صاحبان کسب و کار کوچک – چه استراتژی خروج خود را?

[ad_1]

اگر شما تا کنون با حضور در بازار مال فروشان می دانید که معنی چند 8 دوم گاو سواری. من متوجه شده ام چند گاو سواران به نظر می رسد به خروج کاملا آرامی به عنوان اگر آنها می خواهم تمرین و برنامه ریزی برای آن است. بیشتر از دیگران به نظر می رسد خود را به خروج در هوی و هوس از گاو نر آنها در حال تلاش برای سوار شدن.

آیا شما متوجه است که برخی از صاحبان کسب و کار به نظر می رسد به دانستن دقیقا همان زمانی که برای فروش دارید ؟ آنها در نهایت با معامله شیرین – آن را به عنوان اگر آنها می خواهم تمرین و برنامه ریزی برای آن است. دیگران به نظر می رسد برای پرتاب حلقه – امروز اینجا فردا رفته.

اگر شما تا کنون فروخته شده شما می دانم که همیشه وجود دارد چند چیز کمی شما نیاز دارید برای دریافت آن آماده برای فروش, مهم نیست چقدر بزرگ یک شکل آن را در. این که آیا آن یک چکیدن سر دوش شما بوده ام به معنی رفع, به روز رسانی, پیر لوله جدید ماشین ظرفشویی کمی رنگ در اتاق کودکان و نوجوانان, تبدیل, اتاق کار زمانی که آنها رفت و به دانشکده تمیز کردن overstuffed پستو و یا برخی از تازه کاشته شده سالانه منظقه یک بار شما انجام می شود شما آرزو شما می خواهم آن را انجام داده قبل از آن و لذت می برد برخی از بهبود.

در حال اجرا کسب و کار شما است که کمی شبیه به این. شما می توانید انتخاب کردن برای خروج اکثر گاو سواران را بدون هیچ برنامه ریزی و یا استراتژی در بخشی خود را و یا شما می توانید اجرا کسب و کار خود را به عنوان اگر شما بودند برای رفتن به خانه باز یک روز آن را به فروش برساند. این بدان معنی نیست که شما در هر زمان به زودی, اما در حال اجرا کسب و کار خود را با یک استراتژی بلند مدت است برخی بسیار مثبت و عوارض جانبی.

آیا کسب و کار شما نیاز به یک کمی از لمس کردن رنگ برخی از به روز وسایل و یا اینکه عمده کار ساختاری است که نیاز به پنجه? چه می توانید انجام دهید برای اجرای کسب و کار است که آن را جذاب تر به یک خریدار بالقوه?

شما ممکن است فکر می کنم شما فقط تماس آن واریز شده یک روز نقد کردن و رفتن به جزایر در دوران بازنشستگی. که ممکن است کار برای برخی از اما چرا در نظر بگیرید برداشت برخی از پاداش برای سال شما صرف در کسب و کار ساختمان یک لیست از مشتریان وفادار و ارزشمند روابط کسب و کار?

شاید شما فکر می کنید یک پسر یا دختر را به بیش از کسب و کار شما. اما بیشتر و بیشتر صاحبان کسب و کار پیدا کردن وجود دارد اعضای خانواده علاقه مند (یا قادر) مصرف بیش از کسب و کار و شروع به نگاه به کارکنان کلیدی که ممکن است بخواهید به گام تا به صاحب تامین مالی خرید کردن.

چگونه یک خارجی نگاه در ترازنامه خود را? آیا شما به اندازه کافی بدهی به رقیب کسری بودجه فدرال? در حال فروش خود را کاهش? آیا شما تجربه افزایش گردش مالی کارمند?

در نظر گرفتن یک نگاه در کسب و کار خود را به عنوان اگر از طریق چشم از یک خریدار بالقوه می تواند به شما یک نگاه اجمالی به مناطق که در آن شما نیاز به پاک کردن برخی از درهم و برهمی از گذشته به دلیل حساب را لمس کنید تا خود را در گزارشگری مالی و یا ساختاری عمده کار به کسب و کار “باز خانه” آماده است. و اگر شما مانند من هستید وقتی که من به فروش می رسد من آخرین خانه آن را انجام می دهند هر چه زودتر به جای بعد معنی است که شما را وادار به لذت بردن از ارتقاء در کسب و کار خود و و درو هر دو فوری و بلند مدت پاداش.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.