سنتی بازاریابی شبکه ای در مقابل شبکه های آنلاین

[ad_1]

امروز بازاریابی شبکه ای

امروز بیش از همیشه از آن ایجاد شبکه بازاریابان باید از این فرصت منحصر به فرد برای ساخت سودآور و پایدار کسب و کار است که رشد می کند در یک ملموس و نگهداری مد. به لطف اینترنت و تمام فن آوری های جدید در ارتباطات است که گرفته شده به بازار توسط نیروی از 90 است و همچنان برای رسیدن به ارتفاعات جدید با اتصال بیشتر و بیشتر مردم در سراسر جهان است. و یا در مورد بازاریابی شبکه اتصال شما با منجر خود را و به نوبه خود در رشد کسب و کار شما.

وجود دارد مزایای در حال اجرا یک شبکه بازاریابی کسب و کار آنلاین?

اجازه دهید به بررسی برخی از مزایای استفاده از شبکه های آنلاین:

بیشتر چشم انداز: در شبکه بازاریابی و فروش همه چیز است. هنگامی که شما انجام می شود درخواست هر کس در خانواده خود و دوستان و هر کسی در درون فریاد راه دور شما نیاز به رفتن به منجر است.روش سنتی تولید منجر هنوز هم کار می کند; شما می توانید یک لیست و سرد تماس صدها نفر از مردم است. شما می توانید با دعوت از همه شما را ملاقات کند به یک هتل ملاقات. این روش هنوز هم موثر در این روز است. بر خلاف سنتی تاکتیک های بازاریابی خود را تنها محدودیت های آنلاین مصمم هستند با تلاش های شما و چقدر شما در واقع قرار دادن به کسب و کار شما. شما اساسا می تواند رسیدن به هزاران نفر از مردم از طریق اینترنت و در نتیجه در حال حاضر کسب و کار خود را به مردم بیشتر.

بهتر واجد شرایط چشم انداز: اگر شما در حال انجام کارهای درست در کسب و کار آنلاین افرادی که به دنبال کسی مثل شما و یا آنها ممکن است به سادگی تحقیق در مورد شرکت خود را/فرصت ممکن با شما تماس. شما در حال حاضر باید بسیار واجد شرایط منجر شود. این فرد به طور فعال به شما در مورد بازاریابی شبکه ای کسب و کار آنها می خواهند به دانستن بیشتر در مورد شما و شرکت شما. کلیدی در اینجا این است که هنوز هم شما.

بالاتر سطح انگیزه: هنگام کار با غیر واجد شرایط چشم انداز مقدار رد شده است به طوری که 90 درصد خالص-کارگران خود را از دست دادن انگیزه و ترک قبل از سال اول خود را در کسب و کار. از سوی دیگر برخورد با افرادی که در حال حاضر علاقه مند است و می خواهید به دانستن بیشتر در قطره را رد سطح قابل توجهی شما لذت بردن از بسیاری بیشتر yes”, و است که شما را حفظ خواهد کرد بسیار با انگیزه به ماندن در این دوره در بازاریابی شبکه ای.

آن را معمولا یک تعامل چهره به چهره بنابراین شما لازم نیست آن را به عنوان یک شخصی, رد, بنابراین شما نمی از دست دادن انگیزه اولیه و اساسی است که برای موفقیت شما.

کمتر تنش & استرس: برای برخی در صنعت بازاریابی شبکه ای بسیار فکر فرشهای خود را به دوستان و خانواده باعث شدید تنش و استرس است. چند بار به آنها گفته به رویکرد هر کسی در صحبت کردن از راه دور و ترویج کسب و کار خود را. من درک می کنم چقدر با ارزش و موثر این تاکتیک هستند اما برای کسی که جدید آنها می تواند بسیار دلهره آور است.

با کسب و کار آنلاین شما بیشتر از این استرس و تنش رها چون شما بیشتر می شود برخورد با افرادی که در حال تماس با شما و در واقع می خواهید به دانستن بیشتر در. این خواهد شد کمک به ساخت اعتماد به نفس خود را به نقطه که در آن شما از دست دادن ترس خود را از رد و متوجه شخصی است.

سایر فرصت های” نکته زیبا در مورد اینترنت این است که تلاش های خود را می توان گسترده ضرب شده است. شما می توانید کسب و کار آنلاین شما را به رشد کسب و کار های متعدد در شرکت میل خود. اینترنت می تواند اهرمی در بسیاری از راه های مختلف.

سهولت ارتباطات: وجود دارد بسیاری از راه های جدید ارتباط با اینترنت – مانند VOIP اسکایپ تماس های کنفرانس و مورد علاقه جدید آموزشی – آنها به شما اجازه می دهد به صحبت می کنند به مقادیر زیادی از مردم برای هزینه های بسیار کم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *