای تکمیل یک تماس به عمل به عنوان کلیک کمتر به عنوان امکان پذیر است. تصاویر بزرگ به خوبی مطالب نوشته شده و اعتماد سیگنال تمام استراتژیک قرار داده شده در یک حرفه ای ساخت.

س: می تواند به ما در مورد 2000 ؟

یک: این است که در آن محتوا و طراحی دیدم و جدایی از طریق جادویی عرصه CSS. فضای خالی شد از جنبه های مثبت راه برای ریشه کن کردن رنگ بلوک در سراسر یک صفحه وب است. یکی دیگر از ویژگی های مثبت این دوره شامل افزودن لینک به آیکون و همچنین به عنوان متن. وضوح و pixelation نقل مکان کرد و به خط مقدم از مهم ملاحظات طراحی.

س: آنچه در مورد امروز ؟

یک: شناخته شده در صنعت به عنوان “وب مدرن’ و شروع کردن با تولد وب 2.0 این دوران مدرن ساخته شده است تا در طول زمان از جمله امثال رسانه های اجتماعی ادغام محتوای تعاملی و چند رسانه ای برنامه های کاربردی. نتایج در طول زمان, نقشه برداری, چگونه وب سایت ها ساخته شده است و چگونه ما می آیند به آنها را در بازار امروز.

با تجربه کاربر همیشه در خط مقدم طراحی و توسعه از سال 1993 آن جالب خواهد بود به re-بازدید در بیشتر دهه است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *