شش رقم مربیان نقد و بررسی – چه آن را به موفق شوند ؟

[ad_1]

من پیوست SFM برگشت در سال 2014. در آن زمان تا به حال تنها شده است در حال اجرا برای مدت چهار سال. من نمی دانم چه به انتظار اما من سوخته بود چند بار آنلاین با یک عدد از نوع کسب و کار دوره های امیدوار کننده برای کمک به من در کسب درآمد است. نبود من از تجربه آن زمان و ناامیدی بود تا حدی مسئول برای برخی از من شکست. اما همچنین بسیاری از دوره های آموزش تاکتیک های است که در حال حاضر در حال تبدیل شدن به خارج از تاریخ.

برخی از دوره های من آموخت که چگونه به وب سایت خود را در رتبه بندی گوگل. اگر شما همیشه سعی کردم این کار, شما می دانید آن است که آسان نیست. آن را به مراتب آسان تر از 20 سال پیش مسلما. اما در حال حاضر گرفتن رتبه بندی برای وب سایت خود را در حال تبدیل شدن بسیار مشکل تر است.

پس از بازگشت به SFM. زمانی که من پیوست تصمیم گرفتم که من نیاز به شروع دوباره و اگر چه من تا به حال آموخته تعدادی از مهارت های من هنوز هم تا به حال واقعا ساخته شده است هر گونه پول در اینترنت. به غیر از خرید و فروش در eBay به استراتژی های دیگر من تا به حال سعی کردم فقط نمی توانید هر کشش.

پس از پیوستن من بلافاصله تحت تاثیر قرار با این اطلاعات من بود. این “بیش از ارائه” استراتژی به وضوح من کار می کرد! من هم سود با پیوستن به زیر کسی که به من کمک کرد من برای اولین بار زن و شوهر بالا فروش بلیط. این اتفاق در عرض چند ماه. اما من به طور کامل درک کسب و کار سیستم و یا چه درگیر شد. اگر چه من می خواهم یک زن و شوهر از فروش سریع و نه خیلی کار من تا به حال به طور کامل مسئول فروش آن. وابسته مراجعه کننده من تا به حال راه اندازی یک Facebook تبلیغات “co-op” و کمک تعدادی از مردم دریافت برخی از کشش.

پس از اولین فروش من متوقف تبلیغات و به سادگی پول گرفت! این به نظر می رسید مانند یک مقدار زیادی از پول را به من پس از آن. آن را یک زن و شوهر از هزار پوند است. من در حال حاضر درک کنند که من باید دوباره سرمایه گذاری آن را به تبلیغات است که آنچه من انجام می دهند در حال حاضر, در حال حاضر من درک کسب و کار بهتر است.

داشتن یک ‘اوایل پیروزی’ به من اعتماد به نفس در سیستم کسب و کار است که یکی از نکات اصلی فروش از چه SFM ارائه می دهد. این نیز ارائه می دهد درجه یک آموزش خیلی بیشتر از آن در حال حاضر از برگشت در سال 2014 زمانی که من پیوست. در حال حاضر من عضو تعداد Facebook گروه های خصوصی که من می نشستن و تماشای ‘شانه’ از کسانی که موفقیت در این کسب و کار.

من را دریافت نمی اشتباه این است که یک کسب و کار آسان برای یادگیری است. برخی از مشکلات اصلی من بوده است ‘چنگ زدن به آن و اجرای’ طرز فکر و کمبود طرز فکر آن را متوقف کرده است و من از گرفتن برخی از مهم مراحل عمل. این SFM آموزش برنامه caters بسیار خوبی برای این کار است. در واقع یکی از نقاط قوت اصلی است undoubtably توانایی خود را برای نصب یک ایدئولوژی رشد شخصی است. بدون این شما واقعا خواهد شد مبارزه با برخی از جنگ داخلی به عنوان من قطعا انجام می شود. این شما را نگه دارد اگر شما نمی غلبه بر موانع ذهنی خود را به موفقیت.

آن را برای هر کس هم مسلما. کسب و کار سیستم به خودی خود گران است و برای برخی از بازدارنده ، اما برای هر کسی که مایل به وقت زندگی از اینترنت, من می خواهم بگویم این SFM یک جای خوب به آن بروید. شما نیاز به کار سخت و سرمایه گذاری, اگر چه, و آن را آسان بدون سوار. اما آن چیزی که می خواهید – دیجیتال سیستم کسب و کار است که می تواند اجرا از هر نقطه. امکان مالی, آزادی, اما, دور, شما آن را باور می شود.

اگر شما فقط می خواهید آموزش, من می خواهم می گویند که ارزش این پول را در سطوح پایین تر بیش از حد. من تا به حال یک شکست کونگ فو مدرسه در حال اجرا زمانی که من پیوست و در حال حاضر آن را انجام می دهند واقعا خوب است. من ویژگی که برای بسیاری از یادگیری و درک من را برداشت تا از SFM آموزش و پرورش پلت فرم.

شما واقعا نمی تواند انتظار می رود برای به دست آوردن زندگی می کنند هر چند اگر شما تنها با عضویت در سطح پایه است. تنها حداقل به نخبگان سطح شما خواهد بود قادر به دسترسی بالاتر بلیط محصول کمیسیون. اما اگر شما می خواهید به یاد بگیرند که برخی از بازاریابی دیجیتال و طرز فکر و مهارت آن را به ارزش آموزش و جامعه و حتی اگر شما نمی خواهید به یک زمان کامل حرفه ای از آن است. جامعه خود را در آن است بسیار قدرتمند منابع و سود من هر دو شخصی و حرفه ای.

پس از من برای اولین بار زن و شوهر از بالا, فروش بلیط, من تصمیم به تمرکز بر وبلاگ نویسی و ارزان تر استراتژی های تولید ترافیک. من به سادگی نمی باید بودجه به خطر در تبلیغات. من تصمیم گرفتم که اگر من ترافیک رایگان فروش خواهد بود به ارزش بیشتر در سود است که درست است. مشکل این است که استراتژی من استفاده می شود (وبلاگ نویسی) نیست یکی از بهترین و به خصوص در یک تو رفتگی در دیوار بسیار رقابتی مانند بازاریابی وابسته و “پول-ساخت آنلاین”. من می دانم که وجود دارد مردم به خوبی انجام می دهند با رسانه های اجتماعی بازاریابی و استراتژی, اما من نمی رفتن در این مسیر است.

افرادی که در حال ساخت پول واقعی با SFM کسانی هستند که به همه در. آنها موقعیت خود را در ردیف بالا از سیستم کسب و کار و ترویج SFM خود را به عنوان شریک زندگی در سطح وابسته است. این بدان معنی است که آنها می توانید کسب بالاترین ممکن است کمیسیون از کسب و کار. برخی از محصولات فروخته شده در $35,000. کسانی که در سطح بالا می توانید کسب درآمد 40 درصد از این در کمیسیون, اما آنها نیاز به خرید محصول خود را به منظور آن را در ‘فروشگاه آنلاین’.

وجود دارد مقدار زیادی از یادگیری انجام می شود بیش از حد. من فکر کردم من می خواهم آن را به کار به سرعت و نشسته در ساحل, شمارش پول من. اما من استقامت را از طریق این مشکلات من را تغییر داده اند و درک آن است که یک کسب و کار مانند هر چیز دیگری. این هیچ سحر و جادو گلوله های به ثروت است. فقط یک مدل کسب و کار با محصولات درون آن است که هر کسی می تواند به فروش برساند.

به منظور قرار دادن اقلام گران قیمت ترین در شخصی خود را آنلاین ‘فروشگاه’ شما نیاز به خرید آنها را به خودتان. خواندن نظرات امروز که من پیدا کردم در مورد SFM من می بینم بسیاری از شک و تردید. بسیاری می گویند این یک کلاهبرداری است. خوب این یک کلاهبرداری واقعی است. اما آن را آسان تر به آن می گویند یک کلاهبرداری است و لازم نیست برای انجام تمام کار های درگیر در ساخت آن اتفاق می افتد. وجود دارد مقدار زیادی از افرادی که در حال ساخت آن را برای آنها کار می کنند و ایجاد سبک زندگی شگفت انگیز کسب و کار خود را انتخاب.

این SFM در سال 2010 آغاز شده و به تازگی با همکاری مایکروسافت فیلم آموزش (در ارتباط با چتر از شرکت ها). فیلم آموزش مایکروسافت در حال حاضر خود را ارائه دهد 6,500 دوره های آموزشی به عنوان بخشی از SFM درسی.

DigitalMarketer (جهان طولانی ترین ایستاده و بیشتر بسیار مورد احترام B2B و B2C آموزش بازاریابی شرکت) همچنین همکاری با SFM و در حال حاضر خود را ارائه می دهد آموزش به عنوان بخشی از SFM درسی.

من فکر نمی کنم این شرکت ها خواهد همکاری با هر سازمان است که نبود ارائه ارزش بزرگ شد, به خوبی برقرار شده و نبود 100% بالاتر از هیئت مدیره.

پس از پیوستن به SFM در سال 2014 من دیده ام برخی از تغییرات بزرگ در خودم. من تا به حال به چهره خودم و ببینید خود من محدودیت توقف من در حرکت به جلو در کسب و کار. خود تفکر و طرز فکر باید مقدار زیادی به انجام با این که آیا شما می توانید یک موفقیت کارآفرینی. آن را بسیار آسان تر برای تخفیف چیزی به عنوان کلاهبرداری از آن است که به درون نگاه کنید و رشد خود را در کنار یک کسب و کار است.

اگر من تا به حال ترک در سفر من, من می خواهم که از دست رفته فرصت بیشتری از من می تواند درک ، من تلاش و تلاش اما بسیار از مبارزه من با من عدم درک مدل کسب و کار و از خود من محدودیت. من برنامه ریزی شده با فقر و طرز فکر آن شدیدا مبارزه در برابر پول خرج کردن. برای رسیدن به فضای دانستن است که من نیاز به صرف به منظور کسب شد یک تغییر در طرز فکر من است.

من به مراتب از بهترین مجری در SFM, در این زمان, اما آنچه که من آموخته ام در مورد خودم و در مورد محدودیت های درونی ارزشمند برای بقیه زندگی من است. من ادامه خواهد داد برای یادگیری و هرگز ترک پس از تماشای این فضا شما شک شکاکان در خارج وجود دارد!

برای کسانی که در حال فکر کردن در مورد پیوستن به SFM و برای انجام این کار به معنی فقر شدید من می خواهم نشان می دهد در وضعیت مالی بهتر ، من خراشیده و در زمان برخی از شانس اما این آسان نیست. اگر شما مصمم در این کسب و کار وجود دارد بدون هیچ دلیل شما می توانید آن را به اتفاق می افتد. اما اگر شما نمی توانید استطاعت آن من می خواهم نشان می دهد یکی دیگر از برنامه اگر آن را به شما بدهی.

این SFM برنامه بیش از یک قیف فروش با محصولات دیجیتال در آن است. آن را یک “all-in-one, دیجیتال, سیستم کسب و کار و آموزش پلت فرم. هدف این است که برای ایجاد دراز مدت دیجیتال کارآفرینان که می تواند به حفظ درآمد و رشد از فروش محصولات از طریق اینترنت است. که به معنی وجود دارد زیادی از کار انجام می شود اگر شما در حال رفتن به این زمان کامل زندگی می کنند.

این قطعا نه ترسو. انتظار به تحت فشار قرار دادند و انتظار می رود برخی از ناراحتی اگر شما در حال رفتن به انجام آنچه شما نیاز به آن را به کار. به یاد داشته باشید که بیش از حد وابسته به بازاریابی با عملکرد مرتبط است. هیچ کس مدیون شما یک زندگی! شما نیاز به نگاهی به اتهام به از خودتان و کسب و کار خود را به منظور آن را به کار! موفق باشید!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *