شبکه های آنلاین – کار در سرعت صدای صفیر!

[ad_1]

یادگیری در اجرا و از نفس
به تازگی من تا به حال لذت بردن از ملاقات با بسیاری از جدید و هیجان انگیز افراد است. آن's به نام شبکه. جاذب عبارت استفاده می شود که بسیاری در کسب و کار. اخیرا من پیوست آنلاین شبکه های صف با شور و رانندگی. در حالی که من لذت می برد من قرار گرفتن در معرض و یادگیری در مورد افراد جدید کسب و کار و ماجراهای من't کاملا آماده برای این احساس از نفس. آیا من ذکر است … در حالی که نشسته در میز من?

من به تازگی با حضور در یک رویداد در شمال سیاتل کالج برای شنیدن یک DIY تبلیغات گورو که من آن را در حالی که برای. این یک شبکه صبحانه زود هنگام در صبح روز جمعه و آن را به خوبی به ارزش 6:00 am زمان خروج! سخنران شد نانسی Juetten از خیابان اصلی رسانه ها ادراک و این موضوع در nutshell – چنگ زدن به پایین آویزان (رسانه ها) میوه! نانسی مشترک راهنمایی ابزار کلاهبرداری و حتی او rolodex از برخی از مخاطبین برای مردمی که می خواستم شروع به کشیدن در یک برداشت از قرار گرفتن در معرض رسانه. او وسعت دانش عالی بود راهنمایی های او باید به سرعت ثابت موفقیت برای این مربی کسب و کار.

بزرگترین نکته (و علت از دست دادن نفس)
شاید دو تا از بهترین راهنمایی من در زمان عمل در سمت راست دور شدند و راه اندازی یک وبلاگ و پروفایل من در سایت های شبکه های اجتماعی برای من کار حتی در حالی که من خواب است. به شفاف, من فکر وبلاگستان کمی دلهره آور و دلسردکننده است. اشتباه آن است که بسیار ساده است! وجود سایت های متعدد است که شما می توانید ایجاد یک وبلاگ با بدون پرداخت هزینه. حتی
بهتر است درست است ؟ ایجاد طرح بدون ذهن و بسیار خوشحال آنها قالب است که بسیار کاربر پسند. آنها حتی باید نکات و ترفندها به وبلاگ خود دیده می شود. من با استفاده از blogger.com برای وبلاگ من. آن را امتحان کنید! هی it's رایگان!

این نکته بود که با یک جامد اجتماعی آنلاین, شبکه, '.com' و ایجاد یک پروفایل. (در اینجا است که در آن نفس شروع quickening.) من در حال حاضر یک پروفایل در دو مکان و نه به نظر می رسید سپردن هر گونه فعالیت قابل توجه. من به دنبال نانسی's پیشنهاد 'های مورد علاقه' و صدای صفیر – من مردم چک کردن مشخصات وب سایت و وبلاگ و ایمیل من برای کسب اطلاعات بیشتر. سرد مناسب است ؟ بیشتر شبیه اعتیاد آور!

در این مرحله من کاهش یافته است
بنابراین در حالی که شبکه های آنلاین در چند هفته گذشته ثابت کرده است که بسیاری از سرگرم کننده و من برآورده صدای صفیر عامل و همچنین بدست من برخی از قرار گرفتن در معرض خوب. با این حال من کاهش یافته است یک نکته بسیار مهم است که نانسی داد. “صرف 15 دقیقه در روز در پست های خود را و به روز رسانی وبلاگ خود را دو بار در هفته است.” پیگیری که شد یک هشدار 'don't گرفتار و تنها با تمرکز بر روی شبکه های آنلاین جزء آن's easy to do' بله شما آن را حدس زده. که's دقیقا آنچه که من انجام داد. داشتن سرگرم کننده ایجاد پروفایل های به روز رسانی, خواندن, دیگر مطالب, نظر, ایجاد, حوادث, مفهوم پست جدید نوشتن مقالات (یا نیمی از یک چند) من خودم را از نفس و کاملا مسخ شده توسط اسباب بازی جدید است. زمان برای مداخله و شات از واقعیت است.

در حالی که من عاشق کار در خلاقیت حالت از این رو به این دلیل من یک مربی کسب و کار و رشد استراتژیست من نیاز به فشار دکمه مکث و تأمل. که اغلب آنچه که من مربی مشتریان نیز هست. به عنوان کسب و کار مردم ما هستند و من معتقدم که توسط طبیعت. علاوه بر این ، برای آینده به دنبال بهترین _______ (در خالی را پر کنید.) آنچه که ما باید به یاد داشته باشید و به همین دلیل در این مرحله من کاهش یافته بود بنابراین مهم است که تعادل برنده در پایان. هنگامی که ما خودمان فشار در روشن با سرعت در روز و روز را به عنوان ما ایجاد و تولید چیزهای بزرگ ما خواهد رسید که ضرب المثلی دیوار در برخی از نقطه. برای من می دانم که زمانی که من بیدار شدن از خواب به فکر آنچه من می خام همه شب در خواب من و مستقیما برای مک من قبل از اولین فنجان قهوه, it's یک علامت هشدار دهنده. من از تعادل خارج برای لحظه ای. من خودم بپرسید 'جایی که من از دست دادن چشم انداز?' این بار آن را در انرژی بود که من به دست آوردن در اطراف اتصالات جدید و قرار گرفتن در معرض و خلاقیت در شبکه های آنلاین. آن را بسیار سرگرم کننده است و شما می توانید یاد بگیرید که از همه نوع از حرفه ای ها واقعا سرد, راهنمایی, اتصالات, ایده و حتی چیزهایی به انجام است. اما مهم این است که در حالی که همه ما حرکت در خود ما سرعت, صدای صفیر, ما نگه داشتن آن در چشم انداز برنامه ریزی کردن روز و تخصیص دادن زمان تعیین شده برای انجام وظایف است که می تواند ما را از مسیر خارج. حتی کارهایی است که تولید نتایج بزرگ. بنابراین نانسی Juetten ممنون از راهنمایی و بدانید که من فقط اجازه می دهد تا به 30 دقیقه در روز برای شبکه های آنلاین سرگرم کننده است.

سعی و آزمایش راهنمایی برای خسته شخصی بازاریاب

دریافت آنلاین با یک وبلاگ – اتمام blogger.com

تنظیم پروفایل در یک یا چند شبکه بازاریابی آنلاین سایت من مانند زیر (و من در تمام سه)

  • Linkedin
  • Biznik
  • Fastcompany

را لمس کنید و امتیاز آنلاین حداقل 3 بار در هفته – این را نگه می دارد مشخصات خود را فعال.

  • وبلاگ
  • ارسال نظر در مقالات (biznik)
  • نوشتن مقالات و راهنمایی به پست (هر یک از سایت های بالا)

ایجاد یک لینک از مشخصات خود را به وب سایت خود و یا وبلاگ. آن's a حساس چیز, چیزی برای انجام با نحوه کار موتورهای جستجو به شما می دهد پتانسیل بیشتری داشت.

در حالی که در N. سیاتل در, DIY, تبلیغات, رویداد, من آموخته است که اگر شما در گوگل نام خود را و شما می آیند تا در بالا 5 بازگشت لینک های بازاریابی خود را انجام می دهند خوب است. (دو هفته پیش زمانی که من در گوگل به نام من تا به حال 3 در بهترین حالت و آن را هرگز سازگار در حال حاضر من پر کردن کل صفحه!) به اعتقاد من تفاوت امروز, من بیش فعال, آنلاین, شبکه, با, خلاق, کسب و کار مردم نویسی و ارسال نظرات و مقالات در جوامع آنلاین. این خواهد شد که تاثیر مثبت بر روی خط پایین این است که پر خط لوله و افشای کسب و کار من به تمام مخاطبان جدید.

شروع امروز با یک رویکرد جدید به شبکه. در حالی که شما ممکن است پیشرفت کار را با سرعت خود را از, صدای صفیر, سازمان دیده بان برای ضرب المثلی که دیوار شما don't می خواهید آن را گرفتن به شما البته. من شما را تشویق به خارج وجود دارد و شبکه های اجتماعی آن را می سازد تفاوت. فقط به یاد داشته باشید, کاشت دانه لازم است کشت خاک – انتقادی و تعادل کلید است!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *