صفحه 5 از شرکت های MLM – MLM رهبران صنعت

[ad_1]

در این مقاله ما نگاهی گذرا به صنعت بازاریابی شبکه ای سنگین وزن مدعی است. ما به بررسی ویژگی ها و مزایا و معایب بالا 5 شرکت MLM خود را بر اساس محبوبیت. اندازه گیری مورد استفاده برای تعیین محبوب ترین است که به سادگی به جستجو در اینترنت و حجم ترافیک. اگر چه محبوبیت ممکن است لزوما بهترین دلیل برای هر فرد برای پیوستن به ما فکر این امر می تواند مفید به دانستن کمی در مورد این شرکت ها که در جذب بیشترین توجه در جهان آنلاین.

واقعی محبوبیت مختلف شرکت بازاریابی شبکه ای محاسبه شده است با علامت D Worthan را Best-MLM-Opportunities.com که با استفاده از جستجو در گوگل اطلاعات. خود را در رتبه بندی ها بر اساس گرایش های گوگل است که یک سرویس از آزمایشگاه گوگل است که اجازه می دهد تا شما را به مقایسه تعداد جستجو برای کلمات کلیدی مختلف در سراسر زمان. این سرویس می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تعیین نسبی تعداد جستجوهای مختلف شرکت های MLM. در اینجا نتایج حاصل از داده های کنونی همراه با مروری کوتاه از هر یک از شرکت:

1. اموی – اموی زمانی شروع شد که بنیانگذاران آن شد توزیع Nutrilite ویتامین ها در سال 1959. اموی معروف برای “مشروعیت بخشیدن” صنعت بازاریابی شبکه ای در سال 1979 بر اساس FTC حاکم است که این شرکت نمی واجد شرایط به عنوان یک طرح هرمی است. این بود که بر اساس یافته که اموی سیستم جبران شد بر اساس فروش محصول در مقابل استخدام پرداخت. اموی گزارش فروش از 8.4 میلیارد دلار رسید در سال 2009. اموی آمریکای شمالی بسته شد در اوایل سال 2000 و بیشتر در آمریکای شمالی توزیع شد اعضای سایت از شرکت خواهر Quixtar اما هنوز هم همچنان به منظور اموی محصولات. در آن زمان متوسط درآمد ماهانه برای “فعال” صاحبان کسب و کار مستقل فاش شد به $115. مزیت اصلی اموی است گسترده است به رسمیت شناختن نام در این صنعت است. آن نقطه ضعف اصلی به عنوان گزارش شده توسط بسیاری از توزیع کنندگان آن طرح پرداخت غرامت است که باعث می شود درآمد کافی دشوار است برای بسیاری از ایبس.

2. لوازم – لوازم تاسیس شد و در سال 1980 و زمانی فروش خالص اگر 2.3 میلیارد دلار در سال 2009. در طول سال لوازم مواجه شده است و گاه به گاه چالش های قانونی بر ایمنی محصولات خود را که هیچ کدام تا به حال تایید شده اند. این شرکت رسیده و دادستان کل کالیفرنیا در سال 1985 برای $850 میلیون هنگامی که به اتهام ساخت متورم محصول ادعا می کند. محصول شرکت فرمولاسیون تغییر شد برای از بین بردن Ma Huang در سال 2002 زمانی که چندین ایالت تصویب قوانینی برای ممنوعیت استفاده از افدرین آلکالوئیدهای. در سال 2007 در یک مطالعه علمی در بیمارستان دانشگاه برن سوئیس و اسرائیل به بیمارستان ها یافت می شود ارتباط بین مصرف لوازم محصولات و هپاتیت. این موارد و دیگر رسانه های حقوقی و شهرک به نظر می رسد اصلی این شرکت معایب.

3. Mary Kay – Mary Kay آغاز شده و در سال 1963 به عنوان یک مراقبت از پوست و محصولات آرایشی و بهداشتی شرکت در ابتدا بر روی یک تنر را فرمولاسیون. در سراسر جهان درآمد شد $2.5 میلیارد دلار در سال 2009. به رسمیت شناختن نام تجاری است که مزیت اصلی این شرکت است که بدیهی است که تجدید نظر بیشتر به زنان بیش از مردان است. به طور قابل توجهی بالا گردش مالی سالانه را تجربه کرده است برای هر دو ما (68.6 درصد) و کانادا (85%) مشاوران. درآمد آمار گزارش شده در کانادا بودند که از 29,675 مشاوران تنها 1878 فروش بیش از 100 دلار 276 از 553 مدیران فروش به دست آورده بیش از $17,471 و 15 از 23 مدیران ملی به دست آورده بیش از 100K $که نشان می دهد درآمد قابل توجهی را تجربه تنها چند بالا مشاوران.

4. Pampered Chef – Pampered Chef تاسیس شد و در سال 1980 با استفاده از صفحه اصلی تظاهرات به بازار cookwares از طریق حزب طرح مدل کسب و کار. برکشایر هاتاوی شرکت به دست آورد Pampered Chef در سال 2002. درآمد و ارقام در دسترس نیست.

5. Monavie – Monavie توزیع آب محصول ساخته شده از مخلوط آب میوه با اجزای اصلی از یخ خشک acai با پودر و پوره. Monavie در سال 2005 تاسیس شد و به تازگی رتبه هجدهم در, Inc. مجله 500/5000 رتبه بندی از سریعترین رشد شرکت های خصوصی در ایالات متحده است. شرکت ادعا می کند از اثربخشی آن کلید سیاهرگ ها آنتی اکسیدان ها شده اند رد شده توسط FDA لینوس پائولینگ موسسه و مقامات ایمنی مواد غذایی اروپا که دولت است که از جمله ترکیبات کمی و یا بدون ارزش زیر هضم است. یک نیوزویک مقاله گزارش تنها 10 درصد از توزیع کنندگان به دست آورده بیش از 100 دلار در هر هفته و 2008 rentention رای برای نیروهای جدید بود که تنها 30 درصد است. Monavie reamains بسیار مناسب فرصت برای signifant درآمد با وجود این مسائل و بسیار محبوب ترین ها #9 قرار گرفت MLMInsider.com’در گزارش سالانه. این ممکن است به علت آن بیشتر به تاریخ و به طور بالقوه سودآور طرح پرداخت غرامت و مدیریت فوق العاده اگرچه اخیر mlmwatchdog.com گزارش تصویری یک significantloss مورد علاقه با توجه به طرح جبران تغییرات در سال گذشته است.

ما لزوما توصیه یا مشاوره در برابر پیوستن به هر یک از این 5 شرکت اما صرفا می خواستم به نگاه در چند حقایق در مورد آنها. نکته اصلی ساخته شده در اینجا این است که چگونه تعداد کمی از مردم انجام هر گونه بررسی در شرکت, پس زمینه بنیانگذاران و/یا طرح جبران خسارت قبل از پیوستن به. اگر ارزیابی فرصت های کسب و کار بهتر است برای آشنایی با صنعت ایجاد برخی از معیارهای انتخاب را آگاهانه درک انتخاب است. یک چیز به یاد داشته باشید که احساسات قوی اغلب به بازی می آیند در “خرید” فرآیند انتخاب یک فرصت کسب و کار خانگی و پس از این واقعیت توجیه تصمیمات احساسی بسیار رایج است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.