سهام فن آوری – نگاه قبل از جهش

[ad_1]

هفته گذشته بود و قابل توجه برای سرمایه گذاران فن آوری. قیمت سهم در این بخش زوم بالاتر 9.4%. پس از جمعه بازار نزدیک اینتل (INTC) درآمد سه ماهه دوم اعلام تزریق زندگی دوباره به بازار سهام و باعث گاو رم در بسیاری از تکنولوژی به نام.

خوب

اینتل گزارش آن قوی ترین رشد از سه ماهه اول به دوم از سال 1988 ارائه شده و خوش دیدگاهها برای نیمه دوم سال 2009. بر اساس بهبود شرایط در بازار کامپیوتر, این فن آوری bellwether انتظار فروش در سه ماهه سوم سال نزدیک به $8.5 میلیارد دلار بالاتر از $7.8 میلیارد شمارش پیش بینی شده توسط تحلیلگران. اظهار نظر در تراشه های غول پیکر, نتایج یک تحلیلگر quipped, ‘اینتل تا به حال یک ضربه از سه ماهه در تقریبا هر متریک.’

این صعودی شور و شوق ادامه داد: از طریق هفته پس از کسب و کار بین المللی ماشین آلات (آی بی ام) بیش از حد منفجر گذشته تحلیلگران پیش بینی درآمد. بی امان هزینه برش از طریق اتوماسیون و تغییر کار به کاهش هزینه مناطق فعال IBM برای افزایش سود خود را با 12% افزایش به $3.1 میلیارد حتی اگر فروش کاهش یافته است 13 درصد به $23.3 میلیارد دلار است. IBM درآمد شمارش $2.32 سهم بیش از تحلیلگران $2.02 سهم پیش بینی شده است. تکنولوژی تیتان ضربه آن 2009 EPS هوا بالاتر به حداقل $9.70 یک سهم 50 سنت به اشتراک گذاری بیش از آن در ماه ژانویه پیش بینی شده است.

بد

حتی اگر اینتل و آی بی ام گزارش نسبتا قوی, نتایج قدرت در عملیات نداشت طنین انداز از طریق دیگر tech نام. نوکیا (NOK) به جلو به دنبال بیانیه به نگرانی سرمایه گذاران. عقب مانده رقیب مانند اپل (AAPL) و پژوهش در حرکت (RIMM) در گوشی های هوشمند نژاد, نوکیا, کاهش آن عامل حاشیه هوا بر روی گوشی های از اواسط نوجوانان’ به حدود 10٪.

با استناد به تقاضای ضعیف برای سخت افزار کامپیوتر از مشتریان کسب و کار بالاتر جزء هزینه و قیمت گذاری رقابتی محیط زیست Dell (DELL) کاهش حاشیه ناخالص پیش بینی آن در ماه ژوئیه سه ماهه.

سرمایه گذاری در فن آوری?

بنابراین با شرکت های فن آوری انجام مخلوط است که آن را ارزشمند برای سرمایه گذاری در بخش فن آوری? با توجه به چشم انداز ثبات اقتصاد به اعتقاد من پاسخ این است که بله. انتخاب این کلید است.

نگاه قبل از جهش!

وفاداری انتخاب تکنولوژی (FSPTX) تکنولوژی انتخاب بخش SPDR (XLK) و پیشتاز فناوری اطلاعات (VGT) نشان دهنده یک نمونه از گسترده فن آوری های مربوط به بخش بودجه و ETFs در دسترس برای سرمایه گذاری است. در اینجا این است که چگونه این سرمایه گذاری از همایش در مارس 9 در بازار پایین است.

FSPTX باعث شده است تا بسته با عظیم 70 درصد بازگشت. این بیش از 53 درصد افزایش برای VGT با 17 درصد. XLK است عقب مانده گروه با 45 درصد پیشرفت.

چرا چنین تفاوت ؟

مثل همیشه شیطان در جزئیات است. در حالی که FSPTX, XLK و VGT باید تکنولوژی خود را در نام آنها متفاوت در بازار سرمایه از دارایی های صنعت قرار گرفتن در معرض و نسبت هزینه. XLK شامل خدمات مخابراتی شرکت در حالی که دیگران به طور معمول نیست. FSPTX اغلب شامل اواسط کلاه و کلاه کوچک شرکت های فن آوری در حالی که XLK و VGT به شدت نسبت به بزرگ کلاه نام.

قرار گرفتن در معرض به خدمات مخابراتی شرکت هایی مانند AT&T و Verizon است برگزاری XLK عملکرد در حالی که بالاتر قرار گرفتن در معرض اواسط درپوش نام کمک کرده است FSPTX leapfrog رقابت از مارس 9. به جای انتخاب سرمایه گذاری با کمترین هزینه نسبت یا بالاترین حجم معاملات آن را می پردازد به درک آنچه شما صندوق یا ETF صاحب.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *