طب سوزنی ایده های بازاریابی

[ad_1]

عزیز به جلو فکر کردن همچنین اگر شما در حال مبارزه برای نگه داشتن درهای خود را باز و یا اگر شما فقط به دنبال به درایو ترافیک بیشتر به وب سایت خود را و سپس این نامه را یکی از مهم ترین پیام های شما را می خواند.

من متنفرم از دیدن درمانگران مانند خودتان که در واقع مراقبت در مورد بیماران خود مبارزه فقط به ماندن در کسب و کار. شانس هستند که شما نمی توانید به طب سوزنی و صرف 3 یا 4 سال آموزش بهترین و موثر ترین راه برای درمان کسی که فقط بنابراین شما می تواند در درمان افراد در آپارتمان 1 خوابه.

حتی اگر شما خود را به درمانگاه… ایده های من بود آشکار به شما در اینجا خواهد شد را به عمل قرار داده خواهد شد بسیار موثر در گرفتن شما بیشتر کسب و کار.

  • ایده های بزرگ #1: نگران نباشید در مورد ساخت وب سایت خود را زیبا — موثر را با اضافه کردن برخی از مرتب کردن بر اساس e-mail گرفتن خدمات مانند Aweber.com
  • ایده های بزرگ #2: شروع عضویت در خبرنامه پست الکترونیکی که با بسته بندی عالی و رایگان است که اطلاعات مشترکان خود را از بهره مند شوند
  • ایده های بزرگ #3: ارسال هفتگی خبرنامه ایمیل به چشم انداز که انتخاب کردن در برای خبرنامه خود را.
  • ایده های بزرگ #4: پس از انتخاب کردن در خبرنامه ایمیل خود را ارسال آنها را به یک گزارش رایگان. بنابراین نوشتن چیزی شبیه به “چگونه برای انتخاب بهترین متخصص طب سوزنی در میامی فلوریدا”.
  • ایده های بزرگ #5: آیا نمی شود ترس به آنها ارسال پیشنهادات خود را برای طب سوزنی خدمات فقط مطمئن شوید که خود را به ایمیل نیست همه در مورد فروش و یا دیگری به شما خواهد شد از دست دادن مشترکان و هیچ کس به بازار.

به یاد داشته باشید شما طب سوزنی وب سایت است که در مورد چگونه شما می خواهید آن را به نگاه و یا در مورد چه زیبا شما می خواهید آن را به. آن را در مورد گرفتن چشم انداز به انجام کسب و کار با شما به جای از محلی خود رقابت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.