شبکه های اجتماعی در محل کار — چگونه آن را افزایش محل کار ارتباطات

[ad_1]

آنچه که در رسانه های اجتماعی است ؟ چه آن واقعا چیست ؟ پس از جستجو در گوگل پیدا کردم این از vocabulary.com “اگر شما اجتماعی شما می خواهید افراد همفکر در دایره خود را از نفوذ است. یک پروانه اجتماعی است, اجتماعی و دوستانه با همه درحال از فردی به فرد راه یک پروانه ممکن است. کلمه اجتماعی می آید از لاتین socius معنی “دوست.” هنگامی که شما اجتماعی بودن شما همه دوستان.

در جهان امروز بر روی خط بازاریابی اتحاد کلمه اجتماعی شده است آلوده توسط تبلیغات و کسب و کار استخدام?

وجود دارد تعداد کمی از مردم که استفاده از سیستم عامل های اجتماعی برای برقراری ارتباط با دوستان و خانواده با این حال بسیاری از صاحبان کسب و کار با استفاده از رسانه های اجتماعی برای رشد خود را اکتشاف لیست.

هر Hootsuite بیش از 67 درصد از کاربران رسانه های اجتماعی در حال حاضر استفاده از این سیستم عامل برای خدمات به مشتریان. اگر شما یک کسب و کار و شما نیست بخشی از پدیده شما در حال خروج پول روی میز برای رقبای خود.

دیروز در خط بازاریاب خواست نظرات در مورد کدام مهم تر است, رسانه های اجتماعی و یا لیست. و از همان روز عضو این نوشته شده “اگر شما دوست من فقط به تلاش برای جذب من به کسب و کار خود و سپس من شما را مسدود خواهد کرد.”

مردم در حال تبدیل شدن به آگاهی بیشتری از آنها به عنوان دوستان از آنجا که رسانه های اجتماعی در حال حاضر بیشتر در مورد کسب و کار از دوستی است. اما MLM بازاریابی و همچنین آجر و ملات نیاز به ایجاد روابط به رشد یک کسب و کار موفق.

پول است و نه در رسانه های اجتماعی و یا لیست. پول در روابط و معارفه تولید شده از این سیستم عامل. واقعا همه چیز در مورد آگاهی نام تجاری و خدمات به مشتریان.

شده اند وجود دارد چند بار وقتی که من دریافت خدمات به مشتریان ضعیف از یک کسب و کار و من تنها نظر به مدیر و یا صاحب کسب و کار بود; “آیا شما یک Facebook page?”

خط بازاریابان نیاز به درک است که ما در حال کار با افراد واقعی و نه فقط در یک صورت در یک صفحه وب. مردم نیاز می خواهد و احساسات است. و آمار نشان می دهد که آنها از خرید احساسی و نه منطقی ذهن-مجموعه.

ساختمان پایه مشتری است که مایل به ارجاع به کسب و کار شما یک بخش ضروری از هر کمپین بازاریابی به رشد خود را در حساب بانکی.

و برای ساخت یک کسب و کار با یک سالم, حساب بانکی نیاز به فروش کالا و خدمات است. نگاهی به صفحات خود را; آنها مشتری پسند است ؟

کارآفرین متحده “Facebook تخمین می زند که این خانه را به بیش از 30 میلیون فعال کوچک-صفحات کسب و کار. چه خواهد شد شما متوجه? چگونه شما تبدیل به یک فن به 1,000?”

و چگونه بسیاری از است که از 1 ، 000 طرفداران می تواند شما را به خرید مشتریان ؟

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *